Autor Wątek: AntiCheat ban  (Przeczytany 8786 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline steez

AntiCheat ban
« dnia: 03.03.2014, 20:22:36 »
Cześć. Jako iż jest to mój pierwszy post to chciałbym się z wami przywitać, piona ;) Ogólnie to ja mam takie pytanko i wiem, że może jest ono głupie, ale kto wie, więc. Czy jest w ogóle jakaś możliwość usunięcia napisu ZBANOWANY z profilu banid? Kurde 1,3k h (wiem w porównaniu z niektórymi to jest niewiele, lecz robi wrażenie tym bardziej, że ja nie maniacze jak niektórzy) czystej gry ma iść na marne przez jakiś głupi, komercyjny portal, na którym jak wiadomo dema nie będą nigdy oceniane w pełni prawidłowo (wyłączając ewidentny odpał). Na większości serwerów z tej przyczyny sypią się zazwyczaj krytyczne opinie na mój temat, a to wszystko przez ten głupi portal... Nie wiem jacy ludzie tam zarządzają, ale z moich obserwacji wynika, że nie są zbyt inteligentni. Moje zgłoszenie np. oceniał sędzia który ma również bana na owym portalu. Główny sędzia/ managment czy jak kto woli ma kilka fejk kont, które są mu potrzebne do... właśnie do czego? Wrócę jeszcze do mojego dema, dostałem bana podobno za aima, używałem podobno jakiegoś "panic key" cokolwiek ma to oznaczać, rozpisane akcje zgłaszający radził oglądać w 1/4 gdzie według mnie jest to głupotą gdyż CS 1.6 nie jest grą doskonałą i na zwolnieniu 1/4 są takie jakby opóźnienia (nie wiem jak to dokładnie nazwać). Akcje te tłumaczył "strzelił gdzie indziej, a trafił", "strzelił gdzie indziej a bania" jest to jakieś śmieszne tłumaczenie... fakt bodajże w 2 przypadkach tak było, ale fizyka gry jak już wcześniej wspomniałem nie jest doskonała i zapewne każdy tak miał, że celownik miał obok modelu, a trafił w głowę czy cokolwiek. Takie coś można by traktować ewentualnie jako met0ri, ale po 1. nie wiem czy to jeszcze w ogóle istnieje, a po 2. trzeba by mieć dostęp do ftp co na publiku jest niemożliwe. Prosiłbym o opinie na ten temat i ewentualne porady co mam w tym przypadku zrobić, czy może macie jakąś ekipę która zajmuję się takimi przypadkami i ogląda takie demka jeszcze raz, nie wiem. Mam dużą nadzieję, że coś uda się zdziałać w tym kierunku ;) Ahh się rozpisałem, to chyba czas skończyć :D Pozdrawiam

Offline DomiNN

  • Pro
  • Moderator Globalny
  • *
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pro
    • Banid.pl
  • Steam_ID: 0:1:966143
Odp: AntiCheat ban
« Odpowiedź #1 dnia: 03.03.2014, 21:08:51 »
Niestety nie da się "zmazać" tego bana.
Musisz wszystko załatwić z portalem Anticheat.pl

Offline steez

Odp: AntiCheat ban
« Odpowiedź #2 dnia: 03.03.2014, 21:11:59 »
Szkoda, naprawdę :/ Czyli nic się nie da zrobić. Dzięki za odpowiedź.

Offline DomiNN

  • Pro
  • Moderator Globalny
  • *
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pro
    • Banid.pl
  • Steam_ID: 0:1:966143
Odp: AntiCheat ban
« Odpowiedź #3 dnia: 03.03.2014, 23:37:34 »
Mozesz napisać temat na Anticheat lub.na.Blacklisted aby sedziowie zobaczyli twoje demko i kazdy z osobna napisal co mysla.o nim