Autor Wątek: Adamek - Kliczko.  (Przeczytany 25035 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline karolmetal1

  • Użytkownik
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Kaktusy na dłoniach by wyrastały, gdyby"
  • Steam_ID: 0:1:25741534
Adamek - Kliczko.
« dnia: 05.09.2011, 20:47:07 »
Co sądzicie o walce? jakie są wasze opinie, komentarze i typy?
"Kaktusy na dłoniach by wyrastały, gdyby"

Offline Boltos

Odp: Adamek - Kliczko.
« Odpowiedź #1 dnia: 05.09.2011, 21:06:58 »
Kliczko.

Nie oszukujmy się Adamek jest o ile cm niższy do tego wielkość zasięgu ciosów jest większa więc będzie brał Adamka na dystans. Możecie obejrzeć na Cyfrowym Polsacie coś podobnego do typu Video na życzenie.(40zł cena w HD).

Offline Rejuu

  • Użytkownik
  • Reputacja: -5
  • Płeć: Mężczyzna
  • MAGICZNY
    • ESL
  • Steam_ID: 0:0:21569280
Odp: Adamek - Kliczko.
« Odpowiedź #2 dnia: 06.09.2011, 09:26:56 »
Kliczko ma już swoje lata tak samo jak Adamek, ma większe doświadczenie oraz jest cięższy i większy, ale za to Adamek jest szybszy i sprytniejszy. Ale wierze w POLAKA bo to jest jego życiowa szansa i jest w stanie go pokonać!

Kurs:
V. Klitschko - T. Adamek (6686.) 1: 1.20 X: 34.0 2: 4.00 (sts.pl)
"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami."

Offline Kair

Odp: Adamek - Kliczko.
« Odpowiedź #3 dnia: 06.09.2011, 09:43:16 »
Przy odrobinie szczęscia Adamek :) Jestem Polakiem i kibicuje Polakowi to że jest niższy o niczym nie mówi przypadkowo nie walczy z Witalijem :) A więc Adamek wygra .

Offline magma

  • Użytkownik
  • Reputacja: -19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nobody is perfect... My name is Nobody.
    • Kanał YT
  • Steam_ID: 0:1:34208429
Odp: Adamek - Kliczko.
« Odpowiedź #4 dnia: 06.09.2011, 09:53:13 »
Ja liczy na dobrą walkę, ale oczywiście chciałbym, żeby wygrał Adamek.
"...bo jest paru ludzi, bo jest parę w życiu dobrych chwil, bo jest parę złudzeń,
które warto mieć by żyć..."


Offline JSokol

Odp: Adamek - Kliczko.
« Odpowiedź #5 dnia: 07.09.2011, 01:00:56 »
Dzisiaj (w środę) we Wrocku w Magnolii od 15 jest pokazowy trening obu bokserów ;)
Aż się chyba wybiorę z ciekawości :D choć pewnie ludzi będzie tyle, że się przepchać nie będzie dało :/
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline AmCIEk

  • Użytkownik
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wychylylybymy
    • GamingCrew
  • Steam_ID: 0:1:21359590
Odp: Adamek - Kliczko.
« Odpowiedź #6 dnia: 07.09.2011, 18:37:39 »
jeśli ktoś ma TV w firmie VECTRA, to oznajmiam iż najprawdopodobniej będzie stream na RTL właśnie tej walki, tyle że PayPerView więc trzeba ekstra dopłacić. Specjalnie na ten cel będzie działać pomoc techniczna po godzinach więc nie przeszkadzajcie chłopakom w zbędnych sytuacjach ;)
tawerniak :)

Offline Rejuu

  • Użytkownik
  • Reputacja: -5
  • Płeć: Mężczyzna
  • MAGICZNY
    • ESL
  • Steam_ID: 0:0:21569280
Odp: Adamek - Kliczko.
« Odpowiedź #7 dnia: 07.09.2011, 21:16:32 »
Ja mam osobiście VECTRE  ;D
"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami."

Offline magma

  • Użytkownik
  • Reputacja: -19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nobody is perfect... My name is Nobody.
    • Kanał YT
  • Steam_ID: 0:1:34208429
Odp: Adamek - Kliczko.
« Odpowiedź #8 dnia: 08.09.2011, 14:26:09 »
Sprawdzał już ktoś czy jest możliwość obejrzenia walki, bez tych idiotycznych opłat? (40 zl za walkę przed telewizorem to jednak trochę dużo -.-)
"...bo jest paru ludzi, bo jest parę w życiu dobrych chwil, bo jest parę złudzeń,
które warto mieć by żyć..."


Offline Vojak

Odp: Adamek - Kliczko.
« Odpowiedź #9 dnia: 08.09.2011, 17:39:34 »
Żaden polski kanał nie będzie emitował tej walki za darmo. Sposobów na obejrzenie pojedynku jest kilka:

1) Przy odrobinie szczęścia możemy przestawić antenę naszego odbiornika z satelity Hot Bird na satelitę Astra i próbować przejąć niemiecki sygnał z kanału RTL. Nie jest on kodowany więc jeżeli nam się uda go przejąć to będziemy mogli obejrzeć za pośrednictwem tego kanału ten pojedynek. Więcej informacji:

Cytuj
Posiadacze kablówki lub satelity, z dostępem do niemieckiej stacji RTL, obejrzą galę za darmo. Stacja nie będzie kodować sygnału na Polskę. Aby obejrzeć walkę na kanale RTL trzeba przestawić zestaw satelitarny, zazwyczaj ustawiony na odbiór z satelity Hot Bird, na odbiór sygnału z satelity Astra. Kanał RTL jest dostępny na transponderze 12188 H satelity Astra 19,2 Wschód.

Astra z kanałem RTL znajduje się trochę bardziej na wschód od Hot Birda. Aby ustawić antenę, należy przekręcić ją w lewą stronę bez zmiany wysokości około 1 centymetra patrząc z punktu mocowania z tyłu anteny.
Źródło - echodnia.eu

2) Najłatwiejszym sposobem na darmowe oglądanie w domu są oczywiście transmisje internetowe za pomocą programów typu Sopcast. Przed walką najlepiej wygooglować najlepsze serwisy z transmisjami live i poszukać kanału z walką. Gwarantowane, że większość będzie zapełniona ale próbować można.

3) Walka Kliczko vs. Adamek to tak naprawdę jedno z największych wydarzeń sportowych w pubach więc tam też będzie można ją obejrzeć. Właściciele wolą wykupić prawo do oglądania i posiadać licencję na publiczne przekazywanie bo wiedzą, że ich lokale będą pękać w szwach. Dwa dni przed rozpoczęciem walki już są zarezerwowane loże więc lepiej się śpieszyć.

Offline Renegade

Odp: Adamek - Kliczko.
« Odpowiedź #10 dnia: 08.09.2011, 19:50:22 »
Sprawdzał już ktoś czy jest możliwość obejrzenia walki, bez tych idiotycznych opłat? (40 zl za walkę przed telewizorem to jednak trochę dużo -.-)

Sobota 21:00 http://pl-sport.tv/

Offline at1s

Odp: Adamek - Kliczko.
« Odpowiedź #11 dnia: 10.09.2011, 16:38:27 »
Ja mam VECTRE kanał RTL znalazłem na 814 i myślę, że obejrzę tę gale ;)

Offline ace

  • Użytkownik
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Witajcie, część i czołem !
  • Steam_ID: 0:1:10928113
Odp: Adamek - Kliczko.
« Odpowiedź #12 dnia: 10.09.2011, 17:11:57 »
ADAMEK !

Offline Boltos

Odp: Adamek - Kliczko.
« Odpowiedź #13 dnia: 10.09.2011, 20:33:21 »
Aha a ja wykupiłem i jest gites :) HD

Offline JSokol

Odp: Adamek - Kliczko.
« Odpowiedź #14 dnia: 11.09.2011, 08:51:06 »
I jak wrażenia po wrocławskim show? :>
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.