Autor Wątek: Polska - Niemcy  (Przeczytany 12827 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kair

Polska - Niemcy
« dnia: 06.09.2011, 09:36:24 »
Jaki wynik obstawiacie na dzisiejszy mecz ?

Ja osobiscie obstawiam 1-1 :)



Przeniosłam do właściwego działu // Sylwia :)
« Ostatnia zmiana: 06.09.2011, 12:35:05 wysłana przez Sylwia_R »

Offline magma

  • Użytkownik
  • Reputacja: -19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nobody is perfect... My name is Nobody.
    • Kanał YT
  • Steam_ID: 0:1:34208429
Odp: Polska - Niemcy
« Odpowiedź #1 dnia: 06.09.2011, 10:34:28 »
Wygrają oczywiście Niemcy. Jak będzie 2:0 to i tak będzie dobrze...
"...bo jest paru ludzi, bo jest parę w życiu dobrych chwil, bo jest parę złudzeń,
które warto mieć by żyć..."


Offline Vojak

Odp: Polska - Niemcy
« Odpowiedź #2 dnia: 06.09.2011, 10:50:50 »
Patrząc na prawdopodobny skład reprezentacji Niemiec i zapowiedzi pierwszych jedenastek to dzisiaj zależnie od kursów będę stawiał pieniądze na naszych sąsiadów. Nie wiem czy ryzykować wynikiem ale jeżeli się skuszę to prawdopodobnie obstawię 1-3.

BRUTAAAL

  • Gość
Odp: Polska - Niemcy
« Odpowiedź #3 dnia: 06.09.2011, 16:44:46 »
Serce by chciało, żeby wygrała Polska, ale pewnie przegramy... Jak Klose z Podolskim się dobiorą, to będzie strzelania a strzelania :D
Obstawiam 2:1 dla gości.

Offline JSokol

Odp: Polska - Niemcy
« Odpowiedź #4 dnia: 06.09.2011, 16:45:58 »
Bez porządnego zapasu piwa chyba nawet nie ma co siadać do oglądania meczu :) No ale może po prostu jestem uprzedzony do polskiej piłki ;)
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline Rejuu

  • Użytkownik
  • Reputacja: -5
  • Płeć: Mężczyzna
  • MAGICZNY
    • ESL
  • Steam_ID: 0:0:21569280
Odp: Polska - Niemcy
« Odpowiedź #5 dnia: 07.09.2011, 09:10:31 »
I było 2-2! Brawo dla POLAKÓW ZA WALKĘ!
"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami."

Offline Pio

  • Cheater
  • Użytkownik
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
    • banid
  • Steam_ID: 0:0:12935899
Odp: Polska - Niemcy
« Odpowiedź #6 dnia: 07.09.2011, 12:58:11 »
Szczęsny pokazał klasę. :) Za niedługo stanie się jednym z najlepszych bramkarzy świata. :)
"Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spądzać czas z idiotami."
— Ernest Hemingway

Offline Deragon

Odp: Polska - Niemcy
« Odpowiedź #7 dnia: 07.09.2011, 14:40:26 »
Powiem tak.
Podchodziłem do meczu sceptycznie. Sądziłem, że dostaniemy w dupę aż zahuczy. A tu zonk. Moim pierwszym zdziwieniem była gra naszych. Oni po prostu biegali! Tak, biegali, zawsze mieli tempo wleczenia :P
Szczęsny rewelka. Zacytuję:
Szczęsny pokazał klasę. :) Za niedługo stanie się jednym z najlepszych bramkarzy świata. :)
Reszta też całkiem dobrze grała ;) No Wawrzyniak. No gdyby nie to poślizgnięcie.. Ale też nie powinniśmy zrzucać wszystkiego na niego. Mogło być 2:1, w chwili zwycięstwa 2:2. Trudno.

Dlaczego "trudno"? Moim zdaniem jest poprawa w grze naszej reprezentacji. Mają dobre kontry ..i biegają ^^ Muszą popracować nad utrzymywaniem piłki(widzieliśmy jak łatwo tracili) oraz nad obroną w polu karnym. Po prostu gubią się tam, nie potrzebne zdenerwowanie etc.

Ogólnie nastawienie zmieniłem na pozytywne i po takiej grze jak wczoraj moim zdaniem mają szansę wyjść z grupy na euro, a może nawet dalej? :)
"Piasków czasu nic nie zatrzyma. Lata mijają, czy tego chcemy, czy nie... To co utracono żyć może w naszych wspomnieniach."

Offline AmCIEk

  • Użytkownik
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wychylylybymy
    • GamingCrew
  • Steam_ID: 0:1:21359590
Odp: Polska - Niemcy
« Odpowiedź #8 dnia: 07.09.2011, 18:36:12 »
padłem jak przeczytałem, że wawrzyniak tak się zestresował, że na własnym gównie się poślizgnął :D nic do niego nie mam, super wynik, grunt że nie w plecy ale tekst mistrzowski :D

poza tym ogromne graty dla golkipera :)
tawerniak :)

Offline Rejuu

  • Użytkownik
  • Reputacja: -5
  • Płeć: Mężczyzna
  • MAGICZNY
    • ESL
  • Steam_ID: 0:0:21569280
Odp: Polska - Niemcy
« Odpowiedź #9 dnia: 07.09.2011, 21:18:31 »
Od 30 lat strzeliliśmy NIEMCOM bramkę! A Szczęsny rzeczywiście pokazał klasę. Jak dla mnie zawodnikiem meczu jest Szczęsny!
"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami."

Offline Kair

Odp: Polska - Niemcy
« Odpowiedź #10 dnia: 08.09.2011, 12:04:33 »
Byłem najbliżej wyniku :D Wytypowałem Remis ;p

Offline KnesteR

  • Użytkownik
  • Reputacja: -7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Żadnego tekstu osobitego nie będzie;DD
  • Steam_ID: 0:1:9254495
Odp: Polska - Niemcy
« Odpowiedź #11 dnia: 08.09.2011, 12:54:06 »
ja obstawiłem 2-3  a tu 2-2 ;f
Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI
A tu mój banid:D
http://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:9254495