Autor Wątek: Ignorowanie poszczególnych działów na forum.  (Przeczytany 8682 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vojak

Ignorowanie poszczególnych działów na forum.
« dnia: 06.09.2011, 11:06:48 »
Patrząc na to co robią poszczególne osobniki w dziale ,,Przywitaj się" i w nieprzeczytanych postach dostaję 3 strony bezsensownych postów z pojedynczymi wyrazami ,,cześć, hej, witaj" + reklamy serwerów, na które nigdy nie wejdę - chciałbym prosić o dodanie funkcji na forum dotyczącej indywidualnego ignorowanie danych działów na forum.

Z tego co wyczytałem to ignorowanie użytkowników i działów pojawiło się w wersji SMF 2.0 więc wystarczy to chyba włączyć w panelu administratora. W innym przypadku można dodać rozszerzenie Ignore Topics, które ostatecznie też może mnie i innych zadowolić:

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=1193
Z góry dzięki.

Offline JSokol

Odp: Ignorowanie poszczególnych działów na forum.
« Odpowiedź #1 dnia: 06.09.2011, 11:52:41 »
Włączyłem możliwość ignorowania działów.

Wchodzimy w Profil, potem rozwijamy Modyfikuj profil i wybieramy Ignoruj Fora - ustawienia.

Z tym "przywitaj się" to chyba kolega walczył o serwer, bo udało mu się trafić tysięcznego posta trzaskając odpowiedzi do powitań :P tak więc widzę że nawet konkursy wyzwalają w ludziach chęć do spamowania :P jaki z tego morał - nie mogę organizować konkursów ;)
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.