Autor Wątek: Zbiór cfg z banid  (Przeczytany 9291 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline magma

  • Użytkownik
  • Reputacja: -19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nobody is perfect... My name is Nobody.
    • Kanał YT
  • Steam_ID: 0:1:34208429
Zbiór cfg z banid
« dnia: 02.11.2011, 15:07:45 »
Przyszedł mi do głowy 1 pomysł, który mógłby jeszcze bardziej nieco uatrakcyjnić banid. Mianowicie chodzi mi o alternatywę narzędzia amxbans revision na serwery prywatne (do mixów/cw/esl/pracc/pcw itp.). Konkretnie chodzi mi o kreowanie i uaktualnianie (nawet raz w tygodniu może być) banów z lc/azera/esl w postaci plików cfg, które można bez problemu wczytać na serwer bez amxbans (i w ogóle bez żadnego amx'a czy w ogóle metamoda).

Przykładem jest cfg banów z blacklisted.pl, schemat jest prosty. Jest to po prostu utworzony plik z rozszerzeniem .cfg w którym widnieją sidy z komenda 'banid 0 sid' (ban permamentny):

banid 0.0 STEAM_0:0:4473240
banid 0.0 STEAM_0:1:14065619

Jak zwykle domyślam się, że to może być męczące, ale z drugiej strony wgrywając na taki serwer zwykłego mixa config zbanowanych z esl, lc, azera, bl odpada nam już pokaźna grupka cheaterów z którymi nie musielibyśmy w ogóle grać, bo mieli by bana na serwerze :)

Oczywiście fajnie by było gdyby były oddzielne configi do każdej ligi, żeby każdy mógł sobie wybrać, bo taki 1 zbiorczy to jednak przesada.

Co o tym sądzicie, a przede wszystkim co o tym myśli Sokół?
Liczę na odzew.
"...bo jest paru ludzi, bo jest parę w życiu dobrych chwil, bo jest parę złudzeń,
które warto mieć by żyć..."


Offline JSokol

Odp: Zbiór cfg z banid
« Odpowiedź #1 dnia: 02.11.2011, 20:08:10 »
Aż tak trudno jest skopiować zawartość statusu i wkleić na Banid? :>
Szkoda niepotrzebnie obciążać serwery na których się mixuje, skoro szybko i bezboleśnie można przed puszczeniem 3rr sprawdzić status graczy na Banid ;) przy takiej opcji bym przystawał.
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline magma

  • Użytkownik
  • Reputacja: -19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nobody is perfect... My name is Nobody.
    • Kanał YT
  • Steam_ID: 0:1:34208429
Odp: Zbiór cfg z banid
« Odpowiedź #2 dnia: 03.11.2011, 15:09:35 »
Tu nie chodzi o leniwość, tylko o eliminacje tych oznaczonych jako cheaterzy. Banid i tak nie straciłby na odwiedzinach, jeżeli tego się obawiasz.

To by było po prostu wygodniejsze o wiele bardziej.
"...bo jest paru ludzi, bo jest parę w życiu dobrych chwil, bo jest parę złudzeń,
które warto mieć by żyć..."