Autor Wątek: Blokada licznika  (Przeczytany 7740 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rafau

  • Gość
Blokada licznika
« dnia: 15.12.2011, 21:16:29 »
Witam.
Mam problem, ostatnio gralem mixa no i standardowo sprawdzam z kim gram. Przez przypadek wszedlem na swoj profil. Patrze na kwadracik "WIĘCEJ O GRACZU", a tam:

Profil odwiedzono: blokada licznika
Punkty poleceń:
0

W czym tkwi problem?
Nie wiem czy dobry dzial, jbc prosze o przeniesienie :}

pozdr.

Offline magma

  • Użytkownik
  • Reputacja: -19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nobody is perfect... My name is Nobody.
    • Kanał YT
  • Steam_ID: 0:1:34208429
Odp: Blokada licznika
« Odpowiedź #1 dnia: 15.12.2011, 21:34:18 »
nabijałeś odwiedziny i masz zablokowany licznik odwiedzin.
"...bo jest paru ludzi, bo jest parę w życiu dobrych chwil, bo jest parę złudzeń,
które warto mieć by żyć..."


Offline JSokol

Odp: Blokada licznika
« Odpowiedź #2 dnia: 15.12.2011, 22:08:10 »
Uwielbiam "te zdziwienie"... ale "przez przypadek wszedłem na swój profil" pojawia się w opowieściach po raz pierwszy ;)
Ostatnio gracz pisał mi: "od dwóch tygodni nie siedziałem przy kompie, wracam do domu, wchodzę na swój profil a tam blokada licznika :O" :D W trzecim mailu w końcu przypomniał sobie jak nie ładnie sobie nabijał odwiedziny :(

Przypomnij sobie zeszły tydzień, a dokładniej jego końcówkę.
Później przypomnij sobie trzy autosurfy, z których skorzystałeś.
Podpowiem:
- pierwszy ma końcówkę ".net"
- drugi ma końcówkę ".eu"
- trzeci ma końcówkę ".pl"

Skąd blokada?
- korzystanie z tego typu serwisów dla zwiększania liczby swoich odwiedzin jest nieuczciwą praktyką względem innych gracza
- niepotrzebnie obciążasz serwery Banid "pustymi" odwiedzinami
- niepotrzebnie zwiększasz transfer na serwerze Banid
- narażasz mnie na czytanie skarg w mailach "a on sobie nabił odwiedziny", potem muszę się bawić w detektywa i ostatecznie blokować licznik
- maszyny googla nie lubią autosurfów, przez co narażasz Banid na utratę powagi witryny w Google PageRank

Amen.

P.S.
Ostatnio myślałem nad wprowadzeniem do profili jakieś rangi, tak jak są "karne %tasy za %jowe parkowanie", może wtedy ludzie przestaliby się bawić w takie rzeczy...
« Ostatnia zmiana: 15.12.2011, 22:10:02 wysłana przez JSokol »
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Rafau

  • Gość
Odp: Blokada licznika
« Odpowiedź #3 dnia: 16.12.2011, 17:10:04 »
Nie zaprzeczylem, ze nie korzystalem, wiec przyznaje sie, ze korzystalem =D
Ale skad ja moglem o tym wiedziec? ;(
Chcialem Ci pomoc troche trzepac kasy

pozdr. temat do zamkniecia.

Offline magma

  • Użytkownik
  • Reputacja: -19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nobody is perfect... My name is Nobody.
    • Kanał YT
  • Steam_ID: 0:1:34208429
Odp: Blokada licznika
« Odpowiedź #4 dnia: 16.12.2011, 19:09:10 »
Ale skad ja moglem o tym wiedziec? ;(
Chcialem Ci pomoc troche trzepac kasy
hahahahahahahaha, leże z Ciebie typie... Najpierw udaje, ze nie wiesz o co chodzi, a teraz piszesz że chciałeś pomóc hahahahahahaha

Podsumuje to tak:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qy03EDdDsBw

"...bo jest paru ludzi, bo jest parę w życiu dobrych chwil, bo jest parę złudzeń,
które warto mieć by żyć..."


Offline JSokol

Odp: Blokada licznika
« Odpowiedź #5 dnia: 17.12.2011, 00:01:01 »
Przypomnij się w przyszłym tygodniu to zdejmę blokadę, ale sam profil trafi wtedy jeszcze "pod obserwację". Niestety jest to równoznaczne z zerowaniem licznika.
Takie akcje tylko szkodzą projektowi. Jedyną osobą która na tym zyskuje jest osoba która dany profil posiada, ale niestety praktycznie zawsze radość ta jest tylko kilkudniowa, bo potem kończy się taką właśnie blokadą.

Pozdrawiam i temat zamykam.
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.