Autor Wątek: Profil z Allplaya ?  (Przeczytany 9658 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vexation

Profil z Allplaya ?
« dnia: 07.01.2012, 00:42:03 »
No siemka. W sumie spontanicznie wpadłem na pomysł zrobienia profilu gracza z allplaya. Jest konto esl to czemu nie allplay ?

Offline magma

  • Użytkownik
  • Reputacja: -19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nobody is perfect... My name is Nobody.
    • Kanał YT
  • Steam_ID: 0:1:34208429
Odp: Profil z Allplaya ?
« Odpowiedź #1 dnia: 07.01.2012, 20:25:11 »
SID jest w googlach, więc po co?
"...bo jest paru ludzi, bo jest parę w życiu dobrych chwil, bo jest parę złudzeń,
które warto mieć by żyć..."


Offline JSokol

Odp: Profil z Allplaya ?
« Odpowiedź #2 dnia: 08.01.2012, 09:58:19 »
SID jest w googlach, więc po co?
Z takim podejściem to w ogóle banid byłoby nie potrzebne, bo przecież dawniej też się po googlach czegokolwiek o graczu szukało :P

Z allplayem jest mały kłopot natury technicznej i próbuję go rozwiązać trochę naokoło - myślałem, że jeszcze w zeszłym roku uda mi się dodać wyświetlanie profili allplay do Banid, ale niestety nie wszystko jest zależne tylko ode mnie i czasem część rzeczy przesuwa się na późniejsze terminy. Tak też jest/będzie z profilami allplay - ale bądźcie dobrej myśli :)

Podsumowując: profile allplay mam cały czas na celowniku, tylko z przyczyn technicznych jeszcze nie jestem w stanie dołączyć ich do sprawdzania na Banid.
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.