Autor Wątek: SeoPilot - pozycjonowanie własnych stron, zarabianie na wystawianiu reklam  (Przeczytany 7233 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JSokol

Czołem,

Chciałbym Wam przedstawić bardzo ciekawy i stosunkowo nowy projekt, poprzez który można prosto i wygodnie pozycjonować własne serwisy internetowe. Ale jest tylko jedna z opcji, dużo ciekawszą może okazać się możliwość zarabiania za wyświetlanie reklam na własnym serwisie.

SeoPilot.pl

Reklamowanie jest o tyle ciekawe, że zna się odgórnie miesięczny zarobek za wyświetlanie reklam. Nie ma więc problemu z żebraniem o kliknięcia tak jak to jest w przypadku np Google Adsense, z których "zarabia się" jakby się dosłownie stało z puszką na ulicy i czekało aż ktoś coś rzuci.

Tutaj znasz z góry miesięczną stawkę i każdego dnia do portfela dodawana jest równowartość 1/30 wyliczonej miesięcznej stawki. Są to reklamy tekstowe, bez żadnych flesz itp - wszystko cacy i przy okazji można ładnie wkompnować sobie we własny serwis.

Wypłat można dokonywać na kwoty od 50zł w górę, na przelew czeka się max dwa dni robocze - byłem w szoku, gdy rano zleciłem wypłatę i po południu miałem już kasę. W przypadku tego typu serwisów na kasę czeka się nawet tygodniami, a tutaj jeden klik i tego samego dnia puszczają przelew.

Cały system jest nowy, mało popularny. Pachniał mi ściemą, dopóki sam go nie spróbowałem :)
Teraz mogę go szczerze polecić, bo na prawdę warto.

Rejestrując się z poniższego linka będę otrzymywać drobne procenty z Waszych zarobków, tak więc jeżeli ktoś byłby zainteresowany takim systemem, to nic nie straci klikając przez mojego linka polecającego, a zawsze ja mogę na tym "coś tam" wyjść na plus.

www.SeoPilot.pl

Pozdrawiam! :)
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline NUM_-

Lipa, że wpłaty są od 50zł:P