Autor Wątek: Otwieramy forum Banid.pl!  (Przeczytany 11395 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JSokol

Otwieramy forum Banid.pl!
« dnia: 28.08.2011, 22:34:40 »
Witam!

Od jakiegoś czasu ludzie zgłaszali mi wiele różnych propozycji, w tym również propozycję stworzenia forum przy projekcie Banid. Długo nad tym myślałem i ostatecznie doszedłem do wniosku, że nie jest to wcale zły pomysł.

Dzisiaj nadszedł czas otwarcia forum do użytku publicznego. Wiele zarwanych nocy przyczyniło się do tego, że to miejsce powstało i że od teraz można z niego korzystać.

Mam nadzieję, że będzie to miejsce naszych częstych spotkań, dyskusji, przemyśleń. Od Was - od Waszej aktywności zależy, czy forum "stanie na nogi" i będzie się trzymało, czy runie tak szybko jak powstało.

Forum publiczne ma to do siebie, że nie wszystko na nim można i obowiązują na nim pewne zasady. Wszelkie regulaminy znajdziecie pod tym adresem: http://banid.pl/forum/index.php?board=2.0.

Do pilnowania porządku i poziomu forum niezbędna mi będzie ekipa zgranych i otwartych na działania Moderatorów. Informację o naborze na osoby funkcyjne forum znajdziecie pod tym adresem: http://banid.pl/forum/index.php?topic=4.0.

Tak więc nie pozostaje mi nic innego jak raz jeszcze serdecznie powitać Was na forum oraz zachęcić do czynnego udziału w jego życiu i rozwoju.

Pozdrawiam,
JSokół
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline JSokol

Odp: Otwieramy forum Banid.pl!
« Odpowiedź #1 dnia: 01.09.2011, 10:50:28 »
Z racji że to dopiero początek forum, to wiadomo że w najbliższych dniach część rzeczy jeszcze się zmieni.
Niebawem mam zamiar niejako połączyć profil ze strony Banid z profilem z forum - zobaczymy co z tego wyjdzie.
Postaram się też popracować nad połączeniem kont Premium z forum.

Tyle z informacji o planach - pomyślałem że przyda się jako taka aktualizacja przy otwarciu forum ;)
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.