Autor Wątek: Modyfikacja widget Banid dla SMF2  (Przeczytany 8648 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline phantom

Modyfikacja widget Banid dla SMF2
« dnia: 26.08.2012, 18:30:46 »
Witam,

jakiś czas temu napisałem prostą modyfikację, która ma za zadanie ułatwić dodawanie widgeta na forach/stronach używających skryptu SMF2. Aktualnie każdy kto chce dodać widget na forum SMF musi ręcznie edytować plik w każdym stylu (zaawansowany user może poradzić sobie w inny sposób).

Modyfikacja nie edytuje żadnych plików SMF, ustawienia znajdują się w panelu administracyjnym:


Modyfikacja działa tylko i wyłącznie z wersjami SMF wypisanymi poniżej:
  • 2.0
  • 2.0.1
  • 2.0.2

Pakiet można pobrać z serwera Banid.pl: http://banid.pl/pobierz/smf/Banid_2.1.zip lub z mojego serwera.
« Ostatnia zmiana: 07.09.2012, 20:27:02 wysłana przez phantom »

Offline JSokol

Odp: Modyfikacja widget Banid dla SMF2
« Odpowiedź #1 dnia: 26.08.2012, 19:26:24 »
Serdecznie polecam modyfikację :)
Jedyne o czym jeszcze trzeba pamiętać to o tym, żeby po włączeniu ustawić prawa dla grup do wyświetlania modyfikacji.
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline phantom

Odp: Modyfikacja widget Banid dla SMF2
« Odpowiedź #2 dnia: 01.05.2013, 12:23:00 »
Nie można edytować pierwszej wiadomości, więc podam link do nowszej wersji jest tutaj.

Zmiany:
 - Dodano opcję wyłączenia modyfikacji na wybranych akcjach,
 - Dodano opcję wyłączenia modyfikacji w profilu użytkownika (jeśli ma uprawnienie do wyłączenia widgeta),
 - Poprawione  ukrywanie widgeta na urządzeniach mobilnych,
 - Dodane ustawienia uprawnień na stronie ustawień modyfikacji.

Ciekawe czy ktoś to w ogóle używa ::) Chyba widziałem może dwie strony z tym modem, reszta chyba ręcznie dodaje go w kodzie :)

Offline JSokol

Odp: Modyfikacja widget Banid dla SMF2
« Odpowiedź #3 dnia: 01.05.2013, 12:36:15 »
Dobra robota phantom! Używałoby pewnie więcej osób, gdyby nie to, że SMF jest dość mało popularnym silnikiem :/
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.