Autor Wątek: CyberSport - Pytanie  (Przeczytany 12781 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nothing1337

  • Gość
CyberSport - Pytanie
« dnia: 17.09.2012, 17:20:43 »
Mam takie pytanie bo za bardzo nie kumam tego.
Strona CyberSportu została zmieniona..
Ale nigdzie nie widzę tam jak kiedyś "Profil Ligowy" gdzie można dodać/usunąć/zmienić steam_id dla swojego konta.
Będzie to zmieniane/dodawane? Czy w ogóle usunięte z CyberSportu. ?
Proszę o odpowiedzi ;)

Offline JSokol

Odp: CyberSport - Pytanie
« Odpowiedź #1 dnia: 18.09.2012, 01:29:00 »
+1 też nie widzę tego :>

Ogólnie wstrzymuję się przed akceptacją nowych warunków, bo z tego co widzę to TRZEBA wyrazić zgodę na bycie zasypywanym mailami promocyjnymi/reklamowymi etc.. :/
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

nothing1337

  • Gość
Odp: CyberSport - Pytanie
« Odpowiedź #2 dnia: 18.09.2012, 07:05:05 »
To może zamiast CyberSportu daj Allplay ?;D

Offline JSokol

Odp: CyberSport - Pytanie
« Odpowiedź #3 dnia: 18.09.2012, 07:25:30 »
To może zamiast CyberSportu daj Allplay ?;D
Allplay cały czas jest "w planach", niestety tutaj problem jest taki, że programista allplay trochę zwleka z dokończeniem takiego "łącznika" pomiędzy AP a Banid, tak więc niestety musimy jeszcze trochę poczekać..
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

nothing1337

  • Gość
Odp: CyberSport - Pytanie
« Odpowiedź #4 dnia: 18.09.2012, 15:08:01 »
Aha ;)
A od kiedy oni to "planują" ?

Mógłby ktoś ogarnąć co z tym cybersportem?
Bo mi na E-mail nie chcą odpisać ;/

Offline JSokol

Odp: CyberSport - Pytanie
« Odpowiedź #5 dnia: 18.09.2012, 19:47:45 »
Aha ;)
A od kiedy oni to "planują" ?
Od dość dawna już na to naciskam, niestety ciągle coś innego wypada i tak to się przeciąga... :/
Zawsze możecie dołączać się z prośbami przez pisanie wiadomości do allplay z sugerowaniem wyświetlania ich kont na Banid ;)
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

nothing1337

  • Gość
Odp: CyberSport - Pytanie
« Odpowiedź #6 dnia: 19.09.2012, 16:31:09 »
Rozumiem ;D

Offline JSokol

Odp: CyberSport - Pytanie
« Odpowiedź #7 dnia: 19.09.2012, 17:57:04 »
Wracając do nowego Cybersportu - wszystko wskazuje na to, że miejsca na Steam_ID już tam nie będzie, wyszukiwarka graczy też nie wyszukuje po sidach, stare linki do profili też nie działają, więc do chwili rozwiania naszych wątpliwości konta Cybersportu nie będą pokazywane na Banid :/
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

nothing1337

  • Gość
Odp: CyberSport - Pytanie
« Odpowiedź #8 dnia: 19.09.2012, 17:59:18 »
I tak one nic nie dawały hehe ;P