Autor Wątek: Proszę o pomoc...  (Przeczytany 8798 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline paulinka94

Proszę o pomoc...
« dnia: 04.02.2013, 12:36:43 »
Witam. Na wstępie może opisze w czym rzecz. Dostałam bana na innym serwie, nazwy lepiej nie będę podawała, reklamy nikomu nie chcę robić. Powód? Demko, które rzekomo miało udowodnić, że gram na czitach.
Zabawne jest to, że nigdy nie używałam wh, aima czy czegoś tego typu bo szkoda na to czasu i nerwów innych.
Ponoć oglądało to kilku adminów i jednogłośnie stwierdzili, że coś mam.
Nie wiem czy to takie dziwne, że dziewczyna potrafi grać. Robili mi tam dwa razy ss, oczywiście byłam czysta. Nie wiem czy problem tkwi w adminach żywcem pasujących do klasycznego gimbusa czy też nikt nie potrafi zrozumieć, że kogoś stać na dobre słuchawki...

Zostawiam link do pobrania demka, bardzo proszę o wypowiedz osób znających się na rzeczy... I ewentualnie porade jak jeszcze mogę odwołać się od tego bana...?
Za każdą odpowiedź z góry dziękuję, pozdrawiam

link z demkiem: http://speedy.sh/ucBbZ/hltv-13020212...1359805260.zip

Nick z jakim grałam: Paulinka

Offline Karol

Odp: Proszę o pomoc...
« Odpowiedź #1 dnia: 04.02.2013, 20:44:32 »
Odwoływać się powinnaś na stronie na której dostałaś bana, JSokół wiele razy już to pisał w innych tematach. :)
Oczywiście dla mnie też demo czyste, admini mają po 10lat i banują za nic. :)
Pozdrawiam, Karol.

Offline glutex

  • Użytkownik
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mamamba
    • UgTeam.eu
  • Steam_ID: 0:0:37251123
Odp: Proszę o pomoc...
« Odpowiedź #2 dnia: 05.02.2013, 19:55:17 »
Standard odwoływania się od bana na podstawie dema na większości serwerowni jest podobny:

Admin rozpisuje czasy podejrzanych akcji, a podejrzany klarownie je tłumaczy - to wszystko. Jeśli nie dostałaś UnBana, to Twoje tłumaczenia były najwyraźniej wątpliwe. Piszę "najwyraźniej", ponieważ tematu nie widziałem. Możesz jeszcze poprosić Administrację o wrzucenie dema (lub sama wrzucić) na serwisy typu BlackListed.pl, lub AntiCheat.pl w celu jego weryfikacji (o ile serwerownia respektuje owe portale). BanID nie weryfikuje dem, i nie wystawia banów, a ocena dema przez tutaj obecnych, może być jedynie sugestią, a nie werdyktem.

Nie mniej, wrzucając demo, powinnaś podać IP serwera (w celu możliwości pobrania z niego opcjonalnych plików typu modele).


┌∩┐(◕_◕)┌∩┐