Autor Wątek: Kody konkursowe  (Przeczytany 18773 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JSokol

Kody konkursowe
« dnia: 20.04.2013, 10:27:12 »
Kilka tygodni temu banidowe konkursy zaczęły się odbywać na nowych zasadach - przy użyciu kodów konkursowych.
Mechanizm konkursów opisany jest na stronie http://banid.pl/kod.

Z racji tego, że gracze dobrze przyjęli nową formę zabawy postanowiłem zakupić "małe co nieco" gier na platformę Steam i dorzucać je stopniowo do nagród konkursowych :)

Na chwilę obecną lista gier prezentuje się jak poniżej:
Serious Sam 3: BFE - 27,99€ w sklepie Steam
Left 4 Dead 2 - 13,99€ w sklepie Steam
Assassin's Creed 2 Deluxe Edition - 14,99€ w sklepie Steam
Capsized - 9,99€ w sklepie Steam
Capsized - 9,99€ w sklepie Steam
Serious Sam: The Random Encounter - 3,99€ w sklepie Steam
Cave Story+ - 9,99€ w sklepie Steam
Orcs Must Die! - 6,99€ w sklepie Steam
Orcs Must Die! - 6,99€ w sklepie Steam
Orcs Must Die! - 6,99€ w sklepie Steam
Orcs Must Die! - 6,99€ w sklepie Steam
Orcs Must Die! 2 - 14,99€ w sklepie Steam
Sid Meier's Civilization® III Complete - 4,99€ w sklepie Steam
Far Cry® 2: Fortune's Edition - 9,99€ w sklepie Steam
Trine - 7,99€ w sklepie Steam
Commandos 3: Destination Berlin - 4,99€ w sklepie Steam
Awesomenauts - 9,99€ w sklepie Steam
Prince of Persia: Warrior Within™ - 4,99€ w sklepie Steam
Prince of Persia®: The Sands of Time - 9,99€ w sklepie Steam
Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad - GOTY - 17,99€ w sklepie Steam
Mirror's Edge™ - 9,99€ w sklepie Steam
Mirror's Edge™ - 9,99€ w sklepie Steam
Mirror's Edge™ - 9,99€ w sklepie Steam
Mirror's Edge™ - 9,99€ w sklepie Steam
Fireburst - 6,99€ w sklepie Steam
LIMBO - 9,99€ w sklepie Steam
Tropico Reloaded - 4,99€ w sklepie Steam
Tropico 3 - Steam Special Edition - 6,99€ w sklepie Steam

Łączna wartość nagród powyższych tytułów w sklepie Steam to 273,72€ - czyli przy aktualnym kursie euro daje to ponad 1100 polskich złotych!

Zasady konkursów są proste - gdy dana osoba wpisze na podstronie http://banid.pl/kod prawidłowy kod konkursowy po raz pierwszy - zgarnia nagrodę która się kryje pod tym kodem. W przypadku bardziej wartościowych nagród - czyli sprzętu komputerowego oraz gier Steam sprawdzane jest dodatkowo, czy dany uczestnik posiada już wykupione konto Premium. Jeśli nie posiada, wtedy jego nagrodą staje się konto Premium, jeśli zaś posiada, wtedy główna nagroda trafia wprost do niego! Konto Premium niesie ze sobą takie i inne przywileje, zaś gry początkowo wylosowane przez osoby nie posiadające konta Premium nie przepadają, tylko wracają do puli nagród, więc każdy znów będzie miał szansę na jej ich wylosowanie.

Odbiór nagród w przypadku gier Steam oraz sprzętu komputerowego odbywa się w ten sposób, że w ciągu 24 godzin wysyłam Wam zaproszenie na Steam Friends i tam dokonuję przekazania nagrody - w przypadku gier jest to przekazania Steam Gift, zaś w przypadku sprzętu komputerowego poprzez komunikator Steam przekażecie adres do wysyłki nagrody.

Każdy nagrodzony ma prawo do odmówienia przyjęcia nagrody - nie ma możliwości wymiany nagród.

Zapraszam do zabawy - na kody czuwajcie na:
https://www.facebook.com/banidPL
http://steamcommunity.com/groups/banidPL
oraz na tutejszym forum :)

W najbliższych dniach przewiduję wprowadzić:
- możliwość zobaczenia listy ostatnio nagrodzonych - wraz z informacją co kryło się pod podanym przez nich kodem
- automatyczne konkursy - tj danego dnia o danej godzinie zawsze będziecie mogli spodziewać się konkursu (szczegóły jeszcze są na etapie przemyśleń :) )
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline KoXu

  • Użytkownik
  • Reputacja: -1
  • Płeć: Mężczyzna
  • ~SparDa aka Zaj**isty <3
    • Sieć Serwerów
  • Steam_ID: 0:1:51534556
Odp: Kody konkursowe
« Odpowiedź #1 dnia: 20.04.2013, 11:09:35 »
słabe gry :-) ciekawe czy ktoś wystartuje ...
~SparDa aka Zaj**isty <3

Offline DomiNN

  • Pro
  • Moderator Globalny
  • *
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pro
    • Banid.pl
  • Steam_ID: 0:1:966143
Odp: Kody konkursowe
« Odpowiedź #2 dnia: 20.04.2013, 12:17:55 »
napewno ktoś wystartuje ..

mieć a nie mieć gry za darmo ? ;)

Offline JSokol

Odp: Kody konkursowe
« Odpowiedź #3 dnia: 20.04.2013, 13:31:50 »
Pewnie nikt nie weźmie udziału :P Ja obstawiam że dziś około 300 osób weźmie udział w zabawie - a ile będzie w rzeczywistości to na pewno dam znać ;)
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline edahr

Odp: Kody konkursowe
« Odpowiedź #4 dnia: 20.04.2013, 17:24:42 »
Czyli jeśli nie mam konta premium, to co by nie było w puli to i tak gram o konto premium? Bezsens.

Offline JSokol

Odp: Kody konkursowe
« Odpowiedź #5 dnia: 20.04.2013, 17:56:56 »
Czyli jeśli nie mam konta premium, to co by nie było w puli to i tak gram o konto premium? Bezsens.
Nie. Jeśli jest do wygrania serwer, to zgarniasz serwer bez względu na to, czy posiadasz Premium, czy nie.
Konto Premium daje pierwszeństwo do wygrania gier oraz sprzętu. Jednak nie ukrywajmy - bardzo wiele kont zostało już rozdanych w różnych miejscach, wiele też było jako nagrody. Konto Premium nie jest więc niczym co by było poza zasięgiem przeciętnego gracza.
« Ostatnia zmiana: 20.04.2013, 18:08:40 wysłana przez JSokol »
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline dodo

Odp: Kody konkursowe
« Odpowiedź #6 dnia: 21.04.2013, 09:19:09 »
1 kody wszystkie wykorzystane ;) Posprawdzałem wszystkie i były 2 gry steam, 2 serwery i parę premek ;D

Offline JSokol

Odp: Kody konkursowe
« Odpowiedź #7 dnia: 21.04.2013, 09:30:51 »
1 kody wszystkie wykorzystane ;) Posprawdzałem wszystkie i były 2 gry steam, 2 serwery i parę premek ;D
3 gry były ;) Tak więc jedną gdzieś zapodziałeś! :)
Dzisiaj będzie znów konkurs, ale w nieco inny sposób będą podane kody - może w formie rebusów? Hmm...
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline dodo

Odp: Kody konkursowe
« Odpowiedź #8 dnia: 21.04.2013, 13:21:53 »
Tak żebym ja mógł coś wygrać :D :D