Autor Wątek: Wypracowane ale bez szału - Vojak's PC.  (Przeczytany 12978 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vojak

Wypracowane ale bez szału - Vojak's PC.
« dnia: 02.09.2011, 16:15:17 »
Moja maszyna? Ma już prawie 2 lata, nic konkretnego ale po kupieniu za własne pieniądze i doświadczenia przyjemności z korzystania - jestem zadowolony.

AMD Athlon II x2 250 3.0GHz
Gigabyte GA-M720-US3
Radeon HD4850 512MB Zalman Edition
Samsung 750GB
2x1GB GoodRAM
Be-Quiet 530W

Do tego klawiatura Logitech Media, słuchawki Creative Fatality, mysz A4Tech x7 750-BF, głośniki Logitech X-230 + zintegrowana karta dźwiękowa.

W planach zmiana myszki na Steelseries Kinzu ale szczerze mówiąc szkoda mi pieniędzy. Nawet po wypłacie. ;)

Offline ace

  • Użytkownik
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Witajcie, część i czołem !
  • Steam_ID: 0:1:10928113
Odp: Wypracowane ale bez szału - Vojak's PC.
« Odpowiedź #1 dnia: 02.09.2011, 16:17:24 »
Kinzu nie polecam strasznie mała ;p

Offline Vojak

Odp: Wypracowane ale bez szału - Vojak's PC.
« Odpowiedź #2 dnia: 02.09.2011, 16:26:05 »
Dużej ręki nie mam, A4Tech dla mnie na początku był zbyt masywny. Pewnie bym się przyzwyczaił. Mimo wszystko z dnia na dzień maleją szansę na jej zakupienie. Chyba, że dostanę w prezencie.. to co innego. ;)

Offline Sagi

Odp: Wypracowane ale bez szału - Vojak's PC.
« Odpowiedź #3 dnia: 02.09.2011, 17:30:21 »
jak sie sprawują creative fatality ile za nie dałeś i jak działają na karcie zintreegrowanej

Offline Boltos

Odp: Wypracowane ale bez szału - Vojak's PC.
« Odpowiedź #4 dnia: 02.09.2011, 17:36:55 »
jak sie sprawują creative fatality ile za nie dałeś i jak działają na karcie zintreegrowanej

Nie wiem po co Ci to sporo można wpisać w google [Creative fatality opinie] pff.
Lepiej zainwestuj w sprzęt znaczy w maszynę niż w myszki i inne bajery.
Ja osobiście nie rozumiem jak można wydawać kasę rzędu 200-300 złotych na słuchawki lub myszli itp.

Offline Sagi

Odp: Wypracowane ale bez szału - Vojak's PC.
« Odpowiedź #5 dnia: 02.09.2011, 17:40:02 »
@UP
Może chce poznać opinie wojaka A nie tych pseudo znawców z google którzy pewnie na oczy sluchawek nie widzieli

one kosztuja 109 zl a kupuje sie taki sprzet by poprawić jakoś dzwięku m.in przestrzennie lepiej słyszeć

Offline Vojak

Odp: Wypracowane ale bez szału - Vojak's PC.
« Odpowiedź #6 dnia: 02.09.2011, 17:44:54 »
Fatality według większości opinii w sieci są słuchawkami ze średniej półki. Dużo osób mówi, że więcej płacisz za firmę i osobę, która te słuchawki promuje niż za jakość. Niby bez żadnego szału i nie ma się czym podniecać.

Jakoś wtedy do 100zł nie umiałem nic ciekawszego znaleźć, sprawdziłem u znajomego jak to gra i byłem zadowolony. Nie jestem wymagającym użytkownikiem więc czemu nie. A kasy na Steelseries za 300-400zł nie miałem. Teraz mimo, że mam to nie wydam tego na słuchawki.

Ogólnie nie mam żadnych problemów, jestem zadowolony. W grze słychać rozgrywkę dość dobrze, nie czuję się jakoś upośledzony. Nie jest to jakiś szał i nie wiadomo co ale mi wystarcza. Zwłaszcza za takie pieniądze. Podoba mi się jakość mikrofonu (raczej jak słychać mój głos), są wygodne. Oddawałem je raz na gwarancję z racji tego, że kabel ma ciężką drogę do przebycia, poskręcał się i przestała działać jedna słuchawka. Na to radzę zwracać uwagę.

Ogólnie polecam. Niby do tej ceny jest jeszcze jeden model Sennheiserów godny zainteresowania ale nie wiem o który dokładnie chodzi. Jeżeli nie jesteś jako strasznie wymagający i nie potrzebujesz być pseudo-pro z markowym sprzętem to możesz kupić.

Oczywiste jest, że droższy sprzęt np. Steelseries'a zdobywa lepsze opinie i byłby lepszym wyborem. Ale jednak oboje wiemy, że patrzymy też na pieniądze. :)

Offline Boltos

Odp: Wypracowane ale bez szału - Vojak's PC.
« Odpowiedź #7 dnia: 02.09.2011, 17:47:36 »
Wiem że kosztuje coś koło 100zł ale moja opinia była ogólnikowa dotycząca gruby maniaków którzy nie dostrzegają na co można wydać te pieniądze.