Autor Wątek: banid.pl/adblock  (Przeczytany 9000 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline eQuuS

banid.pl/adblock
« dnia: 01.08.2013, 22:02:30 »
Witam,


jestem za zniesieniem tego lub poprawieniem kodu. Nie z powodów, że nie daje nie blokuj tej witryny w rozszerzeniu AdBlock, ale z tego powodu, że muszę wyłączać wszystkie wtyczki by się dostać (sprawdzić kogoś, konkurs) i jest to uciążliwe. Dodanie strony do blokowanych nie działa nawet. :C Wyłączę NotScript i AdBlock-a Pro i nadal muszę wyłączać resztę wtyczek, pewnie nie ja jedyny mam taki problem.

Offline JSokol

Odp: banid.pl/adblock
« Odpowiedź #1 dnia: 02.08.2013, 09:11:07 »
Na podanej przez Ciebie stronie (czyli tam gdzie następuje przekierowanie w przypadku gdy coś blokuje reklamy) na samej dole powinna się pojawić reklama. Jeżeli po wyłączeniu adblock'a dalej jej nie widzisz, to znaczy, że wciąż jakaś wtyczka Ci ją blokuje.

Całość nazwałem "adblock" dlatego, że jest to chyba najbardziej popularna wtyczka do blokowania reklam. Jednak nie zmienia to faktu, że docelowo ma to wyłaptywać wszystkie formy blokowania reklam.

Daj znać, czy w podanej przez Ciebie podstronie widzisz na dole reklamę czy nie - to będzie wyznacznikiem tego, czy coś jeszcze Ci je blokuje, czy jest to tylko błąd po mojej stronie.

Pozdrawiam
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline eQuuS

Odp: banid.pl/adblock
« Odpowiedź #2 dnia: 02.08.2013, 12:01:42 »
Po wyłączeniu nadal nie widzę, żadnej reklamy. Ghostery blokuję tą reklamę tekstową u dołu i główną stronę, dodanie do białej listy nic nie daje, trzeba by adsense odznaczyć, znaczy się cierpię. :E BTW. Może by tak dodać "to" cheaters.com.pl do wyników sprawdzenia?

Offline JSokol

Odp: banid.pl/adblock
« Odpowiedź #3 dnia: 02.08.2013, 22:05:08 »
Widzisz, w ten sposób nie znajdziemy "złotego środka". Korzystanie z serwisu jest darmowe, ale stety/niestety na pewnych warunkach. Trochę czasu, sił jak i również pieniędzy (miesięcznie) mnie ten projekt kosztuje i zależy mi na tym, by się zwracał. Od około 2 miesięcy ludzie prawie w ogóle już SMSów nie wysyłają, więc jedyną jałmużną są reklamy. Nie przeszkadzają one w normalnym korzystaniu ze strony, a na Twoje wtyczki nic w takim wypadku nie poradzę. Te przypadki które znam (osób korzystających z adblocka) po dodaniu do whitelisty adblocka normalnie korzystają ze strony.
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.