Autor Wątek: Podanie o administratora serwera Banid FFA  (Przeczytany 8910 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JSokol

Podanie o administratora serwera Banid FFA
« dnia: 17.11.2011, 16:42:33 »
Rekrutacja aktualnie jest OTWARTA

Kandydat na administratora powinien:
- mieć co najmniej 16 lat
- cechować się nienaganną kulturą osobistą
- powinien pisać poprawnie po polsku
- powinien mieć dużo wolnego czasu na grę
- nie może być banowany za używanie cheatów
- brać czynny udział w życiu forum Banid

Podania składamy TYLKO W TYM TEMACIE dopisując posta wg wzoru:
Imię: [b]Jacek[/b]
Wiek: [b]22 lata[/b]
Steam_ID: [b]Od razu sprawdzimy czy nie nakłamaliście w profilu :>[/b]
Kilka zdań o mnie: [b]Tutaj napiszcie te kilka zdań - przy okazji wyjdzie na wierzch Wasza polszczyzna ;)[/b]
Posiadam wystarczająco dużo wolnego czasu na grę i spełniam warunki do bycia administratorem serwera: [b]tak/nie[/b]

Prosiłbym o nie pisanie komentarzy na temat podań innych graczy - ten temat służy tylko do składania podań :)
Jeśli rekrutacja jest otwarta, znaczy że poszukujemy adminów, jeśli jest zamknięta, znaczy że mamy komplet ;)
« Ostatnia zmiana: 17.11.2011, 16:44:32 wysłana przez JSokol »
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline xeed1

  • Nowy użytkownik
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Steam_ID: 0:0:3861622
Odp: Podanie o administratora serwera Banid FFA
« Odpowiedź #1 dnia: 17.11.2011, 17:28:21 »
Imię: Rafał
Wiek: 17lat
Steam_ID: 0:0:3861622
Kilka zdań o mnie: Na początek cześć.Jestem osobą sympatyczną i bardzo przyjazną z głową na karku:).Moje hobby to oczywiście gry komputerowe, ale też sport a w szczególności piłka nożna.Jestem młodą osobą co poświęci dużo wolnego czasu na rozwijanie się projektu który ma na celu uprzyjemnić graczom zabawę.
Posiadam wystarczająco dużo wolnego czasu na grę i spełniam warunki do bycia administratorem serwera: tak

Offline szklo;[

Odp: Podanie o administratora serwera Banid FFA
« Odpowiedź #2 dnia: 17.11.2011, 18:11:11 »
Imię: Piotrek.

Wiek: 20 lat.

Steam_ID: 0:1:24356081

Kilka zdań o mnie: Interesuje się informatyka , grafika komputerowa i sportem. Nawiązując do podania gram w csa od dobrych kilku lat , początki NS następnie zacząłem grać na platformie steam już od około 3 lat. Posiadałem administratora na kilku amatorskich serwerach wyróżnić chciałbym Twierdze-Kraków.pl na której obecnie mam range weterana po rezygnacji z admina i Utopiefps.pl na której bez przerwy od 4 lat posiadam administratora(9 serwerów) lecz ograniczam się tam do pomocy i nauki młodych administratorów ponieważ baardzo popularne zrobiły się tam serwery COD za którymi ja nie przepadam. Chciałbym dołączyć do społeczności Banid która sobie baardzo cenie i wiele razy pomogła mi w zwalczaniu graczy używających wspomagaczy oferuje swoje skromne doświadczenie i chęć pomocy w rozwoju serwera.

Posiadam wystarczająco dużo wolnego czasu na grę i spełniam warunki do bycia administratorem serwera: tak.

pozdrawiam szklo;[.
"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki." Henryk Reyman

Offline novice

  • Użytkownik
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Manager
  • Steam_ID: 0:0:22152393
Odp: Podanie o administratora serwera Banid FFA
« Odpowiedź #3 dnia: 19.11.2011, 13:23:37 »
Imię: Karol/Adam
Wiek: 22 lata
Steam_ID: http://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:22152393
Kilka zdań o mnie: Co tu dużo pisać, wprowadzę na serwer ogarnięcie i zachowanie spokoju u innych graczy, miła gra z miłymi administratorami  8)
Posiadam wystarczająco dużo wolnego czasu na grę i spełniam warunki do bycia administratorem serwera: Posiadam
« Ostatnia zmiana: 19.11.2011, 13:28:53 wysłana przez novice »

Offline Sylwia_R

  • HD 58061 VY CMa
  • Moderator Globalny
  • *
  • *
  • Reputacja: 7
  • Płeć: Kobieta
  • stoją otworem podboje gdzie czytelników roje...
    • Sylwia :D
  • Steam_ID: 0:1:9460945
Odp: Podanie o administratora serwera Banid FFA
« Odpowiedź #4 dnia: 20.11.2011, 09:35:41 »
Imię: Sylwia
Wiek: 27 lata
Steam_ID: 0:1:9460945
Kilka zdań o mnie: idealna kandydatka
Posiadam wystarczająco dużo wolnego czasu na grę i spełniam warunki do bycia administratorem serwera: tak i nie

Offline Rejuu

  • Użytkownik
  • Reputacja: -5
  • Płeć: Mężczyzna
  • MAGICZNY
    • ESL
  • Steam_ID: 0:0:21569280
Odp: Podanie o administratora serwera Banid FFA
« Odpowiedź #5 dnia: 21.11.2011, 15:05:47 »
Imię: Krystian
Wiek: 17
Steam_ID: http://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:21569280
Kilka zdań o mnie: Co by tu napisać, hm.. no więc tak sprawiedliwy, wyluzowany, przyjazny i na pewno nadający się na admina :D
Posiadam wystarczająco dużo wolnego czasu na grę i spełniam warunki do bycia administratorem serwera: Oczywiście, że  posiadam. Dużo wolnego czasu posiadam najczęściej w godzinach wieczornych i w weekendy. :)
"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami."

Offline justa

Odp: Podanie o administratora serwera Banid FFA
« Odpowiedź #6 dnia: 23.11.2011, 11:37:43 »
Imię: Justyna
Wiek: 26 lata
Steam_ID: 0:0:19526800, wystarczy wpisać  justynka :)
Kilka zdań o mnie: Ciężko zacząć..Administrowałam już na kilku serwerach 1.6 i Condition Zero. Jestem w stanie pomóc w rozwijaniu i  utrzymaniu porządku na serwerze.Kiedyś to było moje drugie życie ;) Jestem sprawiedliwa i szanuje ludzi, a to moim zdaniem jest najważniejsze w pełnieniu tej funkcji.
Posiadam wystarczająco dużo wolnego czasu na grę i spełniam warunki do bycia administratorem serwera: tak

Offline K7

Odp: Podanie o administratora serwera Banid FFA
« Odpowiedź #7 dnia: 25.11.2011, 00:40:29 »
Imię: Marcin
Wiek: 22 lata
Steam_ID: 0:0:32247350
Kilka zdań o mnie: Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.
Posiadam wystarczająco dużo wolnego czasu na grę i spełniam warunki do bycia administratorem serwera: tak