Autor Wątek: CS Pomorze ~ Siec Serwerow woj. Pomorskiego ~ Zapraszamy!  (Przeczytany 8066 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline b0cz3k



Witamy Serdecznie!


Chcialbym serdecznie zaprosic wszystkich uzytkownikow, do korzystania z nowo powstalej Sieci serwerow Counter - Strike!

W Chwili obecnej posiadamy jeden serwer, dopiero po jego rozwinieciu i wypowiedzeniu graczy odnosnie innych serwerow, zalozymy inne!

Co na wyroznia? Zalozylismy jeden serwer na start, aby cala nasza prace i wysilek skupic na jednym, dzieku czemu bedzie on dopracowany do granic wytrzymalosci! U nas na pewno znajdziesz cos czego nigdzie indziej nie ma, ale musisz nam pomoc!

Jako iz CS Pomorze oficjalnie nie wystartowalo, a wszystko jest w fazie testow, prowadzony jest nabor na Moderatorow Forum oraz na Administratorow serwera #1



Informacje:

- Adres Forum: http://cs.pomorze.pl -

- Nazwa : CS-Pomorze [Only D2] @ postrzelaj.pl -
- IP: 188.165.218.42:27192 <- Aby polaczyc Kliknij!
- Platforma: Obecnie Steam + NS - Docelowo Only STEAM
- FrendlyFire: OFF -
- Typ: FFA -
- Liczba Slotow: 18 -
- Czas gry: 15 Minut -

Zapraszamy!

Offline magma

  • Użytkownik
  • Reputacja: -19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nobody is perfect... My name is Nobody.
    • Kanał YT
  • Steam_ID: 0:1:34208429
Odp: CS Pomorze ~ Siec Serwerow woj. Pomorskiego ~ Zapraszamy!
« Odpowiedź #1 dnia: 20.03.2012, 21:39:07 »
Francja i postrzelaj.pl- gratuluje pomyslu!
"...bo jest paru ludzi, bo jest parę w życiu dobrych chwil, bo jest parę złudzeń,
które warto mieć by żyć..."


Offline b0cz3k

Odp: CS Pomorze ~ Siec Serwerow woj. Pomorskiego ~ Zapraszamy!
« Odpowiedź #2 dnia: 21.03.2012, 07:15:04 »
Francja i postrzelaj.pl- gratuluje pomyslu!

Osobiscie, nie odczuwam jakichs "rzeczy nadprzyrodzonych" tylko dlatego ze Serwer jest we Francji ;)

Offline NUM_-

Odp: CS Pomorze ~ Siec Serwerow woj. Pomorskiego ~ Zapraszamy!
« Odpowiedź #3 dnia: 22.03.2012, 11:38:37 »
magma, ja Ciebie po prostu kocham :D

Offline magma

  • Użytkownik
  • Reputacja: -19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nobody is perfect... My name is Nobody.
    • Kanał YT
  • Steam_ID: 0:1:34208429
Odp: CS Pomorze ~ Siec Serwerow woj. Pomorskiego ~ Zapraszamy!
« Odpowiedź #4 dnia: 22.03.2012, 12:39:12 »
I jesteś moim najbardziej oddanym fanem? ^^

Kurde no założę fun page jakiś chyba...

Żeby nie było, że offtopic:

Polecam ten serwer jak tylko najlepiej mogę! Serwer lepszy niż można sobie by go było wymarzyć. Ta jakość, lokalizacja.... I nie zapominajcie o cudownej atmosferze panującej wśród moich ukochanych graczy non-steam, którzy biegają nieraz szybciej niż Usain Bolt(wybaczcie błędy w pisowni, kiedy myślę o tym serwerze to eis wzruszam po prostu). A kiedy łapie mnie lag i ping z 70 skacze mi do 1337 czuje się poruszony, a w zasadzie i dumny(lecz trochę zmieszany, coś jak ojciec chrzestny małego dziecka któremu się właśnie ulało).

Od 2005 r mam ten serwer w ulubionych i gram tam 24/7 a jak śpię to też jestem na serwerze, tylko że wchodzę na spectatora.

Serdecznie polecam!!!
"...bo jest paru ludzi, bo jest parę w życiu dobrych chwil, bo jest parę złudzeń,
które warto mieć by żyć..."