Autor Wątek: BBC code w podpisie  (Przeczytany 13213 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kazanek

BBC code w podpisie
« dnia: 05.03.2012, 23:05:07 »
w podpisie użyłem dwóch kodów BBC

Offline JSokol

Odp: BBC code w podpisie
« Odpowiedź #1 dnia: 05.03.2012, 23:54:44 »
Jakich znaczników potrzebujesz użyć?
Bo z tego co pamiętam to znaczniki BBC wyłączałem.

Pozdrawiam
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline kazanek

Odp: BBC code w podpisie
« Odpowiedź #2 dnia: 06.03.2012, 08:14:45 »
Sokół, weź edytuj mój pierwszy post, zobacz co napisałem, a czego nie wyświetliło w nim, UP
Bo coś z forum się złego dzieje.





...
« Ostatnia zmiana: 06.03.2012, 08:16:59 wysłana przez kazanek »

Offline JSokol

Odp: BBC code w podpisie
« Odpowiedź #3 dnia: 06.03.2012, 09:05:45 »
Wszystko się zgadza, bo żeby uniknąć podpisów jakie można znaleźć na wielu forach, gdzie w podpisach jest więcej obrazków niż treści w poście, to ograniczyłem dostępne znaczniki BBCode do:
- b
- pre
- right
- u
- color
- i
- left
- center
- s
i teraz dodałem jeszcze url, więc linki już też można sobie dodawać ;)
dodałem też img więc obrazek też już dodasz, ale odnośnie img są dodatkowe warunku:
- max 2 obrazki
- max wysokość obrazka 80px
- max szerokość obrazka 800px

Tyle wystarczy? :)
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline kazanek

Odp: BBC code w podpisie
« Odpowiedź #4 dnia: 06.03.2012, 11:30:42 »
wg mnie w zupełności.

Lecz nadal nie mogę banneru GT umieścić w podpisie, mimo że jest tylko

a rozmiar chyba nie jest większy.


« Ostatnia zmiana: 06.03.2012, 17:40:56 wysłana przez kazanek »

Offline JSokol

Odp: BBC code w podpisie
« Odpowiedź #5 dnia: 06.03.2012, 13:17:34 »
Podaj tutaj adres do obrazka, to zobaczymy w czym może być problem ;)
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.


Offline glutex

  • Użytkownik
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mamamba
    • UgTeam.eu
  • Steam_ID: 0:0:37251123
Odp: BBC code w podpisie
« Odpowiedź #7 dnia: 06.03.2012, 19:20:00 »
ograniczyłem dostępne znaczniki BBCode

No i właśnie dlatego mało kto w ogóle ma jakąkolwiek sygnaturę. Przy rejestracji także chciałem ustawić swoją, ale po kilku próbach i ciągłych błędach dałem sobie spokój. Cały czas tylko wyskakują błędy, że coś jest niedozwolone, a cholera w ogóle wie co...


┌∩┐(◕_◕)┌∩┐

Offline JSokol

Odp: BBC code w podpisie
« Odpowiedź #8 dnia: 06.03.2012, 20:44:24 »
Sprawdźcie teraz i dajcie znać :)
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline kazanek

Odp: BBC code w podpisie
« Odpowiedź #9 dnia: 06.03.2012, 22:27:22 »
Działa, jak na załączonym obrazku niżej  ::)

Ale druga sprawa, że mój pierwszy post w tym temacie się nie wyświetlił jak należy, jako admin forum, weź go przeczytaj, potem "modyfikuj" i zobacz jaka część się nie wyświetliła.

Offline JSokol

Odp: BBC code w podpisie
« Odpowiedź #10 dnia: 06.03.2012, 23:01:35 »
Ale druga sprawa, że mój pierwszy post w tym temacie się nie wyświetlił jak należy, jako admin forum, weź go przeczytaj, potem "modyfikuj" i zobacz jaka część się nie wyświetliła.
Wszystko działa jak trzeba :P Nie wyświetla się od momentu, w którym otworzyłeś znacznik BBCode (img) i go nie zamknąłeś :P Więc cała reszta jest traktowana przez forum jako adres obrazka, który się nie kończy (brak znacznika zamknięcia), więc nie ma też jak niczego więcej wyświetlić ;)
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline glutex

  • Użytkownik
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mamamba
    • UgTeam.eu
  • Steam_ID: 0:0:37251123
Odp: BBC code w podpisie
« Odpowiedź #11 dnia: 07.03.2012, 12:01:43 »
Sprawdźcie teraz i dajcie znać :)

Powodzenie...


┌∩┐(◕_◕)┌∩┐