Autor Wątek: Zmiana.... usunięcie. Ja P!@#$%)(#  (Przeczytany 5580 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline michWIN

Zmiana.... usunięcie. Ja P!@#$%)(#
« dnia: 03.11.2011, 08:37:23 »
EMANO, wchodze na serwer gram meczyk a ludzie mnie obelgami ze czituje.


OSTRO! Zmieńcie ten system bo po pierwsze nie ma napisane z jakiego to powodu ban, dwa Vac2 a Vac1 jest różnicą.

A po drugie chcialbym dostać adnotacje prawną z paragrafami którymi sie stosujecie, z tego co slyszalem udostępnianie Prywatnego profilu z innego serwisu jest podpięta jakimiś "paragrafami prawnymi".

Nie widze, że esl jest waszym partnerem więc udostępnianie bezpośrednich linków także jest nielegalne.
Nie wspomne STEAM.


LInkowanie do głównych stron jest legalne, lecz prywatne konto/profil już nie.

1. Nie macie powodu
2. Zgody

Dziekuje za uwage, proszę o usunięcie mojego SteamID: 0:0:11414254 . Z waszej skryptersko zakodowanej strony w html przy użyciu pałeczek tenisowych.

I NIE PISAĆ MI ZE PODPISYWALEM JAKAS UMOWE, CZY AKCEPTOWALEM REGULAMIN Z DUPY.
JUZ NIE PIERWSZY RAZ MAM SYTUACJE KASACJI MOJEGO STEAMA Z STRON POŚWIECONYMI O TEMATYCE MEJŻE OSOBY. ROWNIEŻ OŚWIADCZAM, ŻE NIE ZAAKCEPTOWANIE MOJEJ PROŚBY BĘDZIE ODZWIERCIEDLENIEM CHAMSTWA I UPOKORZENIE MOJEJ OSOBY PRZEZ ADMINISTRACJE.

Ps. Poprostu to usuńcie. Bo wpis, że tak powiem ssie pałę.

1. Zablokowana została sieć Source czyli to znaczy: Counter-Strike:Source, Half-Life:Source i HL2.
2. Powodem zablokowania nie bylo cheatowanie, hackowanie czy inne oszustwa przy pomocy tzw. "CZITÓW" ani za pomocą wspomagaczy.
3. Nie musze sie tłumaczyć, że jestem obrażony, że bez zgody zostałem ukazany w świetle źle - poraz kolejny zmuszony jestem do pisania epitetów, epopeji, ksiązek, poematów, komplementów, przecinków, polskich znaczków interpunkcyjnych, stawiać kropki nad i oraz na temat byście mnie usuneli.
4. Nie macie dowodów na chańbienie mojego konta, gdzie tu przypisze sobie cytat:

,, Zgodziłbym sie z tym odległym linkiem do twojego spisu linków, ale gdyby ta strona była umieszczona na stronie typu: netgaming.pl gdzie miało by to upięknić profil. A w tym momencie psuje twoją reputacje. Do tego sie nie znają na Angielskim. "  by kipeer.
 
5. Jest:
Vac: Zbanowany

A powinno wyglądać tak:
 Vac: Niezablokowany
 Vac2: Zablokowany

Bo mowa tu o statusie...






Dotyczy sie: http://banid.pl/kto?to=Steam_0%3A0%3A11414245
I prosze o kontakt z administracją.

Offline michWIN

Odp: Zmiana.... usunięcie. Ja P!@#$%)(#
« Odpowiedź #1 dnia: 03.11.2011, 08:45:43 »
A skoro pisze już, to w osobnym poscie bo źle będzie sie czytało.

Skoro jużrobicie system to roóbcie go poprawnie.

Polecam do profilu za aneksować log file z konta na ktorym będzie wypisane za co dostał blokade, bana czy kicka z ligi. Przedstawi nam to osobe i bedziemy mogli ocenić czy zagra sie znim.

tzw. Trofea, lub Achievements z innej stronmy

Pro.,to.,typ::

ESL: 5x Używanie nielegalnyuch skryptów
ESL: 2x Obraza gracza
ESL: 2x Blokada gracza na okres 3 miesięcy
ESL: 5x Blokada gracza na okres 1 tydzień
ESL: Wyrzucony z ligi za brak kultury #1


Offline JSokol

Odp: Zmiana.... usunięcie. Ja P!@#$%)(#
« Odpowiedź #2 dnia: 03.11.2011, 14:43:35 »
Na przyszłość:
- podawaj prawdziwy Steam_ID, bo ten podany przez Ciebie nie ma bana na VAC
- jeżeli łamię prawo to proszę o konkretne paragrafy
- srogo się mylisz co do "linkowania"
- srogo się mylisz co do profili Steam
- ogólnie nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz :) poza tym że masz bana i Cię to boli :)

~ kosz
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.