Rozmowy o Banid > Rozmowy ogólne

Forum muli... planowane zmiany

(1/3) > >>

JSokol:
Forum muli... niestety wraz ze wzrostem zainteresowania wzrosły obciążenia i serwer na którym stoi strona i forum zaczyna "mulić". Nie jest to dobra informacja, ale poważnie myślę nad w miarę szybkim przeniesieniem wszystkiego na jakiegoś VPS'a/dedyka. Najprędzej będzie to jakiś rozsądny VPS, z uwagi na koszty dedyków :)

Jeżeli macie jakieś zaufane firmy oferujące usługi w rozsądnych cenach, to proszę o pisanie tego w tym temacie. Rozpatrzę każdą propozycję i wtedy wybiorę to, co będzie się wydawać najatrakcyjniejsze w stosunku cena/jakość.

I proszę o poważne propozycje, o zaufane firmy itp, w miarę możliwości bez spamu :)

blejdzik:
home.pl vps biznes+ 180 złotych za rok z tego co pamiętam.

JSokol:

--- Cytat: blejdzik w 06.09.2011, 22:35:47 ---home.pl vps
--- Koniec cytatu ---
Nie wiem czy jestem ślepy, ale nie mogę odnaleźć na home oferty z VPSami :/

Czy ktoś miał może styczność z usługami oferowanymi przez hekko.pl? Byłbym wdzięczny za opinie.

blejdzik:
nie vps a virtual, sorki sokół nie spojrzałem:P

a hitme.pl? ktoś miał z tym styczność?

[D]estro[X]:
Nie wiem jak wy, Ale ja Korzystam z ProSerwery.Pl I jestem pozytywnie zadowolony. Na swoim Forum mam 200 użytkowników + 1000 postów. Na moim forum jest więcej rzeczy wrzuconych niż tu Np rangi, Podświetlone Nicki itp. Teraz Podpiąłem domenę którą także kupiłem w ProSerwer.pl 44zl za rok (SMS) to dodatkowo od ciążyło moje forum od Lagow Jest to Pakiet (Pro Koszt: 7zl co miesiąc) Oczywiście z wzrostem użytkowników zmieniam pakiety na lepsze To nie jest duży koszt. Mialem tez H@ na innym Forum gdzie było 4k userow i ponad 20k postów, Także mieli na Proserwery tyle ze oni nie mieli domeny co (Domena) dodatkowo obniża poziom lagow. Wiec Naprawdę Polecam bo tu są lagi w Chu*

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej