Rozmowy o Banid > Rozmowy ogólne

Witam Mam Pytanie ? powiecie co mam zrobić ??

(1/2) > >>

ke[t]:
Więc tak grałem sobie na DM z serwerowni CS-ARENY DOSTAŁEM SS PRZEZ ADMINA KTÓRY NIE MA STEAM  !! H@ ZACZOŁ MNIE obrażać itp . nie chcą dać UB !! lecz ss czyste ;)...  dam je tutaj :)..  ale to potem ;) ..
pisali mi jakiego ja mam cs i kazali mi zmienić wszystko w moim cs ? haha to jest dla mnie żałosne ;). admini bez steam : )..  na DM  dostac ss  zbanowali mnie na forum  ... 

Informacja

Zostałeś dożywotnio wyrzucony z tego forum.

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z Administracją forum.

Powód nałożenia bana: nie płacz tyle, dorośnij

Twój adres IP został zbanowany.

on do mnie dorosnij mam 19 lat -.- a oni po  13/16 latek :). jeżeli ktoś wie jak mi pomóc proszę o pomoc bo nie chce miec aktywnego bana przez takie cos żałosna administracja -.- można coś z tym zrobić ?

tu są moje ss które na DM zostały mi zrobione ; d0  http://imageshack.us/g/171/dedust20007is.png/

proszę o pomoc ; ))

JSokol:
Może po prostu nie mają jakiś wewnętrzny regulamin, który zabrania podmieniania modeli :P :D
Nie każdy musi się znać :D Ale zawsze możesz zmienić serwer na bardziej ogarnięty :P

ke[t]:
ja rozumiem zmienię na pewno ale mam aktywnego bana to mnie wkur*

glutex:
...uuu... Panie kolego - modele HLTV są tak samo nietolerowane na większości serwerów jak np. celownik do AWP. Nie dziwię się, że nie chcą Ci dać UnBan'a bo np. ode mnie również byś go nie dostał...

JSokol:
Kwestia podejścia. Jedni tolerują, drudzy nie. Teoretycznie, to ułatwia Ci to grę, bo łatwiej jest rozpoznać postać, ale to od włodarzy serwera zależy co z Tobą zrobią :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej