Komputery > Ze sprzętem

Karta muzyczna Sound Blaster X-fi xtreme audio i windows 7

(1/3) > >>

Sylwia_R:
Kupiłam kartę wymienioną wyżej ale jest taki problem że nie ma do niej sterowników do windows 7.... Próbowałam już wszystkie i te orginalne i te tworzone przez ludzi i efekt jest zawsze taki sam czyli instalują się główne sterowniki mam dźwięk ale mikrofon nie działa nie ma żadnej konsoli nic po za samymi sterownikami... Jak się już dowiedziałam nie znajdę pewnie żadnych działających ... Więc moje pytanie jest następująca który system wybrać do instalacji czy Viste czy XP niżej podaje specyfikacje mojego komputera : > (dodam że nie chce kupować nowej karty)

Procesor Intel i5-670 (3,4 ghz)
Ram 4gb ddr3
KG : Radeon HD 6770 SilentCU 2 1gb ddr5
dysk  2tb

chyba tyle wystarczy :>


AAAA Zapomniałam dodać że w styczniu będzie i7 i 8GB ramu : >

Dziękuję za pomoc.

Rafau:
Przy Windowsie XP będziesz miała pół GB RAM'u straty chyba, że zainstalujesz wersje 64 bitową. Visty nie polecam chociaż twój komputer poradził by sobie z nią spokojnie bez większych problemów.
Mimo wszystko, brałbym XP ; )
Wybór należy do Ciebie.

edit: możesz też zainstalować sobie np. 2 systemy na oddzielnych partycjach.

JSokol:
Problem w tym, że sterowniki pod vistę i pod 7'kę producenci przeważnie wydają te same. Przy XPku będzie to zapewne XP 32bit przez co niestety parametry nie będą w pełni wykorzystane.

Dziwna sprawa że mikrofon nie chce działać... :P

Rafau:
A pisałaś może jeszcze gdzieś na innym forum np. forum.pcformat.pl ?

Sylwia_R:
szukam  od 2 tygoni i wszędzie mają ludzie te same problemy z tą kartą .... nikt nie zna rozwiązania... :/



--- Cytuj ---Problem w tym, że sterowniki pod vistę i pod 7'kę producenci przeważnie wydają te same. Przy XPku będzie to zapewne XP 32bit przez co niestety parametry nie będą w pełni wykorzystane.

Dziwna sprawa że mikrofon nie chce działać..
--- Koniec cytatu ---

A co do sterowników to własnie na Viscie działają a Creative przestało wpierać sterowniki do tej karty na 7....

I teraz muszę się dowiedzieć czy Viste czy XP :D Nawet na pudełku nie ma W7 tylko XP i Vista..... żal... moja wina bo nie sprawdziłam.... ale nie spodziewałam się że takie numery mogą być....

No cóż ..... Możecie mi doradzić albo zamienić się na karty : >


Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej