Support > Programowanie

Rada

<< < (2/2)

Boltos:
najpierw C+

Xeon:
Dzięki wszystkim za odpowiedzi.

Jeszcze powiedźcie czym dokładnie różni się C od C++ i jak w 3-ciej klasie będę miał język C to lepiej zacząć się jego uczyć teraz czy od razu C++?

Oraz czy opłaca mi się uczyć wielu języków np jeszcze Java, czy po prostu coraz głębiej iść w C++  ?

Jeśli pytanie wyżej powiedźcie, że tak to powiecie jakie najbardziej języki poleciacie po C/C++.


Vojak, co do mojego nauczyciela podobnie jak mój mówił, że pascal to stary język, ale po nim niby łatwiej będzie się uczyć innych języków etc

JSokol:
Zacznij od C, bo jak już liźniesz chociaż podstawy myślenia w programowaniu, to potem łatwiej będzie wejść w obiekty, czyli w C++.

Javę sobie zostaw póki co, najpierw przejdź przez C, potem C++ i jak już opanujesz obiektowość to się weźmiesz za czysto obiektowy język jak np java, chociaż szczerze za nią nie przepadam, bo to już się zaczynają języki wyższego poziomu, w których więcej dzieje się za Twoimi plecami niż byś chciał :P No ale to jeszcze długa droga do tego ;)

I pamiętam, że czytaniem i rozmyślaniem niczego nie zdziałasz. Trzeba postawić sobie cel i po prostu zacząć pisać - bez tego pierwszego kroku nic nie zdziałasz.

Powodzenia! :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej