Autor Wątek: Profil gracza zostal zbanowany do odwolania.  (Przeczytany 10829 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline evoksf

Profil gracza zostal zbanowany do odwolania.
« dnia: 02.05.2013, 12:12:04 »
Witam od pewnego czasu gdy chce sprawdzić swój profil na banidzie pokazuje mi się informacja "Profil gracza zostal zbanowany do odwolania.
W celu wyjasnien prosze skorzystac z formularza kontaktowego." Można wiedzieć o co chodzi?

                                                                                                                           Pozdrawiam.

Offline DomiNN

  • Pro
  • Moderator Globalny
  • *
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pro
    • Banid.pl
  • Steam_ID: 0:1:966143
Odp: Profil gracza zostal zbanowany do odwolania.
« Odpowiedź #1 dnia: 02.05.2013, 12:52:34 »
Zapewne od nabijania wyświetleń profilu.

Offline JSokol

Odp: Profil gracza zostal zbanowany do odwolania.
« Odpowiedź #2 dnia: 02.05.2013, 13:11:27 »
Tak. Masz od kilku dni bana na profilu za bezczelne nabijanie odwiedzin z użyciem serwerowego motd.
Długo mi zajęło wychwycenie tego, ale teraz już żaden motd mi koło nosa nie przejdzie.
Ban na profilu jest dla mnie rekompensatą za czas zmarnowany na namierzenie takich właśnie oszustw.
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline Sylwia_R

  • HD 58061 VY CMa
  • Moderator Globalny
  • *
  • *
  • Reputacja: 7
  • Płeć: Kobieta
  • stoją otworem podboje gdzie czytelników roje...
    • Sylwia :D
  • Steam_ID: 0:1:9460945
Odp: Profil gracza zostal zbanowany do odwolania.
« Odpowiedź #3 dnia: 02.05.2013, 14:29:07 »
Dziękuję. Dobranoc. Zamykam.

Offline evoksf

again
« Odpowiedź #4 dnia: 02.05.2013, 14:38:36 »
Chwila, dlaczego pani Sylwia zamyka temat od razu, jeszcze mam coś do powiedzenia... Rozumiem, że ban jest permanentny?

Offline evoksf

Odp: again
« Odpowiedź #5 dnia: 02.05.2013, 14:57:09 »
Chwila, dlaczego pani Sylwia zamyka temat od razu, jeszcze mam coś do powiedzenia... Rozumiem, że ban jest permanentny?

btw. od kiedy jakiś admin wypomina, że stracił czas na czymś takim? jeśli tak Cie to boli to po co jesteś tym administratorem?, nie rozumiem czegoś takiego jak "rekompensata za stracony czas admina" w postaci bana.

Offline JSokol

Odp: Profil gracza zostal zbanowany do odwolania.
« Odpowiedź #6 dnia: 02.05.2013, 15:01:10 »
Chwila, dlaczego pani Sylwia zamyka temat od razu, jeszcze mam coś do powiedzenia... Rozumiem, że ban jest permanentny?

btw. od kiedy jakiś admin wypomina, że stracił czas na czymś takim? jeśli tak Cie to boli to po co jesteś tym administratorem?, nie rozumiem czegoś takiego jak "rekompensata za stracony czas admina" w postaci bana.

Chłopie, nie wyraziłeś nawet najmniejszej chęci skruchy albo czegokolwiek powiązanego z odczuciem że oszukiwałeś, że zachowywałeś się nie fair. Ban nie jest permanentny pod warunkiem, że dany gracz jest świadom tego, że źle postąpił i że więcej takiej akcji nie odstawi, ale widzę że Ty wolisz pouczać mnie jak powinienem się zachowywać w sytuacji, w której wyłapuję Twoje przekręty.

Jak sprawę przemyślisz to się odezwij, tematu nie zamykam.
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline evoksf

Odp: Profil gracza zostal zbanowany do odwolania.
« Odpowiedź #7 dnia: 29.08.2013, 22:15:18 »
Po dłuższym przemyśleniu, wyrażam skruchę i wiem, że źle zrobiłem, można ub?

Offline JSokol

Odp: Profil gracza zostal zbanowany do odwolania.
« Odpowiedź #8 dnia: 30.08.2013, 16:22:33 »
Ban zdjęty.

Pozdrawiam
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.