Autor Wątek: Problem z AC a zarazem prośba  (Przeczytany 12961 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Michal123

Problem z AC a zarazem prośba
« dnia: 31.03.2015, 23:24:02 »
Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Dostałem Bana na AC. Według mojej oceny nie słusznego. Ale przejdźmy do meritum sprawy.
Zarejestrowałem się na ich forum. Jako, że nie było dla mnie czytelne założyłem temat na ich forum z prośbą o ich wyjaśnienie. Oczywiście zleciało się masa różnych użytkowników serwera, ale jeden z nich oznaczony kolorem czerwonym totalnie nie umiał się zachować. Prosiłem grzecznie i kulturalnie, ale oczywiście nie mogłem na to samo liczyć. Zdenerwowany podsumowałem ich portal w ten sposób.

"Chcieliście być tak różni i lepsi od Blacklisted, pamiętam kłótnie jak to przytaczaliście argumenty, że żeby się odwołać trzeba płacić i że są oszustami itp itd a robicie dokładnie to samo, A nie jednak Oni są od was lepsi bo dema ocenia tam więcej osób niż dwie..."

Nagle jeden z tych użytkowników z czerwonym nickiem zaczął się rzucać na prawo i lewo że jak będę dalej go denerwował to mogę zapomnieć o odwołaniu oraz na zachętę otrzymam bana na forum. Warto wspomnieć, że zwyzywał mnie od bez mózgów. Kiedy wspomniałem, że możliwe, że na BlackListed mnie sprawiedliwie ocenią. Kazał się nie odzywać bo ten portal praktycznie już nie istnieje. Więc Odpisałem kulturalnie temu użytkownikowi. Nawet nie mogę zobaczyć co miał do powiedzenia, bo chyba go zdenerwowałem i dostałem bana za nic. Co ciekawe nie złamałem żadnego punktu regulaminu, ale najwidoczniej widzimisię tamtej administracji jest najważniejsze. Nie jestem gołosłowny. Proszę wejść na ich forum w dział Pomoc bodajże i sprawdzić temat Michał Ban. Chociaż podejrzewam, że temat wykasowali.

Tak dwie osoby skazały mnie na Banicje, Chociaż jeden z adminów mnie uniewinnił  mówiąc, że jeden akcja to nie dowód i to za mało.

Niestety, dla sędziego głównego nie miało znaczenia, że demo kończy się 17:22. Jego Podsumowanie jest następujące

"Pewnie dalej jeszcze więcej wh"  A to ciekawe... Skąd mógł o tym wiedzieć skoro demo się skończyło?

Skończyło się na tym, że nie mam prawa odwołania. chociaż w ciągu całego demka wyciągnięto 3 akcje które z łatwością mógłbym wytłumaczyć.

Nie pozwolę się tak traktować. Próbowałem się skontaktować z głównym administratorem owego portalu ale bezskutecznie. Jeśli ktoś miałby jego numer telefonu by móc porozmawiać jak człowiek z człowiekiem i żeby wysłuchał moich racji z pewnością nie byłbym z banowanym.

Proszę o solidarność wśród nas graczy. Każdemu może się taka sytuacja przytrafić, nie zostawiajmy siebie nawzajem na lodzie. Pozdrawiam Michał.



Offline pplk LEON

Odp: Problem z AC a zarazem prośba
« Odpowiedź #1 dnia: 01.04.2015, 16:49:47 »
Gościu napisał temat :

( Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam pewien problem, ponieważ zostałem przez was zbanowany, co według mnie jest śmieszne. Po raz pierwszy chyba zostałem zgłoszony, więc nie czaje tego portalu. Moje pytanie brzmi jak tu się odwołuje itp itd? biggrin.gif
Nie widzę takiej opcji. Klikam po całym portalu ale nigdzie mnie i nie chcę przerzucić. W dodatku mam zastrzeżenia co do słuszności mojego skazania. Rozpisano mi tylko 3 akcje z czego 2 są czyste moim zdaniem, jedna faktycznie dziwna ale z niej też się mogę wytłumaczyć.

W moim temacie proszę o uzasadnianie swojej opinie oraz poprawność gramatyczną. Pozdrawiam Michał.

PS. Mam nadzieje, że nie trzeba wysyłać jakiś sms by móc się odwołać w moim mniemaniu od niesłusznego bana. Proszę o nie zamykanie tematu, ewentualnie o przerzucenie do właściwego działu. )

Odpowiedź moja wyglądała tak:

zweryfikuj konto steam / doladuj portfel lub "zarób" na odwołanie i sie odwołaj z linku powyzej

Po czym otrzymałem taką wiadomość:

Słucham?
Jesteś bezczelny. Niby jakim prawem mam płacić wam za UB? Tak bardzo chcieliście być inni od Blacklisted a jesteście dokładnie tacy sami jak oni. A nie jednak nie. Na Blacklisted demo sprawdza więcej osób niż 3...

Opiszę całą tą sytuacje na chłopski rozum.

1. Ukradliście mi portfel (Zbanowany steam. Więc wszędzie będą mnie banować)
2. Jak nam zapłacisz to może oddamy Ci portfel. Z naciskiem na może. (Każecie się odwołać, naturalnie nie za darmo, chociaż to przez was jest ta sytuacja. Dlaczego? Bo jedna akcja czy jeden świadek to nie jest żaden dowód)

Proszę o numer telefonu ewentualnie inny numer kontaktowy właściciela serwera.

Proszę nie zamykać tematu i nie zamiatać go pod dywan. Taka Sytuacja jest niedopuszczaln

Zdziwiłem się trochę i postanowiłem trochę dobitniej odpowiedzieć:

zweryfikuj konto steam / doladuj portfel lub POPROŚ GRZECZNIE na odwołanie i sie odwołaj z linku powyzej
Jeszcze jeden taki post a Twoja mozliwosc odwolania bedzie na tym portalu niemozliwa.
Czytaj ze zrozumieniem i uzywaj mózgu, to nie boli - a moze .....

1) uwazaj co piszesz, bo ukrasc to Ci moge jedynki
2) nie porównuj Nas do konkurencji, bo po prostu ona już nie istnieje
3) jesli jeszcze raz mnie zdenerwujesz to opuscisz ten portal na zawsze, bez mozliwosci odwołania
4) napisałeś o poprawności gramatycznej, a nie używasz mózgu albo tego co masz w głowie, poniewaz nie potrafisz czytac ze zrozumieniem
5) chamsko nic tutaj nie osiągniesz, uwierz mi na słowo
6) pomoge Ci z tym mózgiem trochę http://www.anticheat...showtopic=15990
7) wszystko co napisałem powyżej potraktuj jako ostrzeżenie

Odwołanie Twoje będę osobiście oceniał smile.gif

Wiadomość zwrotna wyglądała następująco:

1. Czy ty mnie straszysz, że stracę swoje zęby? Groźby w Polsce są karalne. Pokazujesz tylko swój mierny poziom. Niestety po części reprezentujesz ten portal i wystawiasz kiepską jemu ocenę.
2. Bez komentarza. Mogę porównywać was do kogokolwiek i czegokolwiek. Jesteśmy w Polsce i tak samo wasz serwer jak i Ciebie obowiązuje polskie prawo. Między innymi wolności słowa.
3. A więc możliwość odwoływania się na tym portalu zależy od twojego humoru? Gdzie Cię niby zdenerwowałem? Bo napisałem swój punkt widzenia?
4. Ciągłe wyzwiska. Ktoś kto ma problem ze znalezieniem logicznych argumentów zazwyczaj używa wyzwisk. Żałosne. Twoje inwektywy w stosunku do mojej osoby są żałosne. Czy w którymś z poprzednich moich wypowiedzi kogoś obraziłem? Dlaczego więc ty mnie obrażasz, że nie używam mózgu itp.
5. Niby gdzie chciałem coś osiągnąć chamsko? Przeklinałem? Nie. Wyzywałem? Nie. Zdenerwowanie? Naturalnie. Przecież chcecie mnie w pewnym stopniu okraść z gry którą posiadam czyli CS 1.6
6. Dalej wyzwiska i marna próba zdyskredytowania mojej osoby. Naprawdę mnie to nie boli. Wystawiasz jedynie opinie na temat *****. Mógłbyś to napisać w pierwszym poście a nie byłoby mojego postu wcześniejszego.
7. Złamałem gdziekolwiek regulamin?

Dopóki oceniasz sprawiedliwie możesz sobie oceniać kogo sobie chcesz. Niestety po twoim pełnym agresji poście wątpię byś obiektywny i sprawiedliwy. Pozdrawiam Michał.

No tak, zdenerwowałem Cię. Pokaż jak wiele możesz i pomóż mi opuścić to forum bez możliwości odwołania. Udowadniaj konkurencji, że mają racje.

Widocznie kolega chciał sprawdzić mój margines :) Udało się !

cyt kolegi: ( A na bana mam wyj**ane. )

Skoro tak to temat zamknięty. Pozdrawiam :)

Cytuj
Grą słów można za­bić niejed­no chamstwo...
Tyl­ko że to dziados­two wie­rzy w reinkarnację.

... cham­stwo rodzi cham­stwo a leczy się je chamstwem.
« Ostatnia zmiana: 01.04.2015, 17:27:19 wysłana przez DomiNN »

Offline Michal123

Odp: Problem z AC a zarazem prośba
« Odpowiedź #2 dnia: 01.04.2015, 18:00:34 »
"Zdziwiłem się trochę i postanowiłem trochę dobitniej odpowiedzieć"

Dobitnej to według Ciebie  obrażanie od bez mózgów mojej osoby, i grożenie, że jakakolwiek odpowiedz atakująca twoją osobę spotka się z surową odpowiedzią. Trochę samokrytyki... Zabawne, że ja nigdzie nie opisałem przymiotnikami twojej osoby. Wiesz dlaczego? Bo z domu w przeciwieństwie do Ciebie wyniosłem trochę więcej niż telewizor.

Skoro napisałem, że nie rozumiem forum nie mogłeś w pierwszym poście dać link tłumaczący jak się odwołać? Nie mogłeś... I ta twoja marna manipulacja kopiując temat i wklejając go tutaj.

Widocznie kolega chciał sprawdzić mój margines :) Udało się !

Bardzo niewielki masz ten margines...

A co do cytowania mojej osoby "A na bana mam wyj**ane"
To postanowiłem to zrobić po postach niektórych użytkowników z pewnego forum które patrząc na twoje wypowiedzi są słuszne.

Moje zdenerwowanie w pierwszym poście było słuszne. Chcecie być dla graczy to może im pomagajcie.
Chciałbym również zobaczyć nadinterpretacje tego regulaminu. Mówi, że postąpił z regulaminem...
A więc wolność słowa jest tam zabroniona regulaminem? Jakiekolwiek słowa krytyki również? Bo nie potrafię znaleźć  w swoich treściach jakiś karygodnych uchybień

Tak. Na oszustów mam wyj**ane... Oglądnijcie Demo mości panowie, i powiedzcie czy trzy akcje z czego każdą mogę lepiej lub trochę gorzej wytłumaczyć zasługuje na bana. Jeden z trzech osób banujących w uwagach zamieścił jasną odpowiedz, że podejrzanych akcji jest za mało na bana. Ale dwóch innych sędziów uważa, że gdyby demo się nie skończyło byłoby więcej akcji... Bez komentarza :o

PS. Zerknijcie jak podpułkownik prowokuje i obraża w swoich wypowiedziach. Ja również nazwałem ich złodziejami to prawda. Ale nikogo Ad personam. Nie rozumiałem zasad, ale zamiast je łopatologicznie wytłumaczyć trzeba było mnie zbesztać z błotem.

Ustosunkuj się do tego. I Przytocz ten punkt 13 i twoją interpretacje owego punktu

Offline Michal123

Odp: Problem z AC a zarazem prośba
« Odpowiedź #3 dnia: 01.04.2015, 18:21:38 »
Jaki temat zamkniety.. Chłopie...

Prawo odwołania mam mieć zawsze. I mam zamiar z jej skorzystać skoro uważam, że ban nie słuszny. A ta twoja wypowiedz, że będziesz je sprawdzał osobiście pokazuje jedynie że jesteś nieobiektywny jako sędzia.

Offline JSokol

Odp: Problem z AC a zarazem prośba
« Odpowiedź #4 dnia: 01.04.2015, 22:29:43 »
Ehhh... może po prostu zapomnijcie o całej sprawie i zacznijcie od nowa, bez uprzedzeń i bez wglądu w to co kto wcześniej powiedział. Po prostu, na spokojnie, bez emocji. Obydwaj macie mocne charaktery, obydwaj chcecie dopiąć swego i pokać "kto tu rządzi" i niestety rozwiązania wtedy żadnego nie znajdziecie :)
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline Michal123

Odp: Problem z AC a zarazem prośba
« Odpowiedź #5 dnia: 02.04.2015, 15:30:52 »
Byłoby miło, ale sam widzisz jakikolwiek dialog nie ma najmniejszego sensu. Być może za mocno zareagowałem z tym porównaniem i potrafię się do tego przyznać. Przepraszam, To było głupie. Ciekawe czy stać na to drugą stronę. Szczerze wątpię.

Wystarczy, że przeprosi za wyzywania od bez mózgów i sprawa może być zamknięta. Nawet bez możliwości odwoływania, bo sprawiedliwości to ja tam na pewno nie znajdę.

Pozdrawiam. I dzięki sokół za obiektywność w tej sprawie.

Offline tomak

Odp: Problem z AC a zarazem prośba
« Odpowiedź #6 dnia: 02.04.2015, 19:26:36 »
Witaj
Dostałeś nie słusznie bana ode mnie, zbanowałem cię z 1 akcje perfidną, jest to czas 12:50 pomyliłeś ściany (dla mnie spalona, aż tak ze zasługiwała na bana) Z racji, że obejrzałem całe demo i występuje tylko ta jedyna jest za mało aby uprawomocnić bana, także jeśli dogadasz się z LEON'em dostaniesz możliwość odwołania się
Zapraszam na ts 5.196.210.217:10257 lub zaakceptuj moje zaproszenie na steam w celach formalnych.
Sprawa wyjaśniona, gg wp 

Offline Michal123

Odp: Problem z AC a zarazem prośba
« Odpowiedź #7 dnia: 03.04.2015, 13:32:52 »
Mi nie chodzi o bana ale o sposób w jaki potraktowaliście moją osobę banując na forum za gorszy dzień moderatora.  Skoro według Ciebie to ban to niech tak będzie. Podoba mi się idea łapania cheaterów, niestety to walka z wiatrakami .Ale gdyby nikt nic nie robił to też źle by było :D Na każdym serwerze gdzie grałem było mniej więcej tak : Permanentny Powód: AC lub BL. Więc dlatego się tak ciskałem, że niby grę mi kradniecie :D

Cieszę się, że sprawa wyjaśniona. Z mojej strony tyle. Jeśli kogoś uraziłem to nie zrobiłem tego na umyślnie. Pozdrawiam

I nie pozdrawiam Poda Meshiasha, który kliknął by mnie zbanować, prawdopodbnie nawet nie oglądając dema, tylko dlatego że zrezygnowałem z adminowania na ich serwerach bo ich head admini latali z avatarami Stalina I Hitlera...




Offline pplk LEON

Odp: Problem z AC a zarazem prośba
« Odpowiedź #8 dnia: 04.04.2015, 20:32:20 »
szukaj mnie na ts

Offline Michal123

Odp: Problem z AC a zarazem prośba
« Odpowiedź #9 dnia: 14.04.2015, 19:34:58 »
Okazało się, że AC to nieźli Pijarowcy.
Gdy napisałem ten temat jak potulne baranki mówią, że popełnili błąd itp itd. Że odwołanie to tylko formalność.

Leon oszust pisze, żebym szukał go na Teamspeaku i to tylko formalność. Przez tydzień praktycznie byłem na TS a tam nikogo nie ma... Wszedł jakiś dzieciak który miał może 15 lat i mówi, że jest z zarządu  i że przekaże informacje. Oczywiście nie przekazał.
Od banowali mi łaskawie konto na AC bym mógł się odwołać, i już się zaczęły wycieczki osobiste, od tomaka, że czemu się nie odwołuje itp poza tym drt w ogóle może nie przyjąć tego odwołania itp itd. Dowód? wystarczy śledzić moje odwołanie na BL, poza tym nie wiem po co się tam w ogóle wtrąca skoro mowią, że konkurencja nie istnieje.

Ale nic Pisze na shoutboxie o jakieś FAQ do odwołania to czerwoni z łaską dali z takim komenatrzem " Trzymaj i Ciesz sie" Ciekawe z czego banda oszustów
I teraz najlepsze zrobiłem dokładnie jak pisało w FAQ i dodało mi odwołanie bez mojej rozpiski LOL gdy wylałem swoją frustracje dostałem jeszcze warna. Tak pomagają na tym AC. Już c*** z tym 5 zl które żądają za odwołanie od bana którego sami nazwali bezprawnym...

Nie mam zamiaru mięć nic doczynienia z tą bandą debili i oszustów.

Post pisany pod nerwami, ale każdy chyba rozumie sytuacje. Nie potrzebnie Się wstawiałem za tobą tomak i broniłem na BL gdy cię wyzywali. Prawdobodnie mieli racje.

I niech moderzy nie kasują tej wiadomości, niech wiedzą jaka z was banda oszustów chytra na kase.

Offline Michal123

Odp: Problem z AC a zarazem prośba
« Odpowiedź #10 dnia: 14.04.2015, 19:36:23 »
Mam nadzieje, że wydacie moje 5 zl na jakieś dobre cele.

Offline pplk LEON

Odp: Problem z AC a zarazem prośba
« Odpowiedź #11 dnia: 14.04.2015, 22:45:29 »
Koniec z tą dziecinadą.
Pisałem do Ciebie, abyś szukał mnie na ts, bo chciałem Ci dać możliwość odwołania za free. Skoro przez dłuższy okres miałeś to w dupie to przecież nie będę się przed Tobą płaszczył. Kim Ty w ogóle jesteś, abys pisał publicznie, że jestem OSZUSTEM?
Weź sobie k***a chłopie coś na wstrzymanie, bo jesteś dla mnie ZEREM.
Mam Cię dość. Odwołanie Twoje oczywiście oceniam na minus B, ponieważ raz się tylko spaliłeś, a niestety to za mało na bana. Ale na moim portalu już więcej nie będziesz miał prawa głosu. AHA, czerwonym to jestem tylko ja i Toudi.
Żegnam na zawsze. 

Offline pplk LEON

Odp: Problem z AC a zarazem prośba
« Odpowiedź #12 dnia: 14.04.2015, 22:50:17 »
o BOŻE...

Zbugowałeś odwołanie, ponieważ nacisnąłeś dwa razy odwołaj, bez żadnego komentarza ( rozpiski )
Nie potrafisz nawet się odwołać.
Mam Cię głęboko w d........
Jeśli chcesz się odwołać to zrób rozpiskę, bo inaczej odwołanie będzie zbugowane, ale zgłoś się do Toudiego, ponieważ w tym momencie kończę całkowicie z Twoją osobą.
Nie pisz do mnie, bo sobie tego nie życzę.
Nie pozdrawiam i żegnam na zawsze.

Offline Michal123

Odp: Problem z AC a zarazem prośba
« Odpowiedź #13 dnia: 23.04.2015, 14:54:57 »
ciiii...
« Ostatnia zmiana: 22.07.2015, 01:40:20 wysłana przez Sylwia_R »