Autor Wątek: Konkus w AC.pl  (Przeczytany 21896 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Boltos

Konkus w AC.pl
« dnia: 03.09.2011, 19:50:35 »
http://steamcommunity.com/groups/wwwanticheatpl/announcements/detail/1351300309728398823

Jak sądzicie jest sposób na sprawdzenie? :D

Pierwszy raz jak pamiętam (chyba) było to użyte na tfg w blacklisted.

Jedno mnie martwi, Toudi wydał (plotki) 10k zł na stronę a zgłoszenia aby ten proceder wyeliminować trzeba wysyłać na gmail. Chyba dobra strona posiada email? np. [email protected]?

Offline lol2x

  • Użytkownik
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moderator Globalny
    • eHardware.pl
  • Steam_ID: 0:0:16363644
Odp: Konkus w AC.pl
« Odpowiedź #1 dnia: 03.09.2011, 19:58:42 »
widziałem stronę i nie sądzę że dali za nią 1k przenoszę

Offline JSokol

Odp: Konkus w AC.pl
« Odpowiedź #2 dnia: 03.09.2011, 20:03:45 »
Poza tym jak się robi jakiś (duży i poważny?) projekt, to najpierw rozważa się wszystkie możliwości, sposoby i opcje a później zabiera się do roboty, a nie na kilkanaście dni przed otwarciem pyta ludzi czy jest jakiś sposób :D

No ale to tylko moja prywatna opinia ;) choć w sumie poparta nie małym projektem stworzonym od pustej strony w notatniku.
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline Sagi

Odp: Konkus w AC.pl
« Odpowiedź #3 dnia: 03.09.2011, 21:05:39 »
wiele bym dał żeby można było mieć pewność w 99.9% że gra się z czystymi zawodnikami :) Projekt popieram ale co z tego wyjdzie ? zobaczymy w "praniu"

Offline magma

  • Użytkownik
  • Reputacja: -19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nobody is perfect... My name is Nobody.
    • Kanał YT
  • Steam_ID: 0:1:34208429
Odp: Konkus w AC.pl
« Odpowiedź #4 dnia: 03.09.2011, 22:28:46 »
Założyciel/właściciel nawet nie zna zasad ortografii, więc dla mnie to kpina istna kpina. Już nie wspomnę o tym, że sam został złapany na cheatowaniu...

trzeba wysyłać na gmail
widać 'profesjonalne' podejście.
"...bo jest paru ludzi, bo jest parę w życiu dobrych chwil, bo jest parę złudzeń,
które warto mieć by żyć..."


Offline Boltos

Odp: Konkus w AC.pl
« Odpowiedź #5 dnia: 03.09.2011, 22:38:35 »
No raczej skoro porządna strona ma taj jak wyżej napisałem email ze swoją domeną. Jak dla mnie będzie to klapa. Start miał mieć miejsce 1 sierpinia (tak było napisane na reklamie tekstowej za sms na Banid). Gołosłowność.

Offline magma

  • Użytkownik
  • Reputacja: -19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nobody is perfect... My name is Nobody.
    • Kanał YT
  • Steam_ID: 0:1:34208429
Odp: Konkus w AC.pl
« Odpowiedź #6 dnia: 03.09.2011, 22:47:54 »
Później mówiono, że start będzie na pewno w sierpniu, a z tego licznika na stronie wypada gdzieś na 2-gą połowę września, więc znowu mamy odczynienia z brakiem słowności.
"...bo jest paru ludzi, bo jest parę w życiu dobrych chwil, bo jest parę złudzeń,
które warto mieć by żyć..."


Offline pAC

Odp: Konkus w AC.pl
« Odpowiedź #7 dnia: 04.09.2011, 10:32:58 »
To jest jakaś metoda na ściągnięcie użytkowników na owy portal z tym , że ktoś kto bierze się za taką działalność moim zdaniem nie powinien szukać pomocy u , że tam nazwę osób fizycznych.

Offline magma

  • Użytkownik
  • Reputacja: -19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nobody is perfect... My name is Nobody.
    • Kanał YT
  • Steam_ID: 0:1:34208429
Odp: Konkus w AC.pl
« Odpowiedź #8 dnia: 04.09.2011, 10:39:42 »
Prędzej na utratę potencjalnych użytkowników- bo teraz tylko to udało im się zyskać dzięki temu...
"...bo jest paru ludzi, bo jest parę w życiu dobrych chwil, bo jest parę złudzeń,
które warto mieć by żyć..."


Offline karolmetal1

  • Użytkownik
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Kaktusy na dłoniach by wyrastały, gdyby"
  • Steam_ID: 0:1:25741534
Odp: Konkus w AC.pl
« Odpowiedź #9 dnia: 04.09.2011, 11:25:55 »
Chwyt marketingowy. Co do tych 3 stów to wygra to pewnie osoba fikcyjna albo skojarzona z tym portalem, a takie konkursy są po to, żeby właśnie rozreklamować siebie na przykład tutaj :)
"Kaktusy na dłoniach by wyrastały, gdyby"

Offline MafiOozo

Odp: Konkus w AC.pl
« Odpowiedź #10 dnia: 04.09.2011, 13:20:42 »
tfg poleciał po bandzie. To przez niego cała afera ale jak najbardziej potrzebne to było.

Offline Boltos

Odp: Konkus w AC.pl
« Odpowiedź #11 dnia: 19.09.2011, 13:56:57 »
Wczoraj będąc na vt u Toudiego dowiedziałem się paru rzeczy:
-Demko nie może leżeć więcej niż tydzień bez rozpatrzenia. (na Bl czeka się po parę miesięcy)
-Odwołać się może tylko właściciel poprzez weryfikację konta steam tzn. Jak na banid.pl
-Dużo działów na forum
-Konkursy (gadżety itp)
-Trzeba kilkudziesięciu dobrych ocen demka aby dostać zgłoszenie (darmowe) coś ala pakiety gratisowe na blacklisted.pl

Sokół słyszałem że chyba będzie anticheat.pl na stronie banid :) (Czyli zbanowany itp) :]

Offline JSokol

Odp: Konkus w AC.pl
« Odpowiedź #12 dnia: 19.09.2011, 14:02:19 »
Boltos, ja do ac.pl podchodzę z dużym dystansem i pod tym względem nic nie chcę obiecywać. Czekam na fajerwerki o którym Toudi pisał od miesięcy (?) a póki co tylko widzę licznik "ile do otwarcia" któremu co chwilę tajemniczo przybywa godzin :>

To takie trochę dyskutowanie o kocie w worku, którego "w ciemno" niestety nie kupuję.
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline magma

  • Użytkownik
  • Reputacja: -19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nobody is perfect... My name is Nobody.
    • Kanał YT
  • Steam_ID: 0:1:34208429
Odp: Konkus w AC.pl
« Odpowiedź #13 dnia: 19.09.2011, 14:46:17 »
a póki co tylko widzę licznik "ile do otwarcia" któremu co chwilę tajemniczo przybywa godzin :>
niby w grupie steam są komunikaty o przełożeniu otwarcia, ale dla mnie to jest mega żałosne... od paru dni jest przesuwanie otwarcia 'na jutro'- brak jakiejkolwiek powagi.

Jeżeli to ma być jakakolwiek alternatywa do blacklisted.pl to ja dziękuje już na starcie...
"...bo jest paru ludzi, bo jest parę w życiu dobrych chwil, bo jest parę złudzeń,
które warto mieć by żyć..."


Offline Boltos

Odp: Konkus w AC.pl
« Odpowiedź #14 dnia: 19.09.2011, 21:49:05 »
Jakby co to był fejk. Toudi to oznajmił na vt.
Dziękujemy.