Autor Wątek: Co sprawia Ci przyjemność  (Przeczytany 10176 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kielon

  • Użytkownik
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nic nie jest warte by przejmować się niczym
    • Owoce Egzotyczne
  • Steam_ID: 0:0:30793537
Co sprawia Ci przyjemność
« dnia: 02.09.2012, 12:18:09 »
Panowie, jednym z kluczy do szczęśliwego życia oraz do sukcesu w relacjach z kobietami jest posiadanie ciekawego lifestylu czyli stylu życia. Na to kwalifikuje się czas wolny, teraz powstaje pytanie do Was, co sprawia Wam przyjemność ? Co robicie w czasie wolnym ? Nie mówię tutaj o graniu w gry, tylko o jakieś wypady ze znajomymi, nie wiem gokarty...


Ja uwielbiam spontany, nie lubię planować, ale cyklicznymi zajęciami są:

  • Ochotnicza Straż Pożarna - naprawdę ciekawa odskocznia, jako że lubię pomagać ludziom w potrzebie to daje mi to duże poczucie radości. Czasami dowiadujesz się do jakiej akcji jedziesz dopiero w wozie... Nie wiesz co może się stać na miejscu zdarzenia. To niebezpieczne, ale zarazem ciekawe. Jedni ludzie nie wybraliby się do straży za żadne skarby, a inni mają to za cel w życiu, pasję..
  • Łowienie ryb - szczególnie w niedzielę po południu albo rzadziej w sobotę rano. Nic nie poprawia humoru jak cisza, spokój spokojna tafla wody oraz przyjaciel do rozmowy. Świetne spędzenie czasu polecam.
  • Wypady ze znajomymi do klubów - no tego nie muszę tłumaczyć.


Niby są to tylko 3 rzeczy, ale cykliczne. Jak już wcześniej mówiłem, nie planuję. Tylko spontany mieszkają u mnie w głowie.

A Tobie co sprawia przyjemność ?
"I nie postrzegajmy nieodwracalnej przeszłości, jako kompletnie zmarnowanej, kompletnie bezowocnej, skoro wyrastając na jej zgliszczach, wznioślejsze osiągamy cele." - Henry Wadsworth Longfellow

Offline marrry26

  • Nowy użytkownik
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • usługi elektryczne wrocław
  • Steam_ID: 0:1:1234567
Odp: Co sprawia Ci przyjemność
« Odpowiedź #1 dnia: 28.04.2017, 14:23:46 »
Planowanie wypraw, ale też nie planowanie..po prostu znajduje tani lot na koniec świata, pakuję się i zaczyna się przygoda. Na szczęście praca czasowo mi pozwala na to. Polecam wszystkim. Na prawdę można podróżować tanio najpiękniejsze i nieznane przez turystów miejsca.

Offline ustow

Odp: Co sprawia Ci przyjemność
« Odpowiedź #2 dnia: 25.05.2017, 14:18:21 »
Ja właśnie nie lubię spontanu, to raczej nei dla mnie. Mnie cieszy jak mam wszystko zaplanowane i wszystko idzie zgodnie z planem :)
x

Offline filikrasz

Odp: Co sprawia Ci przyjemność
« Odpowiedź #3 dnia: 19.09.2017, 15:11:27 »
Mi przyjemność sprawia tańczenie latino :) UWIELBIAM!
...

Offline JSokol

Odp: Co sprawia Ci przyjemność
« Odpowiedź #4 dnia: 17.02.2018, 06:30:06 »
Mi przyjemność sprawia logowanie się po ponad dwóch latach na forum Banid i odkopywanie starych tematów :D
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.