Autor Wątek: Problem z linkiem aktywacyjnym na pocztę WP.  (Przeczytany 8961 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jaqb3k.

Problem z linkiem aktywacyjnym na pocztę WP.
« dnia: 02.09.2011, 11:54:57 »
Nie da się aktywować konta poprzez pocztę WP, link dochodzi, lecz jest po prostu pusty.

@ Jeżeli problem był zgłaszany poza forum, i coś z nim już kombinujecie proszę o usunięcie tematu.
Żeby widzieć jasno, wystarczy zmienić perspektywę. - Antoine de Saint-Exupéry

Offline JSokol

Odp: Problem z linkiem aktywacyjnym na pocztę WP.
« Odpowiedź #1 dnia: 02.09.2011, 12:03:15 »
Taki problem jeszcze się nie pojawił, a przynajmniej nie był zgłaszany.
Prześlij mi proszę adres e-mail tego użytkownika poprzez PW - może być też sam pierwszy człon bez końcówki "@wp.pl" w tym temacie, jeżeli Ci to nie przeszkadza.
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline jaqb3k.

Odp: Problem z linkiem aktywacyjnym na pocztę WP.
« Odpowiedź #2 dnia: 02.09.2011, 12:23:44 »
Problem miałem ze swoim e-mail'em na WP, ale tak się składa że posiadam również na o2, także to nie był problem w moim przypadku, ale postanowiłem zgłosić by inni się nie męczyli.
Proszę, a tak wyglądała "wiadomość" jaką otrzymałem
@ http://pokazywarka.pl/61scy8/
« Ostatnia zmiana: 02.09.2011, 12:31:59 wysłana przez jaqb3k. »
Żeby widzieć jasno, wystarczy zmienić perspektywę. - Antoine de Saint-Exupéry

Offline JSokol

Odp: Problem z linkiem aktywacyjnym na pocztę WP.
« Odpowiedź #3 dnia: 02.09.2011, 12:32:00 »
Dobra, dzięki za zgłoszenie.

W użytkownikach oczekujących na aktywację konta nie ma żadnego maila z wp dlatego się zdziwiłem.
Co więcej, część userów ma pocztę z WP i normalnie aktywowali konto.

Przyjrzę się temu bliżej.
Dzięki za zgłoszenie :)
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.