Ankieta

Na jakim serwerze od Banid grałyś/grałabyś najczęściej?

FFA
TP
DM
AIM

Autor Wątek: Serwer  (Przeczytany 42965 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Boltos

Odp: Serwer
« Odpowiedź #30 dnia: 19.09.2011, 16:48:59 »
DM i TP i by było ok :)

Offline Rejuu

  • Użytkownik
  • Reputacja: -5
  • Płeć: Mężczyzna
  • MAGICZNY
    • ESL
  • Steam_ID: 0:0:21569280
Odp: Serwer
« Odpowiedź #31 dnia: 19.09.2011, 18:06:23 »
Jestem za propozycją Pio, serwer TP. A potem z czasem jakiś dm itd. :)
"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami."

Offline Sagi

Odp: Serwer
« Odpowiedź #32 dnia: 19.09.2011, 18:37:39 »
Tp=Nuda zero rozrywki
przyjemność tylko dla tych lepszych ignorancja dla amatorów

Ja proponuje DM 19 sloty TOP MAPS [eslówki + aztec + assault+ westwood i inne popularne mapy]  bullet dmg (zeby nauczyc sie skanować) bez dodawania hp (to jest nie potrzebne lepiej pogrąć jak ktoś ma 100 hp na start bez zadnych dupereli etc) Odgłosy typu Headshot, Multikill  serwer only steam

Serwer wyróżniał by sie tym że jest only steam i umożliwia standardową rozgrywke bez dodawania hp
Serwer łatwo by się dąło rozkręcić poprzez zapraszanie znajomych na serwer poprzez steam


Na koniec dodam ważny argument  Jak wiecie ostatnio serwery FX I GAD Padły a jak chodziły to grało tam prawie cały dzień full graczy !
W polsce nie ma ogarnietych serwerów DM ONLY STEAM prócz lukmana zakładu karnego [ tu jest only hs] i hashjamy

Offline lol2x

  • Użytkownik
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moderator Globalny
    • eHardware.pl
  • Steam_ID: 0:0:16363644
Odp: Serwer
« Odpowiedź #33 dnia: 19.09.2011, 18:47:09 »
Z tym bullet dmg sobie żartujesz chyba :o

Offline Rejuu

  • Użytkownik
  • Reputacja: -5
  • Płeć: Mężczyzna
  • MAGICZNY
    • ESL
  • Steam_ID: 0:0:21569280
Odp: Serwer
« Odpowiedź #34 dnia: 19.09.2011, 21:31:49 »
Ja proponuje DM 19 sloty TOP MAPS [eslówki + aztec + assault+ westwood i inne popularne mapy]  bullet dmg (zeby nauczyc sie skanować) bez dodawania hp (to jest nie potrzebne lepiej pogrąć jak ktoś ma 100 hp na start bez zadnych dupereli etc) Odgłosy typu Headshot, Multikill  serwer only steam

Masz rację DM by się przydał, ale z mapami z esla oraz aztec, inne nie są wcale potrzebne tak jak bullet dmg oraz odgłosy. :)
"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami."

Offline Boltos

Odp: Serwer
« Odpowiedź #35 dnia: 19.09.2011, 21:47:48 »
Serwer wyróżniał by sie tym że jest only steam i umożliwia standardową rozgrywke bez dodawania hp
Serwer łatwo by się dąło rozkręcić poprzez zapraszanie znajomych na serwer poprzez steam

Hashjama -mówi Ci to coś? Taki serwer jak ty nam go opisałeś.

Offline Sagi

Odp: Serwer
« Odpowiedź #36 dnia: 20.09.2011, 14:31:08 »
wcale nie może podobny
a i tak hashjama jest ciągle pełna


@UPY

co macie taką awersje do bullet dmg ?

Offline CzyzyK^

  • Użytkownik
  • Reputacja: -1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jarek Pasza - runda nasza! ; D
  • Steam_ID: 0:0:29921872
Odp: Serwer
« Odpowiedź #37 dnia: 20.09.2011, 16:21:28 »
Też bardziej bym był za DM.
Sam szukam jakiegoś zgrabnego serwera max 20 slotów, mapy esl, bez zbędnych pluginów typu ABD czy Soundy. Prosty zwykły Deathmatch, na którym można by było postrzelać heady w wolnej chwili lub rozgrzewając się ^^ Ewentualnym urozmaiceniem byłoby Włączanie w ciągu mapy (np. na 10 min) mod OnlyHS.

Ogólnie z tego co zauważyłem serwery TP (nie wszystkie, ale większość) tylko lekko odbiegają od FFA. Czasem nawet na FFA jest lepsza atmosfera i fajniejsza gra niż na TP :)

Nawet jeżeli pomysł by nie wypalił można przerobić na TP i odwrotnie ^^

Offline lol2x

  • Użytkownik
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moderator Globalny
    • eHardware.pl
  • Steam_ID: 0:0:16363644
Odp: Serwer
« Odpowiedź #38 dnia: 20.09.2011, 16:52:47 »
Bullet dmg to dno, gra na serwerze publicznym powinna jak najbardziej odzwierciedlać grę mix/pcw/liga. wszelkie mody typu bullet dmg to już 4 fun

Offline Rejuu

  • Użytkownik
  • Reputacja: -5
  • Płeć: Mężczyzna
  • MAGICZNY
    • ESL
  • Steam_ID: 0:0:21569280
Odp: Serwer
« Odpowiedź #39 dnia: 20.09.2011, 22:49:00 »
co macie taką awersje do bullet dmg ?
Ten plugin nadaje się tylko i wyłącznie na serwery 4fun.

Też bardziej bym był za DM.
Sam szukam jakiegoś zgrabnego serwera max 20 slotów, mapy esl, bez zbędnych pluginów typu ABD czy Soundy. Prosty zwykły Deathmatch, na którym można by było postrzelać heady w wolnej chwili lub rozgrzewając się ^^ Ewentualnym urozmaiceniem byłoby Włączanie w ciągu mapy (np. na 10 min) mod OnlyHS.
Popieram :)
"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami."

Offline JSokol

Odp: Serwer
« Odpowiedź #40 dnia: 20.09.2011, 22:52:30 »
Co do bullet dmg to też jestem na nie - bo wtedy człowiek zamiast czytać grę słuchem i głową to tylko patrzy czy przy byle skanie cyferki mu nie wyskoczą ;)
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline magma

  • Użytkownik
  • Reputacja: -19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nobody is perfect... My name is Nobody.
    • Kanał YT
  • Steam_ID: 0:1:34208429
Odp: Serwer
« Odpowiedź #41 dnia: 21.09.2011, 16:26:21 »
Co do bullet dmg to też jestem na nie - bo wtedy człowiek zamiast czytać grę słuchem i głową to tylko patrzy czy przy byle skanie cyferki mu nie wyskoczą ;)

Ja widziałem taka wersję która działa (pokazuje obrażenia) wszystkie prócz skanów. Chodzi tu o to, żeby mieć od razu świadomość czy gracz obrywał od nas, czy go obiliśmy itp. Zdaje sobie sprawę, że wystarczy użyć komendy "/me" (czy tam "/hp"- nie bijcie bo prawie rok nie gram na żadnym serwerze publicznym) i mamy to samo, ale z tym pluginem mamy to podane 'na tacy' w trakcie strzelania.
"...bo jest paru ludzi, bo jest parę w życiu dobrych chwil, bo jest parę złudzeń,
które warto mieć by żyć..."


Offline 2fast2kill

Odp: Serwer
« Odpowiedź #42 dnia: 21.09.2011, 22:40:54 »
Ogólnie nie rozumiem pojęcia FFa, Free For All, czyli mamy tutaj negować tryb rozgrywki jakim ma być CS czyli team play ?, z tym , że gracze mogą sobie blokować, walić fleshe, itd. Myślę, że zastanawianie się jaki  to ma być serwer jest mało ważne bo TP czy FFa to jeden kij, to od graczy zależy jaki będą reprezentować poziom i tworzyć klimat, lepiej zastanowić się czy banid ma takie możliwości, środki, i ludzi potrzebnych do pielęgnacji oraz parę innych aspektów.

Offline gfuzdz

Odp: Serwer
« Odpowiedź #43 dnia: 22.09.2011, 10:09:00 »
DM!  22 sloty   najlepiej jakby postawil to john na tych swoich dedykach

zeby bym super wydajny + plugin ze po dedzie pokazuje ile hp sie zabralo komu  no i z esl map mirage bez forga

Offline Boltos

Odp: Serwer
« Odpowiedź #44 dnia: 22.09.2011, 14:38:23 »
I co dalej będziecie wałkowac to? I w co drugim poście że DM. pff Propozycję już są a wy się powtarzacie. DM