Autor Wątek: Wiarygodność blacklisted.pl  (Przeczytany 35867 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline magma

  • Użytkownik
  • Reputacja: -19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nobody is perfect... My name is Nobody.
    • Kanał YT
  • Steam_ID: 0:1:34208429
Odp: Wiarygodność blacklisted.pl
« Odpowiedź #30 dnia: 22.11.2011, 01:31:24 »
co Ci da jakiekolwiek demo skoro mogę w nim zmienić SID na dowolnie wymyślony? Np: kręcę gostka z aimem i modyfikuję demko tak aby osoba otwierająca je widziała SID: 0:1:34208429 - zdziwiłbyś się prawda? No niestety, ale tak to wygląda :)

Po to masz bezposredni link z hltv...
"...bo jest paru ludzi, bo jest parę w życiu dobrych chwil, bo jest parę złudzeń,
które warto mieć by żyć..."


Offline psiocha

Odp: Wiarygodność blacklisted.pl
« Odpowiedź #31 dnia: 07.03.2012, 04:05:09 »
Kolejna kontrowersja ze strony BlackListed :

Cytuj
Mianowicie mam taką sprawę iż zostałem dziś zbanowany na bl`u. Po burzliwym temacie na forum i wyjaśnieniu akcji sędzia głowny - analizat0r uznał że grałem odpalony :) Zależy mi na opinii na wielu serwerach a widzę że dajecie bany z automatu za bany na tym śmiechowym bl`u. Prosił bym aby ktoś z Was ogarniętych obejrzała demko dokładnie, czy też cale czy te akcje które są na bl`u wypisane. Dodam tylko że zostaliśmy dodani wraz z kolegą whiTe tylko dlatego że grał w przeciwnej drużynie główny sędzia z bl`a, dostali pocisk do 1 i ego podupadło... Według mnie ban poszedł po koleżeńsku. Przyjaciel whiTe po większej awanturze został odbanowany

Pełna treść wypowiedzi pod tym LINKIEM


Sędzia główny zmienił treść posta ,by bardziej się nie pogrążyć (?) co wyraźnie widać na screenach...
Konkurencja pewnie zaciera ręce ,ale patrząc na obecne poczynania BL (głównie chodzi o zarząd) oraz wątłą przeszłość ludzi z Anticheat  kompetentna ocena często mija się z prawdą .
Wśród winnych są także niewinni ,którzy zostają ukarani

Offline magma

  • Użytkownik
  • Reputacja: -19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nobody is perfect... My name is Nobody.
    • Kanał YT
  • Steam_ID: 0:1:34208429
Odp: Wiarygodność blacklisted.pl
« Odpowiedź #32 dnia: 07.03.2012, 15:39:21 »
Naucz się pisać poprawnie wpierw, a potem wypowiadaj(podpowiem Ci tylko, że chodzi o użycie spacji i znaków tj. przecinki, nawiasy itp.).

Co do samej wypowiedzi- zawsze znajdzie si ktoś, kto po zbanowaniu jakiegoś tam znajomego będzie wieszał psy(to przecież takie dziecinne, ale jakież powszechne).
"...bo jest paru ludzi, bo jest parę w życiu dobrych chwil, bo jest parę złudzeń,
które warto mieć by żyć..."


Offline psiocha

Odp: Wiarygodność blacklisted.pl
« Odpowiedź #33 dnia: 09.03.2012, 00:08:30 »
Naucz się pisać poprawnie wpierw, a potem wypowiadaj(podpowiem Ci tylko, że chodzi o użycie spacji i znaków tj. przecinki, nawiasy itp.)
dzięki thatho na pewno nie wezmę tego pod uwagę

Offline NUM_-


Offline magma

  • Użytkownik
  • Reputacja: -19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nobody is perfect... My name is Nobody.
    • Kanał YT
  • Steam_ID: 0:1:34208429
Odp: Wiarygodność blacklisted.pl
« Odpowiedź #35 dnia: 23.03.2012, 14:52:52 »
Num błagam Cie, przecież to fake... Spójrz na fakty.

1. Właśnie Allplay zakończył współpracę z anticheat.pl, ze względu na to, ze ten pożal się boże Toudi83 próbował podrabiać demka na adminów blacklisted.
2. Od około tygodnia na BL nie są praktycznie akceptowane zgłoszenia.
3. Kto normalny proponowałby 150 zł, skoro mogłaby za to mieć kilka steamów, albo 1 wypasione 2k3?
4. Filmik pokazuje tylko, ze ktoś o nicku "stanley" i takim samym avatarze jak sędzia główny z blacklisted odbywa tą rozmowę, a w dodatku widać po sposobie pisania, że to jakiś idiota(stawia spacje przed kropkami).
5. Filmik wypływa w momencie kiedy to Toudi okazuje się wielkim przegranym(koniec współpracy z ap) i to on 'przypadkiem' dostal link z tym filmikiem.

Podsumowując. Filmik ukazuję rozmowę 2 użytkowników steam, z czego żaden z nich nie jest HJ na blacklisted.pl
"...bo jest paru ludzi, bo jest parę w życiu dobrych chwil, bo jest parę złudzeń,
które warto mieć by żyć..."


Offline NUM_-

Odp: Wiarygodność blacklisted.pl
« Odpowiedź #36 dnia: 23.03.2012, 21:24:54 »
Ale ja tylko wysłałem linka, nie skomentowałem go:D Dla mnie ta cała sytuacja jest śmieszna i uważam, że powinna powstać porządna strona na temat odpalenców bez żadnych przekrętów a ten cały anticheat.pl zamknąć na zawsze.

Offline magma

  • Użytkownik
  • Reputacja: -19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nobody is perfect... My name is Nobody.
    • Kanał YT
  • Steam_ID: 0:1:34208429
Odp: Wiarygodność blacklisted.pl
« Odpowiedź #37 dnia: 23.03.2012, 21:49:44 »
Ty podeslesz linka, a jakis Roman1337 z klanu [email protected] pomysli, ze to serio 'lapowka' ^^
"...bo jest paru ludzi, bo jest parę w życiu dobrych chwil, bo jest parę złudzeń,
które warto mieć by żyć..."


Offline glutex

  • Użytkownik
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mamamba
    • UgTeam.eu
  • Steam_ID: 0:0:37251123
Odp: Wiarygodność blacklisted.pl
« Odpowiedź #38 dnia: 23.03.2012, 21:51:07 »
Kolejna zwykła nagonka na BlackListed. BlackListed się podnosi, a AntiCjeat upada więc próbują bruździć... Więcej o tym nagraniu można przeczytać na forum AllPlay...


┌∩┐(◕_◕)┌∩┐

Offline eristoff

Odp: Wiarygodność blacklisted.pl
« Odpowiedź #39 dnia: 24.03.2012, 10:06:16 »
Kolejna zwykła nagonka na BlackListed. BlackListed się podnosi, a AntiCjeat upada więc próbują bruździć.

No niestety co prawda to prawda gdyby nie sceny toudiego to o AC by chyba każdy zapomniał


PS. ja swego czasu też miałem mieszane uczucia co do BL dużo sie słyszało o UB dla znajomych itd no ale przeczekałem to i widze poprawe moze nie taka jak bym chciał ale już jest lepiej niż na początku :P
« Ostatnia zmiana: 24.03.2012, 10:08:54 wysłana przez eristoff »

Offline DomiNN

  • Pro
  • Moderator Globalny
  • *
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pro
    • Banid.pl
  • Steam_ID: 0:1:966143
Odp: Wiarygodność blacklisted.pl
« Odpowiedź #40 dnia: 26.03.2013, 16:51:43 »
Wiem, że odświeżam ;).....


A wiec...

Moje demko zostało wrzucone na BL i AC

http://www.anticheat.pl/zgloszenie/pokaz/3617 UB
http://www.blacklisted.pl/app9278,steam_0:1:139541.html BAN

Pisałem do BLa i mówili, że AC źle ocenia itp...
Wiec 2 raz te samo demko
http://www.anticheat.pl/zgloszenie/pokaz/6292
http://www.anticheat.pl/zgloszenie/pokaz/6467
i znów ub..


A ci z BLa dalej nie chcą sprawdzić demka
A jest clear..

Jak ktoś chce niech sobie obejrzy demko
Jest w zgłoszeniu z Ac

Pozdro
SZKODA SŁÓW...

Offline SerNick

Odp: Wiarygodność blacklisted.pl
« Odpowiedź #41 dnia: 30.03.2013, 08:15:28 »
Serwisy gdzie ludzie cos sprawdzaja nigdy nie beda 100% wiarygodne.

Offline gforce

Odp: Wiarygodność blacklisted.pl
« Odpowiedź #42 dnia: 18.12.2016, 22:53:48 »
Serwisy gdzie ludzie cos sprawdzaja nigdy nie beda 100% wiarygodne.

Całkowita racja, tak to już jest.
Interesuje Cię temat big data? - polecam stronę integracja danych