Autor Wątek: Banid a AntiCheat.  (Przeczytany 33377 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline best717

Banid a AntiCheat.
« dnia: 08.10.2011, 12:31:24 »
Mam pytanie czy bedzie można sprawdzać bany z anticheat.pl na waszej stronie banid.pl?

Offline JSokol

Odp: Banid a AntiCheat.
« Odpowiedź #1 dnia: 08.10.2011, 12:39:03 »
Mam pytanie czy bedzie można sprawdzać bany z anticheat.pl na waszej stronie banid.pl?
To się okaże jak tamten serwis ruszy. Jeżeli społeczność zareaguje pozytywnie to nie widzę przeszkód żeby nie uwzględniać tamtych banów.
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline CzyzyK^

  • Użytkownik
  • Reputacja: -1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jarek Pasza - runda nasza! ; D
  • Steam_ID: 0:0:29921872
Odp: Banid a AntiCheat.
« Odpowiedź #2 dnia: 08.10.2011, 14:09:10 »
Pytanie tylko czy serwis w ogólne ruszy i kiedy...

BRUTAAAL

  • Gość
Odp: Banid a AntiCheat.
« Odpowiedź #3 dnia: 08.10.2011, 21:52:00 »
Z tym anticheat.pl to są dopiero jaja... Wielkie zamieszanie, że w sierpniu otwarcie, potem że we wrześniu... Już nawet odliczanie było, wielkie podniecenie a tu zonk, otwarcia nie ma. Ostatnio na grupie anticheat na Steam pojawiła się wiadomość, że wkrótce otwarcie, zobaczymy hehehe :D

Offline eristoff

Odp: Banid a AntiCheat.
« Odpowiedź #4 dnia: 15.11.2011, 09:36:53 »
i co strona działa co wy o niej myślicie bo na pierwszy rzut oka to skopiowane BL :> :D

Offline JSokol

Odp: Banid a AntiCheat.
« Odpowiedź #5 dnia: 15.11.2011, 20:09:25 »
i co strona działa co wy o niej myślicie bo na pierwszy rzut oka to skopiowane BL :> :D
+1 :)
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline Sylwia_R

  • HD 58061 VY CMa
  • Moderator Globalny
  • *
  • *
  • Reputacja: 7
  • Płeć: Kobieta
  • stoją otworem podboje gdzie czytelników roje...
    • Sylwia :D
  • Steam_ID: 0:1:9460945
Odp: Banid a AntiCheat.
« Odpowiedź #6 dnia: 15.11.2011, 22:08:12 »
skopiowane BL :>


// to eristoff napisał pierwotnie :P
// JS

« Ostatnia zmiana: 15.11.2011, 22:21:18 wysłana przez JSokol »

Offline eristoff

Odp: Banid a AntiCheat.
« Odpowiedź #7 dnia: 16.11.2011, 08:19:34 »
no co :o a coś źle napisałem ? :D mi przypomina BL i to strasznie ale powiem szczerze ze graficznie to lepiej wyglada niż BL bardziej czytelnie.

Offline maH

Odp: Banid a AntiCheat.
« Odpowiedź #8 dnia: 09.01.2012, 09:11:40 »
Raz miałem do czynienia z AC... chciałbym pozostawić bez komentarza, ale jakoś nie mogę. Ktoś wrzucił demko kolegi, po 2 dniach był osądzony i zakwalifikowany jako cziter...

Z tym że na tym demku nic nie było, nie chodzi o to że to mój kolega (sam kilka razy kręciłem mu demka ^^) tam po prostu nie było nawet podejrzanych akcji...
Na BL'u został uniewinniony... po raz kolejny z resztą.

Nie uznaje tej strony i kwalifikacji osób oceniających tam dema. Osobiście byłbym przeciwny wiązaniu banid ze stroną ac w jakikolwiek sposób, byłoby to co najmniej krzywdzące dla graczy.

Offline magma

  • Użytkownik
  • Reputacja: -19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nobody is perfect... My name is Nobody.
    • Kanał YT
  • Steam_ID: 0:1:34208429
Odp: Banid a AntiCheat.
« Odpowiedź #9 dnia: 09.01.2012, 20:26:09 »
@up

I tak kazdy leje na tego bana, wiec niech sobie bedzie...
"...bo jest paru ludzi, bo jest parę w życiu dobrych chwil, bo jest parę złudzeń,
które warto mieć by żyć..."


Offline maH

Odp: Banid a AntiCheat.
« Odpowiedź #10 dnia: 11.01.2012, 08:13:24 »
@up

I tak kazdy leje na tego bana, wiec niech sobie bedzie...


A przepraszam że nie dopisałem, po syfie na forum BL'a w kierunku AC - sędziowie tego drugiego postanowili chyba jednak obejrzeć demo  :o . W efekcie został uniewinniony na AC = czyli najpierw go zbanowali --> na forum BL'a zaczeły pojawiać się oceny dema (-B) i jednocześnie wrzuty na nierzetelność AC --> sędziowie z AC zmieniają swoją decyzję  ::) --> uniewinniony na AC --> uniewinniony na BL'u.

Śmieszne to wszystko. Dodam jeszcze że demo było z dupy wzięte... Wg mnie nic specjalnego, a dodający (jakaś maszyna do masowego spamowania i nabijania statystyk - pozdro^poćwicz land) powoływał się ostatecznie na jedną akcję gdzie demo było zlagowane, a podejrzany o wh, skanował gościa którego było przez chwilę widać).


Offline magma

  • Użytkownik
  • Reputacja: -19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nobody is perfect... My name is Nobody.
    • Kanał YT
  • Steam_ID: 0:1:34208429
Odp: Banid a AntiCheat.
« Odpowiedź #11 dnia: 12.01.2012, 15:51:40 »
pozdro^poćwicz land
hahahaha, kojarze tego userka- na forum BL wszyscy mają z niego conajmniej polewkę. Koles kiedys robił tak, że chciał być J na BL, dostał helpera, ale go stracił(na szczęście), a potem poszedl na AC. JegoWrzucanei na BL to przeważnie były wszystkie zgłoszenia z AC, które w większości były uniewinniane na BLu. Baranek raz się nawet przyznał, że demek nie ogląda...

Reasumując wg mnie ta persona pasuje do składu AC- bana odpaleńców, nie mająca większej wiedzy w ocenianiu demek, którą pociąga za sznureczki jak marionetkę koleś który nie zna nawet zasad ortografii i interpunkcji(również zbanowany na BL ;)).

Właśnie dlatego dla mnie ban na AC nie jest wiarygodny, więc nikomu nie polecam wgrywania ich configów banów na serwery.

Banid nie ma na to wpływu, jedynie informuje o tym, że ban zastał nałożony, tylko, że żadnego orientującego się gracza to nie obchodzi.
"...bo jest paru ludzi, bo jest parę w życiu dobrych chwil, bo jest parę złudzeń,
które warto mieć by żyć..."


Offline Mafia

Odp: Banid a AntiCheat.
« Odpowiedź #12 dnia: 14.05.2012, 15:28:45 »
błędy na anticheat !!!

Witam, spojrzcie na to demko a pozniej oceniajcie brak dowodow na jakie kolwiek dopalecze z mojej strony.
Prośba o wyjasnienie tego:

" http://www.anticheat.pl/zgloszenie,1526 "

dołączam tak, że demko:

" http://speedy.sh/tmvpv/1526.rar " " STEAM 0:1:34064812 "

Wielki błąd sędziów!

Offline justa

Odp: Banid a AntiCheat.
« Odpowiedź #13 dnia: 05.06.2012, 01:40:13 »
Chciałam jeszcze jedno podobne pokazać. Demko kompletnie czyste.
http://www.anticheat.pl/zgloszenie,1685
http://www.blacklisted.pl/app8184,steam_0:0:3031166.html
Sokole nie da się z tym coś zrobić. Przecież masa demek na Anty jest niekompetentnie oceniona,a w profilu na Banid nie wyglada to za dobrze. Jeśli ktoś tylko z samej zemsty banuje a nie sugeruje się grą to raczej nei powinno się na takim serwisie opierać.

Offline JSokol

Odp: Banid a AntiCheat.
« Odpowiedź #14 dnia: 07.06.2012, 18:39:49 »
Nie mnie jest demka oceniać i nie mnie też oceniać czy ktoś oszukiwać, czy nie. Najważniejsze, żeby każdy miał własny osąd w danej kwestii.

Co nie zmienia faktu, że właśnie wyłączyłem AC ze sprawdzania na Banid. Dawno już prosiłem i to wręcz wielokrotnie, żeby toudi usunął bana, który na AC wisi bezpodstawnie, bo nawet demko tego gracza nie było tam zbanowane, a mimo to SID widnieje w configu zbanowanych przez AC (0:0:4123212). Do teraz się tego nie doczekałem, więc do czasu aż się uporają z własnym systemem nie będzie ich w sprawdzaniu na Banid.
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.