Autor Wątek: Wyświetlanie kont Cybersport  (Przeczytany 9518 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JSokol

Wyświetlanie kont Cybersport
« dnia: 05.11.2011, 01:29:55 »
Właśnie skończyłem pisanie wyświetlania kont Cybersport :)
Ze wstępnych testów wynika, że śmiga jak trzeba, tak więc dołączyłem to już do szczegółów o danym graczu :)

W razie gdybyście napotkali jakieś błędy - proszę pisać.
W przypadku gdy ktoś nie posiada konta, to ponowne sprawdzenie czy czasem go nie założył wykona się po upływie 24 godzin. Na ESL ponowne sprawdzenie jest po siedmiu dniach, a tutaj po jednym.

No cóż - NIECH WAM SŁUŻY! ;)

Dobranoc :P
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline 801

Odp: Wyświetlanie kont Cybersport
« Odpowiedź #1 dnia: 05.11.2011, 23:41:12 »
Ładnie, działa. :)

Offline KOMETA

Odp: Wyświetlanie kont Cybersport
« Odpowiedź #2 dnia: 02.04.2012, 17:42:21 »

W przypadku gdy ktoś nie posiada konta, to ponowne sprawdzenie czy czasem go nie założył wykona się po upływie 24 godzin. Na ESL ponowne sprawdzenie jest po siedmiu dniach, a tutaj po jednym.

A nie prawda ;)

Mam założone konto na cybersport i nie wyświetla się -> BANID.PL-KOMETKAAAAA jak i name na ESLu też się nie zgadza ;)

jak również wrzuciłam odpała na BL'A -> ZBANOWANY i nie wyświetla, iż jest zbanowany.

Zatem proszę o aktualizację strony.
Pozdrawiam. d:-)
<DUBSTEP3
<PANCZ3
<SPRITE3

Offline magma

  • Użytkownik
  • Reputacja: -19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nobody is perfect... My name is Nobody.
    • Kanał YT
  • Steam_ID: 0:1:34208429
Odp: Wyświetlanie kont Cybersport
« Odpowiedź #3 dnia: 02.04.2012, 19:20:37 »
Po 1 esl zapamietuje twarte loginy jak i steamy id(raz podasz sid/nick, potem zmienisz, a i tak bedzie pokazywac to pierwotne)
po 2 ban na bl zostal nadany 30 marca, wiec po uplywie jakiegos czasu bedzie on uwzgledniony na banid.pl
po 3 zaloze sie, ze konto na lc zalozylas dopiero co i nie oczekuj, ze od razu po rejestracji bedzie ono wyswietlane na banid.
"...bo jest paru ludzi, bo jest parę w życiu dobrych chwil, bo jest parę złudzeń,
które warto mieć by żyć..."


Offline JSokol

Odp: Wyświetlanie kont Cybersport
« Odpowiedź #4 dnia: 02.04.2012, 19:46:48 »
Może i na Cybersporcie masz już konto, ale nie masz dopisanego Steam_ID do swojego profilu :P
Tak więc jak dopiszesz tam SIDa gdzie trzeba to daj znać, to wymuszę wcześniejsze update dla Twojego konta i od razu ESL się wtedy zaktualizuje.

Co do BLa to dzisiaj w nocy idzie update banów, więc wszystko jak trzeba będzie uwzględniane :) Banów jest już na tyle dużo, że niestety więcej jak kilka razy w tygodniu updaty nie są wykonywane.

Co do "nicków na sztywno" z ESL to tak jeszcze będzie jakiś czas, póki nie skończę kwestii związanych z logowaniem do głównego Banid i tam wtedy każdy będzie mógł dla swojego konta wymusić update. Już duuużo mam zrobione ale póki co musiałem zrobić przerwę bo nie mam jak czasu wygospodarować teraz.

Pozdr
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.