Autor Wątek: Dema HLTV  (Przeczytany 6925 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline magma

  • Użytkownik
  • Reputacja: -19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nobody is perfect... My name is Nobody.
    • Kanał YT
  • Steam_ID: 0:1:34208429
Dema HLTV
« dnia: 18.11.2011, 16:21:22 »
Jak zwykle się trochę czepiam, ale trudno^^

Kliknąłem w odnośnik przekierowujący na stronę do pobierania dem z serwera FFA i byłem lekko hmm... może nie zdegustowany, ale coś pomiędzy tym, a zawiedzionym. Chodzi o to, że zarówno strona główna banid, jak i podstrony, czy też forum są nie chcę powiedzieć proste, ale na pewno przejrzyste, albo po prostu brakuje mi zwykłej estetyki(tutaj jej niestety nie dostrzegam). Myślę, że sortowanie(podział na daty konieczny) demek w jakichś ciekawych tabelkach załatwiły by sprawę, no i koniecznie background(zapewne w barwach jakie są kojarzone z banidem, brakuje też loga itp.).

Mimo, że ma 95% wydaję mi się, iż Sokół o tym wie, to wolałem to napisać bo może jeszcze pomyślał "...ciiii może nikt nie zauważy" (^^).

Dziwne tylko, że ja(czyli osoba nie grająca na żadnych serwerach publicznych) się o to zatroszczyła.

Czekam na dalszy "rozwój wypadków".
"...bo jest paru ludzi, bo jest parę w życiu dobrych chwil, bo jest parę złudzeń,
które warto mieć by żyć..."


Offline JSokol

Odp: Dema HLTV
« Odpowiedź #1 dnia: 18.11.2011, 16:57:19 »
Jak zwykle się trochę czepiam
:D

Ehhh, nic nie poradzę że przy braku czasu staram się przede wszystkim żeby coś działało prawidłowo, a nie żeby było ładne :D Nie mówiąc już o tym że mi się wszystko podoba :D

No ale dobrze, w wolnej chwili zrobię podział na poszczególne dni i postaram się żeby całość chociaż sprawiała pozory ładnego wyglądu ;)

Tymczasem przekazujcie znajomkom że nabór na adminów serwera trwa, bo chciałbym żeby się ich kilku nazbierało i dopiero oficjalnie ruszymy z otwarciem serwera :)

Pozdrawiam
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline JSokol

Odp: Dema HLTV
« Odpowiedź #2 dnia: 18.11.2011, 17:13:57 »
Wizualnie dopasowałem wszystko do "głównego wyglądu" :P
Lepiej jest? ;>

Podział na dni to później dorobię - póki co musi wystarczyć to jak jest teraz posegregowane ;)
« Ostatnia zmiana: 18.11.2011, 17:17:43 wysłana przez JSokol »
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline magma

  • Użytkownik
  • Reputacja: -19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nobody is perfect... My name is Nobody.
    • Kanał YT
  • Steam_ID: 0:1:34208429
Odp: Dema HLTV
« Odpowiedź #3 dnia: 18.11.2011, 19:58:10 »
Lepiej na pewno, ale mam nadzieje, ze podział na dni nie będzie zwykłą kreską z poszczególną datą.

Jak mogę zaproponować ja bym bardziej rozciągnął  to(ale nie maksymalnie) i wyśrodkował może(?).

Podział na strony też by się przydał, bo scrollem kilometr trzeba pokonać, żeby przebrnąć przez cała listę(chciałem napisać "żeby się dostać na sam dół", ale zdałem sobie sprawę, że sam sobie bym na to zripostował "Wystarczy page down" ;D).

Ale to oczywiście tylko moje uwagi, jak chociaż je weźmiesz pod uwagę to będę zadowolony.
"...bo jest paru ludzi, bo jest parę w życiu dobrych chwil, bo jest parę złudzeń,
które warto mieć by żyć..."


Offline justa

Odp: Dema HLTV
« Odpowiedź #4 dnia: 18.11.2011, 22:41:03 »
Prościej by było jakby był kalendarz. :)  Klikając w poszczególną datę rozwijały by sie demka z konkretnego dnia.

Offline JSokol

Odp: Dema HLTV
« Odpowiedź #5 dnia: 19.11.2011, 14:12:06 »
Prościej by było jakby był kalendarz. :)  Klikając w poszczególną datę rozwijały by sie demka z konkretnego dnia.
Na pewno porozdzielam na konkretne dni, ale kalendarz to już byłoby za dużo zabawy dla mnie, szczególnie że to i tak jest tylko na kilka ostatnich dni wstecz ;)

Ja jak chcę sobie pobrać jakieś demko to sobie zawsze na małej kartce piszę datę, mapę, przybliżoną godzinę i potem bez problemu można się odnaleźć :>
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline magma

  • Użytkownik
  • Reputacja: -19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nobody is perfect... My name is Nobody.
    • Kanał YT
  • Steam_ID: 0:1:34208429
Odp: Dema HLTV
« Odpowiedź #6 dnia: 19.11.2011, 16:11:08 »
Ja jak chcę sobie pobrać jakieś demko to sobie zawsze na małej kartce piszę datę, mapę, przybliżoną godzinę i potem bez problemu można się odnaleźć :>

No ale tu właśnie chodzi o to, żeby nie używać 'ctrl + F' ;P

PS: Kalendarz to nawet dla mnie przesada^^
« Ostatnia zmiana: 19.11.2011, 16:12:53 wysłana przez magma »
"...bo jest paru ludzi, bo jest parę w życiu dobrych chwil, bo jest parę złudzeń,
które warto mieć by żyć..."