Autor Wątek: Ave !!  (Przeczytany 7412 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline glutex

  • Użytkownik
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mamamba
    • UgTeam.eu
  • Steam_ID: 0:0:37251123
Ave !!
« dnia: 13.12.2011, 16:26:29 »
Witam, wątpię aby ktokolwiek tutaj mnie znał, tak więc postaram się Wam trochę przybliżyć moją osobę.
Mam na imię Paweł, na forach występuję pod nick'iem "glutex", w grze natomiast jako "Mamamba". Ile mam lat - możecie sprawdzić w profilu. Mieszkam na Śląsku w okolicach Pszczyny. Z wykształcenia jestem Informatykiem. Z CS'em jestem już związany chyba z 10 lat (z przerwami), ale dobrze pamiętam jeszcze wersję 1.5 i bodajże pierwszą mapę na której grałem - cs_crackhouse. Mam nadzieję, że zostanę tu na dłużej, jednak wszystko zależy jak potoczy się przyszłość. Z pewnością łączy mnie z Wami dezaprobata dla ludzi nie umiejących zachować zasad zdrowej rywalizacji, czyli potocznie mówiąc - cheater'ów. Myślę, że BanID "odwala" kupę dobrej roboty, a przy pomocy innych serwisów może bardzo skutecznie zepsuć sporo krwi cheater'om i to nie tylko w Polsce. Byłem H@ oraz Moderatorem kilku sieci, współtworzę nadal pewną sieć lokalną zrzeszającą graczy z moich okolic, oraz aktywnie udzielam się na jeszcze dwóch sieciach. Posiadam także dość duży zasób poradników dotyczących Counter-strike'a w wersji 1.6, które może po zaaklimatyzowaniu się tutaj, zamieszczę na forum. Obecnie gram na myszce kulkowej (co widać po moim nick'u w grze - "Mamamba | Ball Mouse") - Trust Ami Mouse 250S Cordless. W normalnych warunkach używam poniższego sprzętu:

Karta Graficzna: nVidia GeForce 7600 GS
Karta Dźwiękowa: Sound Blaster Audigy
Słuchawki: Creative Fatal1ty
Mysz: A4T EVO XGame Laser Oscar X750 Red Fire USB
Internet: Netia 1Mb

Uwielbiam piłkę nożną, którą kiedyś aktywnie trenowałem, niestety z powodu kontuzji kolan musiałem przerwać moją jakże błyskotliwą "karierę" ("A-klasa")... Moją drugą pasją (jak można stwierdzić po avatar'ze oraz logo/spray'u w grze) jest złocisty trunek pewnej konkretnej marki. Lubię także posłuchać konkretnej muzyki, taką jaką jest Rock/Metall (Ramms+ein, Apocalyptica, Irion Maiden, Nirvana itp.), czy też obejrzeć dobry film (głównie z gatunku thriller'a).
To by było na tyle, w razie jakichś pytań zapraszam do umieszczania ich w postach poniżej... Pozdro...

Link do działu Pokaż nam się.
« Ostatnia zmiana: 13.12.2011, 16:32:01 wysłana przez glutex »


┌∩┐(◕_◕)┌∩┐

Offline magma

  • Użytkownik
  • Reputacja: -19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nobody is perfect... My name is Nobody.
    • Kanał YT
  • Steam_ID: 0:1:34208429
Odp: Ave !!
« Odpowiedź #1 dnia: 14.12.2011, 16:07:00 »
Apocalyptica, Irion Maiden, Nirvana
W końcu ktoś normalny ^^

Przeczytałem całość(żeby nie było), bo w sumie jak już tyle literek nawciskałeś to szkoda by było, żeby nawet 1 osoba tego nie przeczytała.

Co do aklimatyzacji- hmm... Muszę Cię zmartwić, ale na tym forum ludzie piszą tylko jak są jakieś konkursy, albo jakieś 'okazyjne(nazwijmy to tak) tematy typu walki MMA czy jakiś mecz piłki nożnej(a i tak zazwyczaj kończy się na dyskusji 3-4 osób, czego rezultatem jest 12 postów).

Podsumowując: Nic tutaj ciekawego się nie dzieje i taka jest niestety prawda. Na ironie może zleci się tutaj chmara porządkowych, którzy temu zaprzeczą, ale nie daj się zwieść, a ludzie odpisujący tutaj posty zawierające 1 słowo(typu "simea", "witaj", cześć") nawet tego nie przeczytają zapewne...

Niestety fraza "witamy na pokładzie nie będzie adekwatna...
W rewanżu możesz przeczytać moje wypociny^^
"...bo jest paru ludzi, bo jest parę w życiu dobrych chwil, bo jest parę złudzeń,
które warto mieć by żyć..."


Offline glutex

  • Użytkownik
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mamamba
    • UgTeam.eu
  • Steam_ID: 0:0:37251123
Odp: Ave !!
« Odpowiedź #2 dnia: 14.12.2011, 16:35:40 »
W rewanżu możesz przeczytać moje wypociny^^

Przeczytałem...

Apocalyptica, Irion Maiden, Nirvana
W końcu ktoś normalny ^^

Miło mi...

Co do reszty wypowiedzi to właśnie widzę, że coś tu "niemrawo". Wydaje mi się, że jest to spowodowane głównie niewiedzą użytkowników o tym forum. Większość korzysta z serwisu BanID tylko i wyłącznie po to, aby sprawdzić "status" z konsoli (czyli ze strony głównej). Odnośnik do forum jest mało zauważalny wśród innych opcji serwisu. Ja i tak mam zamiar tu dość często zaglądać, jak i nie zawaham się tu i ówdzie "przyspamić". Mam nadzieję, że znajdą się także inne osoby chętne do podtrzymywania tematów i rozwijania życia na forum.


┌∩┐(◕_◕)┌∩┐

Offline magma

  • Użytkownik
  • Reputacja: -19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nobody is perfect... My name is Nobody.
    • Kanał YT
  • Steam_ID: 0:1:34208429
Odp: Ave !!
« Odpowiedź #3 dnia: 14.12.2011, 16:55:34 »
Ja próbowałem jakiś czas temu, ale wyszło jak wyszło... Sam na swoje posty nie mogę przecież odpisywać.

A kwestia forum i wiedzy na jego temat przez użytkowników- nie prawda, wiedzą i zwyczajnie się tu nikt nie udziela.
"...bo jest paru ludzi, bo jest parę w życiu dobrych chwil, bo jest parę złudzeń,
które warto mieć by żyć..."