Autor Wątek: Witam Mam Pytanie ? powiecie co mam zrobić ??  (Przeczytany 13851 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ke[t]

Witam Mam Pytanie ? powiecie co mam zrobić ??
« dnia: 02.01.2012, 15:17:29 »
Więc tak grałem sobie na DM z serwerowni CS-ARENY DOSTAŁEM SS PRZEZ ADMINA KTÓRY NIE MA STEAM  !! H@ ZACZOŁ MNIE obrażać itp . nie chcą dać UB !! lecz ss czyste ;)...  dam je tutaj :)..  ale to potem ;) ..
pisali mi jakiego ja mam cs i kazali mi zmienić wszystko w moim cs ? haha to jest dla mnie żałosne ;). admini bez steam : )..  na DM  dostac ss  zbanowali mnie na forum  ... 

Informacja

Zostałeś dożywotnio wyrzucony z tego forum.

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z Administracją forum.

Powód nałożenia bana: nie płacz tyle, dorośnij

Twój adres IP został zbanowany.

on do mnie dorosnij mam 19 lat -.- a oni po  13/16 latek :). jeżeli ktoś wie jak mi pomóc proszę o pomoc bo nie chce miec aktywnego bana przez takie cos żałosna administracja -.- można coś z tym zrobić ?

tu są moje ss które na DM zostały mi zrobione ; d0  http://imageshack.us/g/171/dedust20007is.png/

proszę o pomoc ; ))

Offline JSokol

Odp: Witam Mam Pytanie ? powiecie co mam zrobić ??
« Odpowiedź #1 dnia: 02.01.2012, 16:51:36 »
Może po prostu nie mają jakiś wewnętrzny regulamin, który zabrania podmieniania modeli :P :D
Nie każdy musi się znać :D Ale zawsze możesz zmienić serwer na bardziej ogarnięty :P
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline ke[t]

Odp: Witam Mam Pytanie ? powiecie co mam zrobić ??
« Odpowiedź #2 dnia: 02.01.2012, 16:56:35 »
ja rozumiem zmienię na pewno ale mam aktywnego bana to mnie wkur*

Offline glutex

  • Użytkownik
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mamamba
    • UgTeam.eu
  • Steam_ID: 0:0:37251123
Odp: Witam Mam Pytanie ? powiecie co mam zrobić ??
« Odpowiedź #3 dnia: 02.01.2012, 20:33:57 »
...uuu... Panie kolego - modele HLTV są tak samo nietolerowane na większości serwerów jak np. celownik do AWP. Nie dziwię się, że nie chcą Ci dać UnBan'a bo np. ode mnie również byś go nie dostał...


┌∩┐(◕_◕)┌∩┐

Offline JSokol

Odp: Witam Mam Pytanie ? powiecie co mam zrobić ??
« Odpowiedź #4 dnia: 02.01.2012, 20:39:46 »
Kwestia podejścia. Jedni tolerują, drudzy nie. Teoretycznie, to ułatwia Ci to grę, bo łatwiej jest rozpoznać postać, ale to od włodarzy serwera zależy co z Tobą zrobią :P
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline ke[t]

Odp: Witam Mam Pytanie ? powiecie co mam zrobić ??
« Odpowiedź #5 dnia: 02.01.2012, 23:00:07 »
ale to tylko Modele ; ).. nie to że łatwiej tylko że fajnie to wygląda ;P.

Offline glutex

  • Użytkownik
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mamamba
    • UgTeam.eu
  • Steam_ID: 0:0:37251123
Odp: Witam Mam Pytanie ? powiecie co mam zrobić ??
« Odpowiedź #6 dnia: 03.01.2012, 10:06:03 »
  • Po pierwsze

    ale to tylko Modele ; )

    No właśnie nie "tylko"... Co do ban'a to zostaje Ci tylko grzecznie prosić Administracje owej sieci o UnBan'a i deklarować "postanowienie poprawy" (czyt. zmiana modeli na "dozwolone"), bo jeszcze niejednego ban'a możesz za to wyłapać na innych sieciach...

    nie to że łatwiej tylko że fajnie to wygląda ;P.

    Tym tłumaczeniem nikogo nie przekonasz...

  • Po drugie

    Sprawdziłem Twój temat i wcale nie chcą Ci zdjąć ban'a za screen'y, lecz za nieumiejętność dostosowania się do wymaganego wzoru. Jeśli jesteś takim "PRO" graczem, to powinieneś od dawna wiedzieć, że na większości sieci obowiązuje wzór i należy się do niego stosować. Niestety małej ilości punktów IQ za Ciebie nikt nie nadrobi, a jeśli się jeszcze o to wykłócasz, to ja już nie mam więcej pytań...
W tej sytuacji nie mam żadnych wątpliwości co do słuszności braku UnBan'a. Dodatkowo prosisz o pomoc okłamując nas od razu w pierwszym poście pisząc o braku UnBan'a z powodu screen'ów (pierwszy fake), ban'ie na forum którego niema (drugi fake) i o wyzywaniu przez Administrację (trzeci fake, bo jeśli już, to było odwrotnie). Jeśli myślisz, że ktoś wyręczy Cię tu od myślenia, to jesteś daleko w błędzie...


Dodatkowo:

Temat z Twoimi screen'ami

Temat z Twoją późniejszą skargą na Admina


┌∩┐(◕_◕)┌∩┐

Offline magma

  • Użytkownik
  • Reputacja: -19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nobody is perfect... My name is Nobody.
    • Kanał YT
  • Steam_ID: 0:1:34208429
Odp: Witam Mam Pytanie ? powiecie co mam zrobić ??
« Odpowiedź #7 dnia: 03.01.2012, 17:12:14 »
on do mnie dorosnij mam 19 lat -.-
szkoda, że ortografia jest Ci obca...
H@ ZACZOŁ MNIE obrażać itp

Poza tym kolega wyżej już wymienił w jaki sposób podkolorowałeś całą sytuację, ja Ci w ogóle nie współczuję i ub też bym nie dał.

Trzeba było pomyśleć po pierwsze dostosować się do regulaminu tamtejszego forum (czyt. poprawny wzór podania o UB), grzecznie wytłumaczyć, że nie wiedziałeś o modelach i czekać cierpliwie na decyzję.


Temat wg mnie do zamknięcia.
"...bo jest paru ludzi, bo jest parę w życiu dobrych chwil, bo jest parę złudzeń,
które warto mieć by żyć..."


Offline maH

Odp: Witam Mam Pytanie ? powiecie co mam zrobić ??
« Odpowiedź #8 dnia: 11.01.2012, 08:27:47 »
  • Po pierwsze

    ale to tylko Modele ; )

    No właśnie nie "tylko"... Co do ban'a to zostaje Ci tylko grzecznie prosić Administracje owej sieci o UnBan'a i deklarować "postanowienie poprawy" (czyt. zmiana modeli na "dozwolone"), bo jeszcze niejednego ban'a możesz za to wyłapać na innych sieciach...

    nie to że łatwiej tylko że fajnie to wygląda ;P.

    Tym tłumaczeniem nikogo nie przekonasz...

  • Po drugie

    Sprawdziłem Twój temat i wcale nie chcą Ci zdjąć ban'a za screen'y, lecz za nieumiejętność dostosowania się do wymaganego wzoru. Jeśli jesteś takim "PRO" graczem, to powinieneś od dawna wiedzieć, że na większości sieci obowiązuje wzór i należy się do niego stosować. Niestety małej ilości punktów IQ za Ciebie nikt nie nadrobi, a jeśli się jeszcze o to wykłócasz, to ja już nie mam więcej pytań...
W tej sytuacji nie mam żadnych wątpliwości co do słuszności braku UnBan'a. Dodatkowo prosisz o pomoc okłamując nas od razu w pierwszym poście pisząc o braku UnBan'a z powodu screen'ów (pierwszy fake), ban'ie na forum którego niema (drugi fake) i o wyzywaniu przez Administrację (trzeci fake, bo jeśli już, to było odwrotnie). Jeśli myślisz, że ktoś wyręczy Cię tu od myślenia, to jesteś daleko w błędzie...


Dodatkowo:

Temat z Twoimi screen'ami

Temat z Twoją późniejszą skargą na Admina

Mądrego to aż miło poczytać :).
Dodam od siebie że szczerze wątpię w te Twoje 19 lat - jeśli już to zachowujesz się nad wyraz infantylnie. Twoje wypowiedzi i "żałosny/żałosna" w co drugim zdaniu, z pewnością nie zaskarbią Ci przychylności administracji.


BTW z jakiej racji banid miałoby wyjaśniać/pomagać komukolwiek w takich sprawach? I don't get it O.o. Mamy zakładać konta na tamtym forum, ujmować się w Twojej sprawie, robić sobie syf O.o - bo Ty nie potrafisz napisać podania wg wzoru.

// usunąłem wulgarny obrazek - nie klniemy :)
// JS
« Ostatnia zmiana: 11.01.2012, 14:24:00 wysłana przez JSokol »

Offline magma

  • Użytkownik
  • Reputacja: -19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nobody is perfect... My name is Nobody.
    • Kanał YT
  • Steam_ID: 0:1:34208429
Odp: Witam Mam Pytanie ? powiecie co mam zrobić ??
« Odpowiedź #9 dnia: 12.01.2012, 16:01:29 »
Mamy zakładać konta na tamtym forum, ujmować się w Twojej sprawie, robić sobie syf O.o - bo Ty nie potrafisz napisać podania wg wzoru.
Tym bardziej, że nikt nie zareaguje na posty userów którzy napiszą je dajmy na to 10 minut po rejestracji

Cytuj
// usunąłem wulgarny obrazek - nie klniemy :)
// JS
Teraz jestem ciekawy co tam było...
"...bo jest paru ludzi, bo jest parę w życiu dobrych chwil, bo jest parę złudzeń,
które warto mieć by żyć..."