Autor Wątek: Programy źle wpływające na działanie steama .  (Przeczytany 13497 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vexation

Programy źle wpływające na działanie steama .
« dnia: 12.03.2012, 00:06:51 »
1. Programy typu firewall, które mimo zezwolenia mogą blokować połączenie STEAM.

-Comodo
-ESET Smart Security
-McAfee Personal Firewall <ten to właściwie blokuje wszystkie gry... (na własnej skórze się przekonałem jak ładnie zbugował mi save od NFS'a).
-Nvidia Network Access Manager/Firewall <jeśli ktoś ma pełen pakiet nVidia to na pewno mu zablokuje, sam nie mogłem przez to zarejestrować STEAMA>
-Netlimiter
-Peer Guardian
-Verizon Internet Security Suite
-Zone Alarm
-ViGuard <podczas logowania na serwer może zminimalizować bądź wyłączyć cs'a i pokazać komunikat "Failed to duplicate pipe handle". Należy otworzyć ustawienia i dodać wszystko co związane ze steam do listy wyjątków.>

2.Antywirusy które mogą blokować niektóre pliki i rozszerzenia STEAM.

-Avast nie zbyt go polecam. Dużo mu brakuje, zabiera dużo pamięci, potrafi wywalać mapy przy czyszczeniu.
-AVG Podczas czyszczenia usunął mi wszystkie modele i pliki sprites
-McAfee
-Norton

3.Programy anty spyware z monitoringiem procesów.

-Ad-Aware kto ma niech wyrzuci. Program od dawna nie aktualizowany, lavasoft już się tak do niego nie przykłada jak kiedyś. Ad-Aware Live potrafi skutecznie zablokować pobieranie danych podczas gry, co objawia się podwyższeniem pingu. Potrafi odrzucić aktualizacje STEAM i nie powiadomić o tym.
-Webroot Spy Sweeper Odrzuca aktualizacje steam
-Spycatcher Express jak @up

4. Programy peer-to-peer, które podczas pobierania mogą odrzucać inne połączenia aby zwiększyć przepustowość programu. Wystarczy wyłączyć program.

- BitTorrent
- Shareaza
- BeerShare
- Kazaa
- eMule

5. Programy które mogą zakłócać mikro w zależności od rodzaju karty i montażu tuby bassowej (chodzi o to że głośniki podłącza się pod tubę i dopiero tube pod gniazdo głośników do kompa.

-Ventriloo TYLKO STARSZE WERSJE !
-Teamspeak przy tubie trzeba się gimnastykować z podmianą głośników w karcie i robieniu obejść, o czym sam się przekonałem. Jeśli chodzi o pojawianie się przebić ze słuchawek z mikro to da się to wyciszyć ale nie zlikwidować do zera

6. Programy maskujące IP. Należy je usunąć na stałe ponieważ nie akceptują w ogóle połączeń steam.

- GhostSurf 2007
- Anonymizer



« Ostatnia zmiana: 15.03.2012, 16:52:59 wysłana przez Vexation »