Autor Wątek: BanID w twojej przeglądarce Steam!  (Przeczytany 12161 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SoLiD

BanID w twojej przeglądarce Steam!
« dnia: 20.03.2012, 00:11:05 »
Cześć.

Już od pewnego czasu możecie zauważyć w opcjach steam, że możecie zmienić swoją stronę startową w przeglądarce od steam.
Na pasku narzędzi klikamy na ikonę steam, a następnie w opcje. Wchodzimy w zakładkę "W GRZE" i ustawiamy "Strona główna przeglądarki" na "http://banid.pl".
Jeżeli nie znalazłeś paska narzędzi :o ??? wchodzisz przykładowo w społeczność i w lewym górnym klikasz na "Steam", a następnie w "Ustawienia" i robisz to co wyżej napisałem :)
* Wymogiem jest włączona społeczność steam podczas gry


Plusy:
 + Nie musisz wychodzić z cs'a sprawdzając sidy
Minusy:
 - Społeczność steam podczas gry nieraz się buguje :(

Offline magma

  • Użytkownik
  • Reputacja: -19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nobody is perfect... My name is Nobody.
    • Kanał YT
  • Steam_ID: 0:1:34208429
Odp: BanID w twojej przeglądarce Steam!
« Odpowiedź #1 dnia: 20.03.2012, 09:31:26 »
Już 100 lat temu można było zmienić sobie strone glowna przegladarki, modyfikujac jeden z plikow steama hexedytorem, wiec Ameryki nie odkryles... Teraz po prostu jest to do zmiany w opcjach steam i tyle.
"...bo jest paru ludzi, bo jest parę w życiu dobrych chwil, bo jest parę złudzeń,
które warto mieć by żyć..."


Offline JSokol

Odp: BanID w twojej przeglądarce Steam!
« Odpowiedź #2 dnia: 20.03.2012, 11:51:08 »
Już 100 lat temu można było zmienić sobie strone glowna przegladarki, modyfikujac jeden z plikow steama hexedytorem, wiec Ameryki nie odkryles... Teraz po prostu jest to do zmiany w opcjach steam i tyle.
magma, czy Tobie kiedykolwiek coś będzie pasować? :D hexedytor a dodanie opcji do standardowego menu jednak robi znaczącą różnicę :P

Imo bardzo dobra informacja - nie wiedziałem, że Valve dodało taką opcję bez zbędnego kombinowania. Zaraz pędzę sobie ustawić Banid na główną! ;)

SoLiD walnij jeszcze instrukcję z obrazkami i można do poradników dorzucić ;)
Dzięki za informację ;)
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline magma

  • Użytkownik
  • Reputacja: -19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nobody is perfect... My name is Nobody.
    • Kanał YT
  • Steam_ID: 0:1:34208429
Odp: BanID w twojej przeglądarce Steam!
« Odpowiedź #3 dnia: 20.03.2012, 16:41:11 »
miałem na myśli tylko tyle, że to było możliwe już od dawna.

A mnie te update'y denerwuaj szczerze mowiac :P Co jakis wiekszy update to moja skorka wysypuje krzaki i trzeba czekac na nowsza wersje, a do tego czasu albo skorka z krzakami, albo tam obrzydliwa podstawowa -.-

PS: Zdaje sobie sprawe, że nikogo to nie interesuje, ale tu wlasnie chodzi o to, ze wg mnie to bylo troche zbedne^^ Bez update'u steam dzialala by moja skorka bez krzakow i nei musialbym czekac na jej nowsza wersje(uzywajac w tym czasie tej obrzydliwej).

Anyway,

==================================

Żeby nie było, że tylko marudzę, napiszę poradnik(z obrazkami).

Jak zmienić stronę główną przeglądarki?- step by step.

1. Klikamy prawym przyciskiem myszy na ikonkę naszego steam'a w try'u(obok zegarka) i wybieramy z listy "Opcje"



lub:
Klikamy w okienku głównym naszego steama na "steam" > "ustawienia"



2. Po otworzeniu się okienka przechodzimy do zakładki "W grze", a następnie wpisujemy adres naszej strony startowej w polu "Strona główna przeglądarki"



Po wpisaniu adresu zatwierdzamy zmiana przyciskiem "OK"

3. Włączamy grę





4. Po uruchomieniu się gry przechodzimy do społeczności steam(domyślnie Shift+Tab), klikając na przycisk "Przeglądarka" w lewej, dolnej części ekranu



5. Cieszymy się zmianą naszej strony głownej

"...bo jest paru ludzi, bo jest parę w życiu dobrych chwil, bo jest parę złudzeń,
które warto mieć by żyć..."


Offline SoLiD

Odp: BanID w twojej przeglądarce Steam!
« Odpowiedź #4 dnia: 20.03.2012, 20:49:09 »
Magma, mogę ci powiedzieć, że przedtem to było zabronione przez regulamin valve. Jeżeli by wykryli, że grzebałeś w ich plikach steamowych to byś mógł ponieść jakieś konsekwencje.

Offline magma

  • Użytkownik
  • Reputacja: -19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nobody is perfect... My name is Nobody.
    • Kanał YT
  • Steam_ID: 0:1:34208429
Odp: BanID w twojej przeglądarce Steam!
« Odpowiedź #5 dnia: 20.03.2012, 21:37:21 »
mit...
"...bo jest paru ludzi, bo jest parę w życiu dobrych chwil, bo jest parę złudzeń,
które warto mieć by żyć..."