Autor Wątek: Zmiana zasad dodawania do listy korzystających z widgetu  (Przeczytany 24255 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JSokol

W zawiązku z notorycznie powtarzającymi się sytuacjami, gdzie ktoś dodaje widget a po dwóch dniach już go tam nie ma, lub strona przestaje istnieć wprowadzamy zmianę w zasadach dodawania do listy korzystających z widgetu.

Serwisy oparte na darmowych domenach, np:
*.xaa.pl
*.ugu.pl
i tym podobne nie będą dodawana do oficjalnej listy stron korzystających z widgetu. Mam nadzieję, że jest to zrozumiałe - zdecydowana większość takich serwisów przestaje istnieć po okresie "pierwszej fascynacji" i potem takie przekierowania prowadzą do stron błędów.
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline roni195

Odp: Zmiana zasad dodawania do listy korzystających z widgetu
« Odpowiedź #1 dnia: 03.05.2013, 19:39:52 »
Domena *.xaa.pl nie jest darmowa

Offline DomiNN

  • Pro
  • Moderator Globalny
  • *
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pro
    • Banid.pl
  • Steam_ID: 0:1:966143
Odp: Zmiana zasad dodawania do listy korzystających z widgetu
« Odpowiedź #2 dnia: 03.05.2013, 19:42:02 »
3zł to jak za darmo ;)

Offline JSokol

Odp: Zmiana zasad dodawania do listy korzystających z widgetu
« Odpowiedź #3 dnia: 03.05.2013, 19:59:02 »
Tu nawet nie chodzi o to czy coś jest darmowe czy też nie. Tutaj chodzi o to, że doświadczenie pokazuje, że 90% stron związanych z CSem mających domenty typu .xaa.pl znika w wciągu tygodnia, maksymalnie dwóch.
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline roni195

Odp: Zmiana zasad dodawania do listy korzystających z widgetu
« Odpowiedź #4 dnia: 03.05.2013, 20:33:00 »
Moja stronka powstała jakoś mniej więcej w styczniu i trzyma aż do dziś.

Offline JSokol

Odp: Zmiana zasad dodawania do listy korzystających z widgetu
« Odpowiedź #5 dnia: 03.05.2013, 20:39:05 »
Moja stronka powstała jakoś mniej więcej w styczniu i trzyma aż do dziś.
To strasznie dziwne, bo pierwszy i jedyny news jaki się na niej znajduje jest z 23 kwietnia.
Nawet jeśli mówisz prawdę, to wciąż jesteś jedynie w pozostałych 10% - co w zasadzie niewiele zmienia.
Zdanie podtrzymuję. Btw - domena .pl kosztuje około 15zł brutto. Polecam ovh.pl - na przedłużeniu też nie zdzierają w przeciwieństwie do mnóstwa "tanich" polskich rejestratorów.
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline kejot

Odp: Zmiana zasad dodawania do listy korzystających z widgetu
« Odpowiedź #6 dnia: 07.05.2013, 10:22:58 »
Moja stronka powstała jakoś mniej więcej w styczniu i trzyma aż do dziś.
To strasznie dziwne, bo pierwszy i jedyny news jaki się na niej znajduje jest z 23 kwietnia.
Nawet jeśli mówisz prawdę, to wciąż jesteś jedynie w pozostałych 10% - co w zasadzie niewiele zmienia.
Zdanie podtrzymuję. Btw - domena .pl kosztuje około 15zł brutto. Polecam ovh.pl - na przedłużeniu też nie zdzierają w przeciwieństwie do mnóstwa "tanich" polskich rejestratorów.

Ale również może zdarzyć się tak że np takie "krzaki" projektu postawią sobie stronę na ugu.pl do tego skorzystają z opcji darmowej domeny, gdyż w chwili obecnej kilku rejestratorów domen rozdaje roczne darmowe .pl i np takie strony moim zdanie nie powinny wgl być dopisane.

Offline harabin

Odp: Zmiana zasad dodawania do listy korzystających z widgetu
« Odpowiedź #7 dnia: 03.06.2013, 01:05:01 »
Powiedzmy że każdy kto ma jakieś pojęcie i ma zamiar jakoś zaistnieć przez dłuższy czas, wybiera domene .pl i umie ją sobie podpiąć.

Ci którzy pojecia nie maja to wgrywają gotowca forum na "przemie" na subdomenie .xaa.pl za smsa taty czy mamy i się bawią w sieć :)
« Ostatnia zmiana: 03.06.2013, 17:53:29 wysłana przez harabin »
cs-hax.com :) Odpalona Sieć Serwerów CS

Offline siekiera

Odp: Zmiana zasad dodawania do listy korzystających z widgetu
« Odpowiedź #8 dnia: 20.07.2014, 11:06:26 »
Ej ale dlaczego przekreślasz .xaa człowieku pomyśl czasami ,że może ktoś startuje tak jak np. my i po skończeniu forum bd podłączeniu pod 2 hostingi i sub domena będzie .pl To nie przekreślajcie ! Dodaj normalnie nas do listy oficjalnej !
http://banid.pl/forum/index.php?topic=232.255

Offline JSokol

Odp: Zmiana zasad dodawania do listy korzystających z widgetu
« Odpowiedź #9 dnia: 20.07.2014, 11:57:15 »
człowieku pomyśl czasami
Nie dodawanie do listy domen typu ".xaa.pl" jest właśnie efektem tego, że czasami myślę ;)

Mam nadzieję, że uszanujesz moją decyzję. Jeśli Wasz start przebiegnie prawidłowo to i na dodanie do listy przyjdzie czas. Pozdrawiam!
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.