Autor Wątek: Ban na serwie który wygasła jest dalej  (Przeczytany 7442 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

C47

  • Gość
Ban na serwie który wygasła jest dalej
« dnia: 08.08.2012, 11:55:05 »
Witam.

Ostatnio postanowiłem sprawdzić swój SID, okazało się, że mam napisane, ze jestem zbanowany na serwerach CS-PUCHATEK ( http://xorg.slave.vipower.pl/bany/227227 ). Ten ban już dawno wygasł jednak pisze, że mam go nadal.
Prosze o usunięcie tego błędu ponieważ trochę to brzydko wygląda ;p

http://banid.pl/pub?liczne=0:0:12287374

edit:
teraz doszedł ban na CS-CENTER O_o
« Ostatnia zmiana: 08.08.2012, 12:32:54 wysłana przez C47 »

Offline JSokol

Odp: Ban na serwie który wygasła jest dalej
« Odpowiedź #1 dnia: 08.08.2012, 12:39:31 »
Witaj,

Na CSCenter bana dla Ciebie nie widzę, ale jak sam widzisz, na Puchatku ten ban jest pokazywany jako AKTYWNY (nawet pod tym linkiem który podałeś). Nie jest to błąd mój ani Puchatka - jest to spowodowane specyfiką amxbans, które mimo że czas bana minął, to trzyma go w aktywnych do momentu ponownego wejścia przez Ciebie na ten serwer. Więc jak tylko połączysz się ponownie z tym serwerem, to wtedy ban automatycznie przeskoczy do nieaktywnych.

Pozdrawiam
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

C47

  • Gość
Odp: Ban na serwie który wygasła jest dalej
« Odpowiedź #2 dnia: 08.08.2012, 13:10:48 »
:o
na to akurat nie wpadłem, że muszę wejść na serwer^^
dziękuję za odpowiedź :)

to jeszcze mam jedno pytanko :P
na serwerze Cs-HAX mam bana z powodem "BlackListed Wita", jak widać ban jest z kwietnia i do tej pory nie mam żadnego BL. Czy mogę jakoś wymusić na nich odblokowanie mnie? Od razu mówię, że z rozmowa z nimi (prośba u ub) jest bezsensu...
« Ostatnia zmiana: 08.08.2012, 13:14:38 wysłana przez C47 »

Offline JSokol

Odp: Ban na serwie który wygasła jest dalej
« Odpowiedź #3 dnia: 08.08.2012, 15:03:38 »
Jeżeli oni wlepili Ci takiego bana to też tylko oni Ci go mogą zdjąć :) więc pozostaje do nich napisać i liczyć że spradzą ponownie config BL i bana Ci usuną. Gdyby korzystali z AmxBans Revision to by tego problemu nie było, bo to narzędzie samo usuwa z amxbans bany, które zostały zdjęte na BL :)
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

C47

  • Gość
Odp: Ban na serwie który wygasła jest dalej
« Odpowiedź #4 dnia: 08.08.2012, 15:40:59 »
Hmm...
Bana na BL nie miałem jeszcze ani nie byłem zgłoszony^^ chyba to było ich widzimisię...

OK, dziękuję za odpowiedź i pomoc :)
Proszę zamknąć ;)