Autor Wątek: SB Guardian  (Przeczytany 30309 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JohnyXno

  • Użytkownik
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mateusz 'johnyxno' Palka.
    • X-HLDS
  • Steam_ID: 0:0:2991920
Odp: SB Guardian
« Odpowiedź #15 dnia: 03.09.2011, 23:01:52 »
Powiem tylko tyle ten co zrobil tego Guardiana zasluguje na brawa ale i tez na blache w czolo, bo nawet nie sprawdzil jak wplywa on na prace serwera a wplyw jest duzy i ze skutkiem tragicznym, mogl tez nad tym popracowac. Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 03.09.2011, 23:13:05 wysłana przez JohnyXno »
Kolorowy swiat narkotykow to swiat tonacy we krwi zbrodniarzy.

Offline magma

  • Użytkownik
  • Reputacja: -19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nobody is perfect... My name is Nobody.
    • Kanał YT
  • Steam_ID: 0:1:34208429
Odp: SB Guardian
« Odpowiedź #16 dnia: 03.09.2011, 23:05:55 »
bo nawet nie sprawdzil jak wplywa on na prace serwera a wplyw jest duzy i ze skutkiem tragicznym

Skoro jest nawet w pliku cfg "automatyczny update" to sugeruje, że biorą pod uwagę pracę nad poprawkami. Oczywiście Ty jako konfigurator HLDS wiesz o czym piszesz, ale dajmy im szansę.
"...bo jest paru ludzi, bo jest parę w życiu dobrych chwil, bo jest parę złudzeń,
które warto mieć by żyć..."


Offline JohnyXno

  • Użytkownik
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mateusz 'johnyxno' Palka.
    • X-HLDS
  • Steam_ID: 0:0:2991920
Odp: SB Guardian
« Odpowiedź #17 dnia: 03.09.2011, 23:15:09 »
bo nawet nie sprawdzil jak wplywa on na prace serwera a wplyw jest duzy i ze skutkiem tragicznym

Skoro jest nawet w pliku cfg "automatyczny update" to sugeruje, że biorą pod uwagę pracę nad poprawkami. Oczywiście Ty jako konfigurator HLDS wiesz o czym piszesz, ale dajmy im szansę.

Nie powiedzialem ze ten ktos robi zla robote robiac Guardiana, stwierdzam tylko ze nie wziął wszystkiego pod uwage a dokladniej jak Guardian wplywa na dzialanie serwera.

« Ostatnia zmiana: 06.09.2011, 20:23:27 wysłana przez Pio »
Kolorowy swiat narkotykow to swiat tonacy we krwi zbrodniarzy.

Offline magma

  • Użytkownik
  • Reputacja: -19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nobody is perfect... My name is Nobody.
    • Kanał YT
  • Steam_ID: 0:1:34208429
Odp: SB Guardian
« Odpowiedź #18 dnia: 03.09.2011, 23:20:34 »
Miejmy po prostu nadzieję, że wyeliminują tą wadę i będą z tego same pozytywy.
"...bo jest paru ludzi, bo jest parę w życiu dobrych chwil, bo jest parę złudzeń,
które warto mieć by żyć..."


Offline Vojak

Odp: SB Guardian
« Odpowiedź #19 dnia: 03.09.2011, 23:24:04 »
Wczoraj grałem mixa z zainstalowanym SB Guardian na serwerze i powiem szczerze, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Miałem mieszane uczucia co do tego narzędzia ale w praktyce wychodzi to bardzo dobrze. Kilka osób przyłapanych na złych ustawieniach spowodowało, że gracze z drużyny przestali w czasie gry myśleć o takich rzeczach.

W najbliższym czasie po zakupie własnego serwera pewnie to od razu załadujemy.

Offline magma

  • Użytkownik
  • Reputacja: -19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nobody is perfect... My name is Nobody.
    • Kanał YT
  • Steam_ID: 0:1:34208429
Odp: SB Guardian
« Odpowiedź #20 dnia: 03.09.2011, 23:31:08 »
To jest trochę tak, ze jak się gra chociażby mixa często ma się wrażenie, że przeciwnik 'niema głowy/ciała', a dzięki tej części sprawdzającej dowolne (czyli oprócz podstawowych, te które my sami karzemy sprawdzać) ustawienia każdego gracza mamy 100%-ową pewność, że w momencie gry ustawienia są poprawne u wszystkich bez wyjątku. Mi to osobiście bardzo się podoba, dlatego każdemu z serwerem polecam jak najbardziej.
"...bo jest paru ludzi, bo jest parę w życiu dobrych chwil, bo jest parę złudzeń,
które warto mieć by żyć..."


Offline Xeon

Odp: SB Guardian
« Odpowiedź #21 dnia: 06.09.2011, 18:52:41 »
Niektóre komendy mógłby sobie darować, ale bardzo lubie grać na mixach gdzie jest SB Guardian.

Offline KnesteR

  • Użytkownik
  • Reputacja: -7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Żadnego tekstu osobitego nie będzie;DD
  • Steam_ID: 0:1:9254495
Odp: SB Guardian
« Odpowiedź #22 dnia: 06.09.2011, 18:55:04 »
Magma aka znam z bl:D? eee to tak na marginesie:).

Guardian jest w 50 % anty czitem.
Testowaliśmy kiedyś guardiana na serwerze , bardzo dobry. Jeden z naszych właczyl profa i niewidzial nas przez sciany dopiero gdy ktos stal bardzo blisko niego ;)

Co prawda ja miałem bóga... widziałem terrorystów którzy biegali tak ajkby robili salto haaha typowo:D
« Ostatnia zmiana: 06.09.2011, 19:01:39 wysłana przez KnesteR »
Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI
A tu mój banid:D
http://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:9254495

Offline magma

  • Użytkownik
  • Reputacja: -19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nobody is perfect... My name is Nobody.
    • Kanał YT
  • Steam_ID: 0:1:34208429
Odp: SB Guardian
« Odpowiedź #23 dnia: 08.09.2011, 14:19:49 »
Mi osobiście nie chciało się sprawdzać tego, czy cheaty blokuje czy nie, bo musiałbym wgrać protokół NS na serwer i spoczęło to na laurach, ale zauważyłem, że te 'nowsze' wersje działają, bo niestety kilku odpaleńców było, jednak znacząco mniej, więc raczej to działa w jakimś tam stopniu.
"...bo jest paru ludzi, bo jest parę w życiu dobrych chwil, bo jest parę złudzeń,
które warto mieć by żyć..."


Offline at1s

Odp: SB Guardian
« Odpowiedź #24 dnia: 10.09.2011, 16:46:15 »
wiedz na allplay niedozwolone ale na esl?
Ponieważ jak mam serwer gram mixa to jest git ale czy esl też na nim zagram zgodnie z regulaminem?

Offline magma

  • Użytkownik
  • Reputacja: -19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nobody is perfect... My name is Nobody.
    • Kanał YT
  • Steam_ID: 0:1:34208429
Odp: SB Guardian
« Odpowiedź #25 dnia: 30.10.2011, 23:00:57 »
wiedz na allplay niedozwolone ale na esl?
Ponieważ jak mam serwer gram mixa to jest git ale czy esl też na nim zagram zgodnie z regulaminem?
Sam SB Guardian (bez metamoda) jest dopuszczalny w lidze ESL(wiem, że odpowiedź po mega długim czasie, ale z nudów przeglądałem tematy i dopiero teraz się na ten natknąłem ponownie).
"...bo jest paru ludzi, bo jest parę w życiu dobrych chwil, bo jest parę złudzeń,
które warto mieć by żyć..."