Autor Wątek: Dziwne...  (Przeczytany 7575 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline FaQee

Dziwne...
« dnia: 27.09.2012, 18:53:09 »
Otóż gram, gram i wchodzę na specta dostałem kicka. Po ponownym uruchomieniu steam-a gdy chciałem się połączyć z serwerem wyskoczyło mi POŁĄCZENIE ODRZUCONE - VAC. Bana zadnego nie dostałem bo gram bez cheatów. Na Banid.pl moje konto zostało zbanowane ale nawet nie wiem za co. Można to gdzieś wyjaśnić? Prosiłbym o jakieś porady. A i dam link to profilu http://banid.pl/kto?to=STEAM_0%3A1%3A55023530. Prosiłbym o szybkie podpowiedzi bo ja nie gram na CHEATACH

nothing1337

  • Gość
Odp: Dziwne...
« Odpowiedź #1 dnia: 27.09.2012, 20:31:55 »
"Na Banid.pl moje konto zostało zbanowane ale nawet nie wiem za co."

Banid tylko pokazuję gdzie masz bana a nie "dostałeś bana na Banid"


Zapewne unbana już nie dostaniesz jak to oni napisali " administracja vac nie popełnia błędów."

Wiec nowe konto możesz już robić.

Offline JSokol

Odp: Dziwne...
« Odpowiedź #2 dnia: 27.09.2012, 21:21:04 »
VAC = Valve Anti Cheat - czyli taka machineria od Valve, która łapie tylko odpalone pewniaki.

Tutaj możesz poczytać nieco więcej bezpośrednio u Valve: http://steamcommunity.com/actions/WhatIsVAC?l=polish - najważniejszy cytat: niezależnie od okoliczności blokada VAC nie zostanie zniesiona
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline Kielon

  • Użytkownik
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nic nie jest warte by przejmować się niczym
    • Owoce Egzotyczne
  • Steam_ID: 0:0:30793537
Odp: Dziwne...
« Odpowiedź #3 dnia: 28.09.2012, 21:10:27 »
VAC nie popełnia błędów. Czitowano z Twojego konta, niestety musisz ponieść konsekwencje.
"I nie postrzegajmy nieodwracalnej przeszłości, jako kompletnie zmarnowanej, kompletnie bezowocnej, skoro wyrastając na jej zgliszczach, wznioślejsze osiągamy cele." - Henry Wadsworth Longfellow