Autor Wątek: Problem z wejsciem na banid  (Przeczytany 7837 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MARCIN.MMZ

Problem z wejsciem na banid
« dnia: 05.01.2013, 20:36:40 »
Mam problem z wejsciem na banid nie było mnie dawno na cs i nie wchodziłem na banida gdy wchodze sprawdzic czy gosciu czysty pisze mi :

INFORMACJA


Głównym źródłem utrzymania projektu Banid są reklamy.
Wyłącz w przeglądarce wtyczkę blokującą wyświetlanie reklam, by móc korzystać z możliwości tego serwisu.

Dbamy o to, by wyświetlane reklamy nie przeszkadzały w normalnym korzystaniu z serwisu.
Nie blokując reklam wspierasz utrzymanie i rozwój projektu.

Dziękujemy!
Po wyłączeniu wtyczki blokującej wyświetlanie reklam kliknij tutaj by powrócić do poprzedniej strony lub tutaj by powrócić do strony głównej.
W razie problemów z wyłączeniem wtyczki, napisz na forum.



Co robic pomocy

Mam przegladarke Google Chrome
« Ostatnia zmiana: 05.01.2013, 20:59:46 wysłana przez MARCIN.MMZ »

Offline JSokol

Odp: Problem z wejsciem na banid
« Odpowiedź #1 dnia: 06.01.2013, 12:40:02 »
W Google Chrome wejdź w Ustawienia i potem w Rozszerzenia. Pośród rozszerzeń musisz mieć takie, które odpowiada za blokowanie wyświetlania reklam na stronach. Dodaj banid.pl jako wyjątek (żeby móc tam wyświetlać reklamy) i wtedy będziesz mógł ponownie korzystać ze wszystkich możliwości serwisu.
Ta podstrona która Ci się otwiera na samej dole zawiera reklamę - jeśli jej nie widzisz, to znaczy że wciąż masz włączone blokowanie reklam.
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.