Autor Wątek: Instrukcja instalacji widgetu.  (Przeczytany 10405 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Timek

Instrukcja instalacji widgetu.
« dnia: 16.01.2013, 15:25:36 »
Witam.
Pisze, ponieważ mam problem z instalacją Banid Widgetu (wysuwanego) na swojej stronie.
Chciałbym prosić kogoś z użytkowników bądz Administrację o możliwie jak najbardziej szczegółową instrukcję instalacji tego widgetu. Dla wiadomości, strona stoi na hostingu proserwer.pl na systemie PhpBB by Przemo.
Adres: www.cs-dreamteam.pl

Z góry dziękuję na pomoc.
Pozdrawiam.

Offline JSokol

Odp: Instrukcja instalacji widgetu.
« Odpowiedź #1 dnia: 16.01.2013, 20:49:22 »
Zaloguj się przez FTP do serwera na którym stoi forum i w folderze "templates" wybierz kolejny folder z używanym przez Ciebie szablonem (z tego co widzę będzie to folder "Wojtus_v1") i tam będzie plik: overall_footer.tpl. Kod który jest podany na stronie http://banid.pl/widget należy dokleić przed dwoma ostatnimi linijkami, czyli przed:
</body>
</html>
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline Timek

Odp: Instrukcja instalacji widgetu.
« Odpowiedź #2 dnia: 17.01.2013, 17:29:38 »
Dzięki za zainteresowanie się moją sprawą ale wydaje mi się, że podałeś mi instalację widgetu na dole forum w stopce.
"
Cytuj
Pisze, ponieważ mam problem z instalacją Banid Widgetu (wysuwanego) na swojej stronie.
"
Mógłbyś mi wyjaśnić, jak ten typ widgetu zainstalować?

Offline JSokol

Odp: Instrukcja instalacji widgetu.
« Odpowiedź #3 dnia: 17.01.2013, 20:19:51 »
Dzięki za zainteresowanie się moją sprawą ale wydaje mi się, że podałeś mi instalację widgetu na dole forum w stopce.
"
Cytuj
Pisze, ponieważ mam problem z instalacją Banid Widgetu (wysuwanego) na swojej stronie.
"
Mógłbyś mi wyjaśnić, jak ten typ widgetu zainstalować?
Zrób to co napisałem, a będziesz mieć wysuwany z boku strony widget :)
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline Timek

Odp: Instrukcja instalacji widgetu.
« Odpowiedź #4 dnia: 18.01.2013, 19:06:02 »
Ok, działa, lecz jest tylko 1 problem, nie wiem czy to tak w standardzie, ale pod stopka jest dużo wolnego miejsca, w moim przypadku szarego, wcześniej tego nie było. Można to jakoś usunąć?
« Ostatnia zmiana: 18.01.2013, 19:11:57 wysłana przez Timek »

Offline JSokol

Odp: Instrukcja instalacji widgetu.
« Odpowiedź #5 dnia: 18.01.2013, 23:40:46 »
To co tam Ci tak wydłuża stronę to nieprawidłowy kod wstawiony w miejscu na reklamę forum, tak więc nie ma to nic wspólnego z widgetem, bo widget jest dodany poprawnie (poza niepotrzebnym "// widget banid").

Pozdrawiam
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.