Autor Wątek: Dodatkowe informacje w profilu  (Przeczytany 7995 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

C47

  • Gość
Dodatkowe informacje w profilu
« dnia: 30.01.2013, 12:49:25 »
Witam.

Chciałbym zapytać jak można zamieścić dodatkowe informacje w swoim profilu, takie jak ma np. Pio (GM) wiek, polecany serwer, O mnie i custom_url? :)

Offline JSokol

Odp: Dodatkowe informacje w profilu
« Odpowiedź #1 dnia: 30.01.2013, 15:48:38 »
Witaj :)

Jak wejdziesz na http://banid.pl/ja
to potem kliknij jeszcze w "Kliknij by wczytać dodatkowe pola dla kont Premium"
i tam możesz dodać jeszcze dodatkowe dane.
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

C47

  • Gość
Odp: Dodatkowe informacje w profilu
« Odpowiedź #2 dnia: 30.01.2013, 21:47:09 »
No tak ale nie można zamieścić informacji które podałem w pierwszym poście ;) czyli wiek, polecany serwer itp. To mnie najbardziej ciekawi ^^

Offline JSokol

Odp: Dodatkowe informacje w profilu
« Odpowiedź #3 dnia: 30.01.2013, 22:00:34 »
No tak ale nie można zamieścić informacji które podałem w pierwszym poście ;) czyli wiek, polecany serwer itp. To mnie najbardziej ciekawi ^^
Jak to nie? :)
Przecież właśnie na tej podstronie, jak rozwiniesz sobie te dodtkowe dane dla osób posiadających Premium, to masz do wprowadzenia dodatkowo:
* O mnie:
* Rok urodzenia:
* IP i numer portu polecanego serwera:
Czyli odpowiednio to drugie pozwala na wyświetlanie wieku, a to ostatnie dodaje polecany serwer do profilu.

Poniżej screen:
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

C47

  • Gość
Odp: Dodatkowe informacje w profilu
« Odpowiedź #4 dnia: 30.01.2013, 23:18:22 »
Faktycznie O_o

Dzięki za screena  ;D w życiu bym tego nie znalazł :D