Autor Wątek: Oglądanie dem po aktualizacji  (Przeczytany 12173 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline glutex

  • Użytkownik
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mamamba
    • UgTeam.eu
  • Steam_ID: 0:0:37251123
Oglądanie dem po aktualizacji
« dnia: 25.02.2013, 12:35:55 »
Wie ktoś jak oglądać dema "z suwakiem" po aktualizacji, ponieważ nie działa komenda "viewdemo" ??


┌∩┐(◕_◕)┌∩┐

Offline pogong

Odp: Oglądanie dem po aktualizacji
« Odpowiedź #1 dnia: 03.03.2013, 17:39:20 »
A co ci wyskakuje ?

Offline Daiveshod

  • Użytkownik
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Administrator CS-Puchatek.pl
    • CS-Puchatek.pl
  • Steam_ID: 0:0:19654286
Odp: Oglądanie dem po aktualizacji
« Odpowiedź #2 dnia: 03.03.2013, 22:58:20 »
Spróbuj odpalić Counter-Stirke BETA, ustawiasz to we właściwościach CS biblioteki steam. Poczekaj aż się zaktualizuje i spróbuj odpalić, a jak nie będzie smigać zrezygnuj z uczestniczenia w Becie poprzez te same ustawienia.

Ogólnie wszyscy mają ten problem po aktualizacji i czekamy w sumie aż to poprawią.

Offline glutex

  • Użytkownik
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mamamba
    • UgTeam.eu
  • Steam_ID: 0:0:37251123
Odp: Oglądanie dem po aktualizacji
« Odpowiedź #3 dnia: 04.03.2013, 20:14:18 »
A co ci wyskakuje ?

Gra się wyłącza.

Spróbuj odpalić Counter-Stirke BETA, ustawiasz to we właściwościach CS biblioteki steam. Poczekaj aż się zaktualizuje i spróbuj odpalić, a jak nie będzie smigać zrezygnuj z uczestniczenia w Becie poprzez te same ustawienia.

Czyli sam tego nie próbowałeś ??

Jak na razie działam na Non-Steamie V42 od ZCP, bo na Steama nawet nie umiałem działającego Wall-Hacka znaleźć.


┌∩┐(◕_◕)┌∩┐

Offline Daiveshod

  • Użytkownik
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Administrator CS-Puchatek.pl
    • CS-Puchatek.pl
  • Steam_ID: 0:0:19654286
Odp: Oglądanie dem po aktualizacji
« Odpowiedź #4 dnia: 04.03.2013, 21:07:48 »
Spróbuj odpalić Counter-Stirke BETA, ustawiasz to we właściwościach CS biblioteki steam. Poczekaj aż się zaktualizuje i spróbuj odpalić, a jak nie będzie smigać zrezygnuj z uczestniczenia w Becie poprzez te same ustawienia.

Czyli sam tego nie próbowałeś ??
W  tym problem, że u jednego działa a u drugiego nie.

Jak na razie działam na Non-Steamie V42 od ZCP, bo na Steama nawet nie umiałem działającego Wall-Hacka znaleźć.
Działające wh do oglądania dem na steam.  http://cs-puchatek.pl/download-counter-strike/225576-x-specte-wh-do-dem.html Bezpieczne lecz trzeba pamiętać ze jest to tylko do oglądania dem
Cytuj
Uzytkownicy, którzy spróbuja uruchomic X-Spectate zostana wyrzuceni z serwera chronionego przez VAC, ale nie zostana zbanowani przez ten system.


« Ostatnia zmiana: 04.03.2013, 21:20:21 wysłana przez Daiveshod »

Offline glutex

  • Użytkownik
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mamamba
    • UgTeam.eu
  • Steam_ID: 0:0:37251123
Odp: Oglądanie dem po aktualizacji
« Odpowiedź #5 dnia: 05.03.2013, 01:02:08 »
Działające wh do oglądania dem na steam.  http://cs-puchatek.pl/download-counter-strike/225576-x-specte-wh-do-dem.html Bezpieczne lecz trzeba pamiętać ze jest to tylko do oglądania dem
Cytuj
Uzytkownicy, którzy spróbuja uruchomic X-Spectate zostana wyrzuceni z serwera chronionego przez VAC, ale nie zostana zbanowani przez ten system.

X-Spectate jest od Valve - oficjalny "cheat" do oglądania dem - rzecz w tym, że też nie działa....


┌∩┐(◕_◕)┌∩┐

Offline Olber

  • automat!
  • Użytkownik
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Steam_ID: 0:0:1979840
Odp: Oglądanie dem po aktualizacji
« Odpowiedź #6 dnia: 05.06.2013, 19:27:03 »
Jeśli chcesz oglądać dema bez zadnego " przypału " to polecam Ci ściągnąć nsa z protokołem 48 i tam normalnie oglądać, ja jako były sędzia na LukMANie, BLu czy AC właśnie tak oglądałem i było dobrze. Jeśli dobrze pamietam to x-spec 1.1 nie działa po aktualizacji csa.