Autor Wątek: dziwne bany  (Przeczytany 9099 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Okrutnik

  • Nowy użytkownik
  • Reputacja: 0
dziwne bany
« dnia: 17.03.2013, 23:36:58 »
witam sprawdzajac wczoraj swoj sid na banidzie zauwazylem ze sa jakies bany na serwerze ktorym nigdy nie gralem  http://banid.pl/pub?liczne=0:1:54326030 chodzi o rzeznia.eu , sprawdzajac dalej te bany http://amxbans.rzeznia.eu/ban_search.php pojawiaja sie inne sidy steama o co chodzi ? pozdrawiam

Offline DomiNN

  • Pro
  • Moderator Globalny
  • *
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pro
    • Banid.pl
  • Steam_ID: 0:1:966143
Odp: dziwne bany
« Odpowiedź #1 dnia: 18.03.2013, 06:50:24 »
u mnie też tak widać, chyba u każdego.

Offline JSokol

Odp: dziwne bany
« Odpowiedź #2 dnia: 18.03.2013, 07:48:02 »
Takie coś już kiedyś się przytrafiło i wtedy jak napisałem do RzeŹni to to poprawili. Tym razem również napisałem i mam nadzieję że również tym razem szybko się z tym uporają. Niestety jest to problem w ich amxbans a dokładniej chodzi o niepoprawnie wprowadzone bany które przy wyszukiwaniu przypisywane są do wszystkich możliwych Steam_ID.
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline glutex

  • Użytkownik
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mamamba
    • UgTeam.eu
  • Steam_ID: 0:0:37251123
Odp: dziwne bany
« Odpowiedź #3 dnia: 18.03.2013, 15:47:33 »
Bans się Im sypie ??


┌∩┐(◕_◕)┌∩┐

Offline JSokol

Odp: dziwne bany
« Odpowiedź #4 dnia: 18.03.2013, 22:18:41 »
Pisałem do jednego z ich H@ ale póki co cisza - jak ktoś ma tam konto to możecie jakiegoś posta walnąć albo coś w ten deseń, bo z tego co widzę to dalej wiszą :/
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline Okrutnik

  • Nowy użytkownik
  • Reputacja: 0
Odp: dziwne bany
« Odpowiedź #5 dnia: 22.03.2013, 22:57:16 »
ja mam tam konto specjalnie zalozylem zeby napisac posta w tej sprawie , odpisali ze moj sid jest w bazie i dlatego sa te bany , jak ja nigdy na zadnym z ich serwerow nie gralem, patologia i nic wiecej

Offline JSokol

Odp: dziwne bany
« Odpowiedź #6 dnia: 22.03.2013, 23:20:01 »
Dobra, widzę że dalej nie jest to poprawione, więc naskrobałem na rzeźniowym forum małe co nieco. Mam nadzieję, że najpóźniej jutro to poprawią.
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.