Gry > Pozostałe gry

Fifa 12 czy PES 2012

(1/4) > >>

Pio:
Witajcie.

Pytanie do maniaków gier piłkarskich, jak uważacie tegoroczne starcie tych dwóch tytułów, FIFA czy PES?
Moim zdaniem Fifa ( na PC'ta na pewno ) wygrywa bez najmniejszych wątpliwości. To co oferuje pcetowcom jest idealne. Drybling 360, nowy silnik zderzeń, nowy system obrony itp. :) Już nie mogę się doczekać aż zagram w demo, a potem jak ją kupie. :) Miałem okazje grać w demko PES'a i jak dla mnie odgrzewany kotlet nic więcej nie dodali co było w poprzednim. Świetność jego zakończyła się na PES'ie 6.

Boltos:
Fifa jak zwykle na PC a grałeś na PS3 or XBOX 360 w PESA?
Fifa przede wszystkim lepszy drybling i przede wszystkim dynamika gry jest lepsza.

FarteN.?:
Ogólnie to do zawsze wolałem grać w PESa jednak we Fifie bardziej podobało się, że są oryginalen loga, nazwy drużyn, dobry tryb menedżerski i jeszcze inne rzeczy :P
Jak będzie w tym roku, to nie wiem, ale mam nadzieję, że będzie warto zagrać, czy w jedną, czy w drugą grę :)

Pio:
Śledziłem wszystkie zapowiedzi tegorocznej fify i ma być taka sama jak wersja na konsole, ponieważ w tym roku jest robiona przez jeden zespół ludzi, a nie jak było do tej pory: Wersja PC przez jeden zespół,  Wersja Konsolowa przez inny.

DJok:
Jak dla mnie fifa lepsza; ]

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej