Autor Wątek: Konkurs! Serwer za posta numer X  (Przeczytany 11622 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JSokol

Konkurs! Serwer za posta numer X
« dnia: 01.09.2011, 08:43:22 »
Witam!

Z racji, że forum jest świeższe niż bułeczki w piekarni za rogiem, to trzeba je na początek trochę rozruszać.
Stąd proponuję prosty konkurs - autor posta numer 300 otrzyma prywatny, 11-slotowy serwer od ProGamers na okres jednego miesiąca pod warunkiem, że post będzie spełniał następujące wymogi:
- będzie zgodny z regulaminem forum i regulaminem działu w którym został napisany
- będzie sensowny i treściwy
- nie będzie napisany przez Administratora ani Moderatora Globalnego

Tylko tyle trzeba by zgarnąć serwer, a jeżeli ten post numer 300 okaże się łamać któryś z tych warunków, to przesuniemy poprzeczkę z numerem posta na 400? 500? Jeszcze nie wiem, ale na pewno wtedy się coś wymyśli :)

Aaa.. i zapomniałem dodać, że to nie będzie ostatni konkurs tego typu, tak więc zachęcam do czynnego uczestniczenia w życiu forum ;)

Pozdrawiam,
JSokół
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline JSokol

Odp: Konkurs! Serwer za posta numer X
« Odpowiedź #1 dnia: 01.09.2011, 23:19:47 »
Padł już post numer 300, ale jak na złość był to post globalnego moderatora:
http://banid.pl/forum/index.php?topic=82.msg300#msg300

Tak więc z uwagi, że wiadomości przybywa w niewiarygodnym tempie, to granicę posta "X" przesuwam na 1000 - tak więc wciąż macie szansę na wygranie tego serwera! ;)
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline JSokol

Odp: Konkurs! Serwer za posta numer X
« Odpowiedź #2 dnia: 06.09.2011, 12:05:57 »
Padł post numer 1000 - http://banid.pl/forum/index.php?topic=28.msg1000#msg1000

Nagroda zostanie przekazana przez PW.

Kolejne konkursy tego typu będą "tajniackie" - żebyście nie wiedzieli kiedy pada zwycięski post :P
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.