Autor Wątek: Proszę o inny wymiar kary.  (Przeczytany 6896 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline WhiteNoise

Proszę o inny wymiar kary.
« dnia: 28.04.2013, 13:12:27 »
Witam, tu znowu ja. Nie chciałem zakładać drugiego teamtu i zaśmiecać forum, lecz tamten został od razu zamknięty. Więc jak już cześć osób wie, mam bana na profil "banid". Nie będę tutaj pisał że nic nie zrobiłem, bo w sumie nic, ale przyznaje sie że to też przeze mnie bo "sam chciałem", i nie chodzi mi tutaj o jakąś mode na kolegów...  Zauważyłem że osoby które są łapane na nabijaniu wejść dostają "blokadę licznika", która wyświetla 0 wejść. Ja jednak czuję się gorszy bo dostałem od razu bana, a w końcu "na równi powinien traktować się każdy człowiek". A tutaj dwa przykłady:
http://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:1101401
http://banid.pl/kto?to=0:1:1512031

Zablokowany na zawsze licznik odwiedzeń za zawsze mnie zadowoli, ponieważ nie jest mi to potrzebne, tylko po prostu profil banid stał się podstawową częścią np. dojścia do klanu.  Zżerała mnie tylko czysta ciekawość. Z góry dziękuje, pozdrawiam i przepraszam za stracony na mnie cenny czas i za spam. :)

Offline JSokol

Odp: Proszę o inny wymiar kary.
« Odpowiedź #1 dnia: 28.04.2013, 14:02:33 »
Widzisz - część osób dostaje blokadę, część nawet nieświadoma nie dostaje nic tylko trafia na "listę obserwowanych", a część która skrajnie przegina dostaje bana na profil. Ban na profil jest lekarstwem na przeciążenia serwera którego powodem są właśnie wejścia z różnych automatów które bombardują stronę odwiedzinami tego samego profilu. W Twoim przypadku w logach wyglądało to na "zautomatyzowaną armię nabijającą odwiedziny" stąd też poszedł ban na profil.

Bana zdejmuję, blokada zostaje. Mam nadzieję, że wyciągniesz z tej zabawy wnioski.

Pozdriawiam
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline WhiteNoise

Odp: Proszę o inny wymiar kary.
« Odpowiedź #2 dnia: 28.04.2013, 16:32:17 »
Jestem bardzo wdzięczny, dziękuje i przepraszam za kłopot :) Można zamknąć, Pozdrawiam !