Autor Wątek: Problem  (Przeczytany 7447 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bartekj83

Problem
« dnia: 12.08.2013, 18:52:49 »
Witam gram na pewnym serwerze i zostałem pomówiony za haxy prosił bym o ocenę dema po którym to stwierdzono. Serwer jest na bazie CODMOD gram klasa elektryk która posiada 3 błyskawice które działają na zasadzie iż wystarczy ze cel znajdzie się w celowniku wystarczy spazmować przyciskiem i ginie posiadam myszkę z macro w której właśnie taki spam mam ustawiony w regulaminie serwera nie jest to zabronione.

http://168806.node4.pukawka.pl/hltv-...1376208120.zip

czasy z opisem adma
1:10 moze przypadek ale chwile przed wyjsciem zza rogu juz wczesniej mial ustawiony celownik
2:14 podobna sytuacja do poprzedniej wymienionej wyzej
3:34 skad wiedzial, ze tam bedzie?
3:51 wie, ze ktos tam jest i chwile pozniej czeka, az ten ktos wejdzie na sama gore
07.06 widzi go, ale jeszcze nie strzela, za chwile sie odrwaca i atakuje, moze slyszal ale za nim tez byl glos tuptania kolegi z teamu
9:44 chyba go nie mogl zauwazyc bo woz mu zaslonil a mino to sie odwraca i celuje w osobnika
10:27 przypadek? chwile pozniej widzi nastepnego przeciwnika i juz pedzi prosto na niego
12:55 skad wiedzial ze bedzie po lewej wycelowujac na niego juz
18:30 przypadek ze odrazu celuje w glowe przez sciane?
22:29 mogl go slyszec? wyglada tak jak bylby na sofcie
24:13 to jest dobre
25:07 mogl go slyszec?
25:11 widzi kogos tam w domku z bs i po chwili tez tam sie zjawia

Offline bartekj83

Odp: Problem
« Odpowiedź #1 dnia: 12.08.2013, 18:53:57 »
Mój nick Annihilation [PrOsTe]

Offline bartekj83

Odp: Problem
« Odpowiedź #2 dnia: 12.08.2013, 19:02:51 »
chciałbym zamieścić jeszcze moje wyjaśnienie do czasów

1:10 zawsze tak wybiegam na tej mapie może ktoś akurat wybiegnie (spam błyskawicy -myszka z macro nie jest zakazana w regulaminie)
2:14 jak wyżej
3:34 ten koleś strzelał do mnie rundę lub dwie stamtąd później nawet mu napisałem ze znowu nie dam się nabrać na ten sam numer
3:51 słychać go było + center players name (jeśli nie wiesz co to jest usuń cs)
07.06 słychać było ze ktoś biegnie obrócić się nie zaszkodzi czysty przypadek (spam błyskawicy -myszka z macro nie jest zakazana w regulaminie)
9:44 obracam się koleś z teamu ginie to co miałem robić (spam błyskawicy -myszka z macro nie jest zakazana w regulaminie)
10:27 widziałem ze ktoś tam biegnie wiec poleciałem tam fart sam się nadział (spam błyskawicy -myszka z macro nie jest zakazana w regulaminie)
12:55 nie wiedziałem ze tam będzie sprawdzałem czy się gdzieś ktoś nie czai sam się nadział przypadkiem (spam błyskawicy -myszka z macro nie jest zakazana w regulaminie)
18:30 bez komentarza
22:29 hahahahah wybiegałem w ten sam sposób co w czasie 1,2 nie w niego celowałem sam się nadział chciałem zabić tego 2 (spam błyskawicy -myszka z macro nie jest zakazana w regulaminie)
24:13 słychać jak ktoś tam spada wiec sprawdziłem (spam błyskawicy -myszka z macro nie jest zakazana w regulaminie)
25:07 żal słychać go i widać
25:11 hahah może byłem po pakę i przy okazji słyszałem ze ktoś tam jest

Offline DomiNN

  • Pro
  • Moderator Globalny
  • *
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pro
    • Banid.pl
  • Steam_ID: 0:1:966143
Odp: Problem
« Odpowiedź #3 dnia: 12.08.2013, 20:21:14 »
My jako portal Banid, nie oceniamy demek, zgłoś się do Blacklisted lub Anticheat